Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lucindela
7. jún 2009

terezicka urcite to zvladnes...budeme vsetci silno drzat palce... 🙂 a co vlastne studujes? mozno sa uz pytala... 😀 ale tak to je uz vekom,ze clovek zabuda... 😀 😀 😀

rony253
7. jún 2009

terezicka, budem drzat palce aj my, moj brat ma v piatok promocie, a tu Lisulka z konika ma tiez v piatok štatnice, tak budeme na vas mysliet. Chvala Bohu to vsetko uz mam ja davano za sebou, je tomu 6 rokov.

rony253
7. jún 2009

a obdivujem Vas, ze sa pri detickach mozete takto ucit, ja by som pri Sare nemohla.

rony253
7. jún 2009

luci, kedy chces urobit album? 😀

rony253
7. jún 2009

ja sa uz teraz bojim toho letu, lebo Sara o tom case zvykne spinkat, a v lietadle 100 % nebude spat. Dufam, ze to zvladneme.

miriam24
7. jún 2009

Ahojte .. Gratulujeme dnesnym oslavencom 🙂

Terez .. drzim palce ale verim ze to zvladnes 😉 ... ja sa chystam na vs az buduci rok ... po strednej som chcela ist najprv robit .. potom som bola v uk .. rok pred tehu som sa sice na vs hlasila ale pri tom mnozstve ludi sa ani nedivim ze ma nezobrali 😒 .. potom sa vsetko zacalo tocit okolo babatka .. ale uz som si povedala ze buduci rok si dam prihlasku tak hadam to vyjde 😉

rony a kolk trva cca let?

lucindela
7. jún 2009

rony: vies,ze ani neviem...nejako velmi nemam za potrebu si tu davat foto...ale ked pri tych povinnostiach vzdy na to zabudnem...viem,ze keby som veeelmi chcela,tak ho nejaky urobim... 😀
vsetkym maminam teda,kt.budu statnicovat,drzime place...

rony253
7. jún 2009

ahoj miri, ideme inou spolocnostou, cez Sky europe sme leteli 30 min, ale pisu ze 45 a teraz pisu hodinu a letime 45min, cize o 15 min dlhsie, lebo to nie je Boeing ci ako sa to pise.
Ale Sara si musi na lietadlo zvykat, lebo v septembri niekam poletime na dovolenku.
a predstavte si Sara mi spi uz hodinu, a to teraz neviem ako to mysli, ci uz spi na noc, alebo sa budeme do neviem kedy hrat ci ako. normalne sme sa chodili teraz kupat a potom do pol osmej hajat a teraz je to nejake blbe.

anickaajanko
7. jún 2009

ja som mala presne pred rokom promocie
Teri je to stres, ale zvladnes to, drzime palce 😉

vejinka
7. jún 2009

ahojte tak na navsteve sme boli do pol piatej maly bol velmi na nic len sa po mne liepal nervny a jedovity..takze nic moc 😖

rony253
7. jún 2009

a este spi............ pomooooooooooooooooooc

johnie
7. jún 2009

jeej ozaj my dnes oslavujeme
a ahojte... 😀

johnie
7. jún 2009

dakujeme za gratulacie... citam dozadu tak reagujem
terez drzime silno palceky
ideme sa pomalicky chystat do vane... mala mi tu beha teda lieta s behakom, ale nieje v nom... len sa onho opiera a doslova uteka za nim
dnes sme v kaufiku kupili kancelarsku stolicku.. dufam ze uz ma nikdy nebude boliet chrbat ked tu tolko vysedavam

rony253
7. jún 2009

a este spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, to je uz asi nocne spanie a my sme sa ani neokupali, ale ked sa zobudi a pojdem ju kupat, asi ju moc preberem ze? takze jej dam len pyzamko a nakojim a bude pokracovat, ci ako to mam urobit, nepoznam taky pripad. uz spi skoro 2 hodiny.

johnie
7. jún 2009

rony ja by som nekupala len prezliekla do pyzamka 😉

johnie
7. jún 2009

😀 a cely den sme oberali u nasich ceresne... az mi je zle ked vidim ten ceresnovy kolac 😀

ollako
7. jún 2009

rony ja by som maleho jemne po polhodine takehoto neskoreho spanku zobudla, lebo neviem aka by bola noc 😕 ... mne spal maly poobede do 15:15 a to nemam rada... lebo teraz skoro uz zaspal ,dala som mu vigantol a prebral sa 😒 , ale ulozila som ho a vrieska ako pavian 😒 , ale nechcem , aby zaspal na didke a obycajne zaspava okolo osmej, tak neviem ak teraz zaspi, tak rano bude asi o piatej hore..normalne vstava o siestej...

anickaajanko
7. jún 2009

Boze rony ty mas obdivuhodne dietatko
Pozeram spravy na JOJke hrozna nehoda pri Revucej, 2 auta celne, 6 mrtvych, 33,34,24, 55 rocní manzelia sbuducou tehotnou nevestou 26 rocnou, hrozne, rodinnym prislusnikom museli poskytovat prvu pomoc po oznameni, chudak ten chlap v jeden moment prisiel o rodicov, snubenicu a nenarodene babo, tak som si poplakala, tie auta roztrhlo do slova

miriam24
7. jún 2009

rony .. mne sa par krat stalo ze mi zaspal tak okolo 18.00 potom spal do cca 20.00 .. tak som ho tak narychlo okupala .. no a potom zaspal tak cca okolo 21.00 az 21.30 ... neviem ako dlho ti vie spinkat .. ved ju nechaj nech haja .. ono raz ked ju neokupes sa nic nestane 😉

johnie
7. jún 2009

anicka veru hroza...
aj to lietadlo uz nasli dalsie tela...
😔 😢

miriam24
7. jún 2009

anicka .. tiez som to pozerala .. 😔 je to hrozne

miriam24
7. jún 2009

veru aj to lietadlo .. ☹ .. a ked som citala o tej rodine .. mama so syncekom leteli v tom stratenom lietadle a otec s dievcatkom leteli o nieco neskor inym letom .. vraj ak by sa niekedy nieco stalo tak aby neprisla o zivot cela rodina .. 😢

anickaajanko
7. jún 2009

ja mam normalne zimomriavky, chudaci krute

johnie
7. jún 2009

ako keby to vedeli.... strasne 😔

ollako
7. jún 2009

anicka boze to je strasne, ja som to akurat nevidela, chvalabohu 😔

johnie
7. jún 2009

ten moj stale polieva v zahrade, tak asi idem kupat malu vo vanicke... ktovie kedy on pride dnu 😎
aaa dnes lets dance tesiiim a muz mi uz dlho slubuje tutumutu tak som zveddava 😀

ninny
7. jún 2009

johnie, ahojky 😉 Sofinke želáme všetko naj, naj, naj k 9 mesiačikom 😉

rony253
7. jún 2009

dnesne fotooooooooooooooooos!!!!!!!!!!!!!!! kukuuuuuk

ollako
7. jún 2009

no ten moj maly bez tej didky nie a nie spinkat ☹ , to je ale zaujimave, cez den zaspi celkom v pohode a vecer robi taky cirkus, asi to nevydrzim a dam mu ho 😖

rony253
7. jún 2009

no Sara uz spi vyše dvoch hodin, takze sa rozhodla uz span asi nocny spanok, ja som ju nikdy nebudila, stale som ju nechala nech si spinka kolko chce. Uz musela byt moc hotova, ked zaspala o 17.15. v podstate bola od desiatej hore, poobede ta 20 minutovka to sa ani pocitat neda.
Ani mi o tych katastrofach nehovorte, to uz vazne slovek nevie, ako sa ma niekam prepravit, vsetko je uz nebezpecne, auta lietadla a tiez aj vlaky, to je hrozne, len nech na Boh opatruje, ked budeme letiet, aj sa bojim.