Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
9. jún 2009

no omacka hotova, ked pride muzik, vyvarim cestoviny a tlacime do hlavy mnami 😝

claudinka
9. jún 2009

aj ja uz dovaram, poslednych 15 minut.. a ideme von tak papa

ollako
9. jún 2009

claudi papa 😉

luciankasebastianko
9. jún 2009

ahojte no dnes ste toho popííííííííííísali, ale úž to mám a musím sa vám pochváliť malý d nes perspal celúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 noc až do pol 6 stej potom sa napapal a zobudil nás až budík o 7 lebo sme išli plávať a viete v čom bola zmena, nechala som ho spať na brušku uvidím či to bude pokračovať (nech bože dá,nech bože dá veď mi nato mámé!) 😉

luciankasebastianko
9. jún 2009

tak ak som tu sama idem aj ja von 😉 ešte dopereme a ideme papa 😕

anickaajanko
9. jún 2009

my sme akurat prisli, bolo fajn, pokukali sme aj fontanku zboznuje ju, a aj tak tu to vyzera na dazd
pridali sme nove foto tej novej hracky velmi sa mu to paci, ma to aj nozicky ale zatial mu to davam len na zem
kuk

dadadulka
9. jún 2009

ahojte 🙂

evitkamalicka
9. jún 2009

ahoj mamky...idem sa troska pochvalit, Adamko sa dnes konecne sam posadil...isla som mu urobit papat a kym som sa vratila co nevidim on sedi v postielke 😵

euffra
9. jún 2009

ahojte,
my sme sa vratili, mala bola hladna, teraz zaspala na prsniku, skusala som jej dat aj vyzivku,ale ani jednu lyzicku som do nej nedostala, len vrestala a cakala na prsnik
baby, ja som z nej uz uplne nestastna, ona mi vobec nic nechce papat, ani maso, zeleninu, ovocie, kasu, len to mlieko, ja uz neviem, co mam robit, bojim sa ze jej to uz nemoze stacit, ale neviem, ako ju mam donutit jest ine. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

euffra
9. jún 2009

inak, ja som dnes varila cestoviny s brokolicovo kuracou syrovo smotanovou omackou, mnam.

claudinka
9. jún 2009

evit gratulujeme 😵 😵

euffra mnam to znie super.. a k Ninke, len vela trpezlivosti.. skus pokukat tu temy o tom, ako to baby riesili

claudinka
9. jún 2009

luciankaasebastianko waaau super super, aspon si sa vyspala 😵 😵 juj aj ja sa tesim, kedy sa toho dockam 😀

claudinka
9. jún 2009

😎 😎 co to?

vejinka
9. jún 2009

mne az slzy tecu 😀

claudinka
9. jún 2009

tieto youtubacke videjka tusim vsetky poznam 😀

claudinka
9. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=LnUjvZHhBKw


mne sa paci tato mala okana 😉

rony253
9. jún 2009

ahojte, idem Vas rychlo pozdravit. Chystam sa vsetko pobalit, aby som mala pokoj a mohla sa este povenovat manzelikovi 🙂
tak lekarnicka a kozmetika zbalena este oblecenie a hotovka.
den bol fajn, aj si mala dobre pospinakala aj sme boli von aj na nakupy, takze mali sme pekny dnicek. neskor sa zastavim. papa

eweny
9. jún 2009

ahojte kocendy, ja len trochu nakuknem..nestiham 😒

uz mame atb sirup, nejaky Zinnat, ale mame problem ho zjest..ked som mu ho dala, vobec nechcel, zatal pusu, tak sme ho nasilu museli zjest, takze bolo vela revu, kriku a nakoniec sa z neho pogrcal..ja som uz totalne hotova..teraz vecer som mu ho natiahla do tej striekacky z nurofenu..jedli sme ho na 5x, nadrapovalo ho..no nieco neskutocne..uz som z toho na prasky, kazdu chvilu musim nieco do neho pchat, alebo kvapkat..ten zjape na celu bytovku, ledva lapa po dychu..samozrejme, ze som nerviva ako pes a uz sme sa aj s muzikom stihli pekne posekat ☹ a to nam len dnes dosiel domov..

eweny
9. jún 2009

zajtra sa chystame na samozber jahod, maleho necham po ceste u sestry kym si my nazbierame nejake dve vedierka..chcem popchat do mraznicky, je to lepsie ako zavarat..a samozrejme sa ich prejeme, kolacik urobime, jahodove knedle a nejaky chladeny koktejl..

eweny
9. jún 2009

rony, prajem vam prijemny let..to ak uz sa nahodou vecer neukazem..nech to Sarinka pekne zvladne 🙂

eweny
9. jún 2009

ani vas nedocitam zrejme, mozno neskor pri telke, ked nakuknem cez mobilik..kedze PC bude nekonecne obsadene..

eweny
9. jún 2009

vejinka, som sa fajne zasmiala na tom vikejku 🙂

ka3n
9. jún 2009

..no aj ja sa idem pochvalit, moj maly ma dalsi zubok..takze uz tri

eweny
9. jún 2009

anicka, co to za novu hracku ma Branko?

eweny
9. jún 2009

ka3n, super..gratulujeme..nam treti vysiel v nedelu 🙂

ollako
9. jún 2009

ahojte tak my sme prisli o 19:15 domov a maly uz bo taky unaveny, tak rychlo okupat a hajat, ale nejako sa prebral, kym sa najedol ale dala som ho do postielky a neprotestoval, tak asi zaspinka pekne sam 🙂,
sa mu paci ten matinel ma s lienkami, tak po nich pozera 😵
a dnes sa prvy krat postielke postavila na kolienka 😅 este to nie su nohy ale aspon nieco 😵

ollako
9. jún 2009

jejda pisem ako debo 😝

eweny
9. jún 2009

ollako, tak to je super..pomaly sa rozbehne 🙂

anickaajanko
9. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
eweny je to ten hraci stolik, ma to aj nozicky ale tie som zatial nedavala, take ake robi aj fisher price, ale ten bol hrozne drahy, toto je nejaky taliansky vyrobca, a velmi sa mu to paci, krasne to svieti, je tam knizka, koliesko, slimak kyve hlavou, klavir, hrkajuca lopticka, telefon, gulicky,cisla no super, interaktivny fakt vela ani som si neuvedomila kym som to nepisala
ka3n tak od kedy sa nekojite, aj ja chcem prejst v noci na cajik, aj ho dvihas z postielky, ci mu len das flasu, cez cumel, lebo mi pijeme cajik z aventu