Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
11. jún 2009

dobre rano dufam ze ddieta mi uz spinka a ja mozem rozmyslat co mi treba pobalit

anickaajanko
11. jún 2009

nevyzera to tazko to aj ja hadam zvladnem, lebo pecenie nieje moja silna stranka

ollako
11. jún 2009

mne maly coural postel, takze musim rychlo popreziekat periny a idem robi poriadky s papiermi, pozakladat do sanonov a tak..lebo vzdy postu capim do suflika a uz tam mam taky bordel no hroza 😲

ollako
11. jún 2009

uz spi takmer hodinu, dnes zaspal skoro, tak zase sme mimo plan 🙄
a bol tu moj otec, ide na stavbu pomocte betonovat deku, juj tak sa tesiim..budeme mat domecek 😵

anickaajanko
11. jún 2009

ollako aj ja chcem novy domcek

ollako
11. jún 2009

anicka ani nevrav, tak sa tesim...len aby boli chechtaky 😒 ja mam z tejto krizy hlavu v smutku ☹ no hadam tolko este mame aby, sme tam byvali a mali zariadeny aspon spodok , podkrovie sa spravi neskor 😅

vejinka
11. jún 2009

baby hodila som zoznam co asi bdue treba na lario...kuk do stretka

anickaajanko
11. jún 2009

veji si hviezda 😉

vejinka
11. jún 2009

hehehe zapadajuca... 😀 😀 😀 😀 😀

silwietta
11. jún 2009

dakujeme za gratulacie dievcence

ollako
11. jún 2009

miskovi samozrejme tiez gratulujeme 😵

vejinka
11. jún 2009

silwi aj ja sa pripajam .. 😉

silwietta
11. jún 2009

dik dik...

ka3n
11. jún 2009

aj ja..🙂) vsetko naj.

no silwi tusim sa nam nejako pocko kazi.

silwietta
11. jún 2009

ka3n, uvidime, co bude zajtra... inak ja zajtra vecer idem do bardejova na vikend 😵 sme sa prave dohodli s kamoskou nas s miskom zoberu... sa tesim ako mala, lebo tam bude aj sestra s rodinou, som ju pol roka nevidela 😵

ka3n
11. jún 2009

aha. tak to je super, aj zajtra ma byt tusim chladnejsie..a teda nepridem, chod pekne do bardejova, to by si potom vecer nestihala..júúj supis si spravite vyletik..my chceme ist v nedelu ked bude pekne do smolenic.

silwietta
11. jún 2009

ka3n ale v pohode, ja sa zbalim vecer

ka3n
11. jún 2009

ved si napiseme zajtra. podla pocka aj.

winona24
autor
11. jún 2009

mno my sme akurát spráskali rožtek so karičkou....idem žehliť

natasa8
11. jún 2009

ahojte 🙂
silwi.. miskovi vsetko najlepsie 😵 😵 😵

ja som vas posledne dni trosku zanedbavala, ani som nestihla nic docitat, trosku som s malou behala po lekaroch, nastastie nic vazne, ale pri malej nechcem nic zanedbat.

vcera sme boli na ORL, lebo malej od narodenia pri dychani piska v nosteku a bali sme sa ci tam nema nejaku mechanicku prepazku. To nastastie nema, ale ma zdurenu sliznicu v nosteku ☹ Moze tam mat vraj dlhodobo nejakeho bacila, takze zajtra tam musim s nou ist nalacno a idu jej zobrat vzorku ☹ Neviem ako to zvladneme ze vraj od rana od 5-tej do 10-tej nemoze nic papat ☹

noc sme mali v pohode, uz piatu noc som vstavala k malej len 2-krat.. 😵 Takze ak je tu este niekto kto vstava k babu v noci kazdu hodinu - naozaj pomaha naucit dieta zaspavat same v postielke. Navyse som vcera zistila, ze mala plakala nie kvoli tomu ze ma zaspat sama bez didky ale preto ze ja som od nej odchadzala, takze vcera zaspavala bez placu tak, ze ona v postielke a ja som si na posteli citala knihu 😀
Trosku sa nam to skomplikovalo lebo som ju vcera dala spat prvy krat bez spacieho vaku, ale uz je teplo a mala sa v nom poti tak si musi zvyknut. Aj dnes doobeda sme kvoli tomu zaspavali skoro hodinu ☹

A este chcem Katusku pochvalit - vcera sa jej podarilo samej postavit o gauc 🙂 Dnes to skusala zase, ale ked jej to neslo na prvy pokus tak to vzdala, ale ten vcerajsi uspech ma tesi 😉

natasa8
11. jún 2009

olli... tiez mame stale problem s pogrckavanim, stikutanim ..... kazdu cvhilu vidim ze malej sa vracia papanie do pusinky a preglga to naspat. Divne zvuky ale z bruska nepocujem....
Aj ked v posledej dobe mam pocit ze sa to trosicku zlepsilo.....

Mojej dokine som spominala na poslednej poradni ze mala stale pogrckava, ale ona vravela ze kym to nevadi malej a kym prospieva tak to radsej nebudeme riesit...... Ale je pravda ze nasej malej to vobec nevadi....

rony253
11. jún 2009

ahojte kočky, mala mi zaspala, nemam cas vas citat, tu kde spi huci pc, takze aj ked tu tukam do klavesnice pocut to. tak vas chcem len pozdravit a myslim na vas, vecer to uz vobec nemozem zapnut ked spi. pre mna horor. mala papa pekne klop klop dufam, ze bude na celom nasom pobyte na slov takto pokracovat. tak sa drzte. ked bude mozne nakuknem. idem este pozret do stretka. papa

ba80
11. jún 2009

ahojte, my sme sa vratili z fitlopt, mala sa naobedovala a teraz haja... ja si peciem kuracie stehineka... 🙂

ronyyyyyyyyyy... zijeteeeeeee, super 🙂 ...mysleli sme na vas

jana.hcsba
11. jún 2009

ahojte 😎
rony: jeje 🙂

jana.hcsba
11. jún 2009

no a zas tu nikto nieje ☹
mne ked mala zaspinka, tak tu nikoho niet, tak to bolo aj u nas az teraz som nasla- stretla kamosku s ktorou nam to vychadza spolu kocikovat. 🙂

my sme mali noc hroznu - kazde dve hodky hore 😠 . som totalne znicena, to jej musia ist von stolicky, ked takto place 😒 .

ollako
11. jún 2009

mne maly prave zaspinkal, dnes bude mat asi 3 spanky, ked tak skoro zaspal..nevadi,aspon sa prejdeme, bude spinkat v kociku... no nikoho tu niet, tak idem robit papiere, lebo nic nerobim, citim sa tak nanichodne..aaach 😝

bendy
11. jún 2009

ahojte, prisla som vas pozdravit, od rana som nestihala, mala vstavala okolo pol 7 a potom ma prisla pozriet mamina tak sa nedalo. Pred chvilkou sme sa vratili z vonku ale je tam riadne teplo tak budeme radsej v nutri a von pojdem neskor. Teraz sedi Ema na nocniku a tlaci, taka je podarena. Este ju nan neucim ale ked vidim ze tlaci do plienky tak ju tam rychlo posadim lebo ju strasne zapeka tak mam pocit ze na tom nocniku je to pre nu lahsie. A este k tomu berie aj zelezo lebo ma miernu anemiu 😢

bendy
11. jún 2009

asi tu nikto nieje o takomto case, pojdem uspat malu a este sem nakuknem.
ollako, pozerala so na nete to Petrcane v tom Chorvatsku, aj drahemu sa to celkom pozdavalo tak sa tam asi vyberieme koncom augusta, sa uz teraz tesim ze niekde vypadneme 🙂

vejinka
11. jún 2009

ahojte maly mi zaspal a ja som prala a vesala..ale vyzera to na dazd tak dufam ze nebudem musiet vsetko zvesat 🙄

ollako
11. jún 2009

bendy mne sa tam celkom pacilo, je tam aj dokonca taka pekna plaz strkova, ale tyrkysova voda 😵 ...tam byva aj viac ludi, ale nie je to tam preplnene...ako v Biograde, tam sme sa z Petrcane autom vybrali na plaz, tam je kusok pieskovej a to bola deka vedla deky, plne na moj vkus prilis, kusok dalej bola strkova a tam bolo menej ludi, krasna cistucka tyrkyskova voda bolo tam krasne 😉, ked idete autom, tak nie je problem, zajst aj niekam inam napr. do Zadaru, alebo inde 😉 v Petrane bolo malo ludi, taky bozsky klud 😎