Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lucindela
13. jún 2009

ahojte...
tak je dnes ako ticho....ked ma clovek ako tak cas,tak tu nikto nie je... ☹ ☹ ☹

johnie
13. jún 2009

tak my sme zaspali o pol 9 a teda hadam mi vydrzi spinkat aspon do pol siedmej... sak ja uz nevladzem, kokos ved 9 mesiacov som sa nevyspala, a zacinam byt nebezpecnaaaa... 😀
veji veru utecie, som si hovorila ze som ju mala ucit kym len sedela a nestvornozkovala...ale ona taku fazu nemala...takze asi ju rovno naucim na dospelacky zachod... 😎
luci, dnes blbol kon, tak preto to ticho 😉

vejinka
13. jún 2009

no kocky idem spat mne blbne este aj teraz kon..vrrr 😖

lucindela
13. jún 2009

johnie vsimla som,ze blbol...ale tu je cez vikend skoro stale "slabsia" ucast... 😀

ollako
13. jún 2009

ahojte tak dnes som nemala vela citania 😎
my sme mali super noc maly bol iba tri krat hore 😲 ..normalne nechapem a spal do 7:30, ach keby mu tu takto vydrzalo 😒
a dnes doobeda sme isli k svokrovcom a maly nesiel spat o pol desiatej ako obycajne, lebo sme boli v meste..tak som ho uspala az ked sme sa vratili o jedenastej( maly zatial ostal u svokrovcov)...a tam na posteli spal vyse dvoch hodin...normalne som nechapala..a potom sme isli domov a ja som chcela poupratovat..tak si maleho zobrala okolo Stvrt na tri moja nadejna svagrina a doniesla mi ho az o pol siestej..dala mu papat, prebalila ho, uspala ho, no sikovnica je to...da sa na nu spolahnut...tak ju asi vyuzijem castejsie 😅 ...ona sa tesila, ze s nim mohla byt..ja som stihla porobit vsetko co som chcela..ale tak som sa nahanala, ze so mna tieklo ako z vodovodu 😝 ... a na veceru som mu dala kasu z flase spapal vsetko a dokojila som ho, grgol a pekne sam zaspinkal 🙂 ...ze by to moje dieta zacalo byt samostatnejsie 😕 ...no uvidim aka bude noc
a bolia ma krize a podbrusko, akoby som mala menzes dostat..ale zatial nic, no este by mohli pockat 😝 ....ach jaj ako mi je bez nich good 😀

johnie
13. jún 2009

ja idem poskladat a ulozit malej veci co uz nenosime...aaaach ze nostalgia
luci to ano, vsetci sa venuju rodinkam... tak treba, ten moj lieta po susedoch a vybavuje opravu auta...

johnie
13. jún 2009

veji bru noc
olla ze kde bola doteraz ta buduca svagrina, co?

ollako
13. jún 2009

johnie bola tu, len ja som sa nejak stranila dat niekomu drobca...ona sa mi stale ponukala a ja , ze sak ja snim rada pojdem von a tak...nejak som sa bala alebo co...ale teraz to uz budem vyuzivat castejsie..je to fajn, ked sa od neho odrelaxujem...sice som sa namakala ako kon, ale bol to relax 🙂

winona24
autor
13. jún 2009

olla tak keď je taká zlatá,tak naozaj ju využi častejšie...mne by sa to tiež zišlo....

ollako
13. jún 2009

win veru vyuzijem, len akurat mi vravela, ze v lete pojde do Mnichova si zarobit...tak budem v keli 😝

inak aj zajtra si od maleho oddychnem...ideme k sestre neter ma prve svate prijimanie,kupila som jej striborny privesok na retiazku a nausnicky... maleho nechavame svokrovcom , kedze maly synovec ma kiahne, tak tam maleho brat nechcem...ale budeme len na obed,

ollako
13. jún 2009

ejha tu je, ale rusno 😖 😝 kde ste spite, alebo sa venujete muzom ,alebo detom? 😕

kamilka12
13. jún 2009

Ahojte,

dnes mal syn mojho mangela birmovku...tak sme boli celý deň u svokrovcov (tam bol obed) a tááááky sme prežratí že až. Malý mi spal menej ako inokedy..na druhý spánok som ho išla kočíkovať von, keďže u svokrovcov bolo rušno...a na prechádzke sme stretli Zuzku so Zairinkou 🙂 Teraz už malý spí a ja o chvíľu padám do sprchy..

luciankasebastianko
13. jún 2009

ahojky ja som sa sem konečne dostala 🙂 a mám veľľľľľku novinku máme ZUBOK dnes som už cinkala 😀
rony ste narade
kto si to dnes ale prečíta? 😒

ollako
13. jún 2009

lucianko gratulujem 😵 😵

kamilka12
13. jún 2009

aj my gratulujeme 😵

luciankasebastianko
13. jún 2009

Tak predsa niekto ďakujeme moc sa teším 😉 dokonca neml ani teplotu 😝

ollako
13. jún 2009

lucianka tak to je fajn 😉 , len tak dalej

luciankasebastianko
13. jún 2009

baby, dnes malý dostal bazénik ale zdása že je to ta firma INTEX THE WET SET čo nato upozorňovala annička tak to musím pozrieť či to nieje nebezpečný výrobok ☹

lucindela
13. jún 2009

no,nam vcera vysiel 4 zub...ale ona je stale zla...takze to tym zubom uz ani nepripisujem... 😀

luciankasebastianko
13. jún 2009

gratulujem a kedy sa nám už ukážete?

luciankasebastianko
13. jún 2009

tak idem spinkať, zajtra ideme s mužom do sauny malý bude u babky to bude super relax Dobrú 😵

lucindela
13. jún 2009

dakujeme...hodila som 2 fotky...

bubinko83
14. jún 2009

dobre ranko,prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

ollako
14. jún 2009

ahojte druhaaa 😅
my sme noc mali ako obacajne x krat hore 🙄 takze kasa nezabrala 😝

vejinka
14. jún 2009

ahojte aj my sme mali noc na figu hadam 8 krat bol hore ani neviem...ale kazdu hodinu 😔 ja idem prat hned ako sa zobudi ale este nespi a brkoce v postielke...no hadam do obeda by som poprala a poobede vyvesala dnes ma byt krasne..takze by to malo do vecera aj poschnut

lucia gratulujem k prvemu zubku 😉

luci krasne fotky malinkej... 😉

vejinka
14. jún 2009

nespi a nespi..idem mu dat este cicku a ked nebude spat tak sa zlozim leo nevladzem ani stat na nohach 🙄

vejinka
14. jún 2009

halooooooooo kde ste?

luciankasebastianko
14. jún 2009

ahojte veji ďakujem daj malého dedkovi a choť si trocha zdriemnuť 😵

vejinka
14. jún 2009

dedkovi? ten je od rana v zahrade pride len na obed a znova do zahrady

vejinka
14. jún 2009

svokra kuchti v kuchyni a moj drahy aj svagor su na pc...a ja tiez ale neviem ci nevypnem a nepojdem zdriemnut ale zasa co bdem robit v noci..potom to mam dost rozhadzane 😕