Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
22. jún 2009

ahojte tak my mame nove dieta on dnes spinka doobeda 1:45... poobede 2 hodiny,ako som pisala zaspal sam bez prsnika,a aj papat mu chutilo 😲 sice teraz vecer uz si musel dudkat , ale aj tak dnes mal spavy a jedly den, idealne dieta 😉 , no uvidime co bude zajtra, lebo horne dasienka ma vydute, cervene az bordovo fialove a taky biely hrbolcek mu presvita, tak asi mu ide zub, aj uz 3x kakal dnes, len teraz neviem ci je to zubami, alebo tym, ze na stretku nekakal ani raz a tak som mu dnes dala slivkovu stavu ... ak by to boli zuby, tak mi zase nejde do hlavy to spanie a jedenie 😕

natasa8
22. jún 2009

anicka.. mala este nebola chora ale ja by som dala capiky...

natasa8
22. jún 2009

no bolo to hrozne vela ludi naraz = hlavne v tej restike a v tej telocvicni - mala z toho bola dost hotova ...
Ale drzala sa potvorka... 😉

anickaajanko
22. jún 2009

len nam predpisala sirupy tak teraz neviem, vyvratil to vsetko, aj Branik je prvy krat chory, strasny strach

ollako
22. jún 2009

anicka ak mu davas sirup od teploty, tiez by som dala radsej cipky, alebo to skus tak, ze mu das troska papat potom sirup a dokrmit ho, a grcka preto , ze je prejedeny alebo z choroby

eweny
22. jún 2009

anicka, my sme nedavno dojedli antibiotikovy sirup a musela som mu ho davat pred jedlom, lebo ked som mu ho davala prvykrat, tak po jedle ako mi povedali v lekarni, komplet sa mi vygrckal..

anickaajanko
22. jún 2009

to je sirup na vykaslievanie a na suchy kasel, proti teplote ma cipok

natasa8
22. jún 2009

anicka.. tak to ti neporadim.... 😒 Ja by som ale asi pockala az na dalsiu davku 😒

myslela som ze myslis nieco na zrazanie teploty

ollako
22. jún 2009

natas moj bol z tej velke spolocnosti asi tiez dost nervozny, vyhukovala tam ako pavian a ked sme sa zavreli v izbe bol vyrehotany, kludny... tak teraz si to doma asi uziva 😅 ,

anickaajanko
22. jún 2009

boze ale je to strasny pocit uzkosti ked je taky drobcek chory

ollako
22. jún 2009

hups chybicka se vloudila, ze vyhukovala, VYHUKOVAL!!

eweny
22. jún 2009

anicka, presne viem ako sa citis ☹

kamilka12
22. jún 2009

anicka - to poznám ☹ , Martin bol iba raz tak poriadne chorý..ale taká neštastná som bola že až..len som každým dňom čakala, či mu už bude lepšie...Ja som sirup dávala striekačkou čo bola k Panadol sirupu..

anickaajanko
22. jún 2009

ollako
22. jún 2009

anicka to ma mrzi, nech sa Branko rychlo uzdravi ☹

natasa8
22. jún 2009

olli.. mala sa tiez na izbe vytesovala... ale dnes bola ako certik... ☹
Inak aj vcera mi odmietla papat obed, aj olovrant - a v noci tahala ako diva.Toto je uz druhy den co skoro nic nejedla.... Ja to nechapem, ona kedysi tak pekne jedavala a teraz toto. 😒

natasa8
22. jún 2009

anicka... drz sa, Branko sa z toho urcite coskoro dostane 😉
Rony sa neozvala? Snad je mala v poriadku ked ste boli spolu na izbe....

misik
22. jún 2009

anicka ja som to tu uz davnejsie pisala, ak potrebujes uvolnit hlieny velmi dobre je dat varit slanu vodu do izby kde ti spinka, je to taky babsky recept a fakt funguje, mam to odskusane. A neviem ci este kojis, ale ak ano tak si urob cibulovy sirup, ten je tiez vyborny na odhlienenie. Niekto nie je na taketo veci, tak ber to len ako odskusanu radu.

natasa8
22. jún 2009

ahoj misik.. vcera som ti poslala to cisla uz asi neskoro - vsak ?
Ja so vybalovala a vobec som si nevsimla sms .

misik
22. jún 2009

natasi nevadi, zide sa nabuduce, objednali sme v saratove, to ma napadlo, ze aspon mame dovod na vyskusanie kedze doma chladnicka prazdna

estella
22. jún 2009

misik to co pises ta slana voda to fakt pomaha...a ten cibulovy sirup musim niekedy vyskusat....ja ked je maly zahlieneny davam na hrudnik bravcovu mast tiez to rozpusta hlieny ale musi sa dat len cez den a nie na noc alebo ked dieta spinka lebo tie hlieny sa uvolnuju-rozpustaju tak aby sa dietatko nezadusilo....

anicka ja ja zelam Brankovi skore uzdravenie...ja viem velmi dobre co prezivas Maxim je chory skoro stale...ale ja uz tie sople ani hlieny neriesim lebo by som sa zblaznila..teraz pockam co urobia tie tabletky co berie na imunitu...hadam mu pomozu...ja som tiez daval sirup aj pred jedlom kedze mi to potom vyvracal...kup si este nejake probiotika aby ho nebolo brusko a davaj to teda tak aby ti to nevyvracal...

kamilka12
22. jún 2009

estell - ako ti dnes Maxim cez deň spinkal, keďže je vonku hnusne..asi ste vonku neboli 😒

estella
22. jún 2009

kamil strasne....o desietj som bola vonku ale tam si pospal len pol hodinu potom sme uz bezali domov lebo zacalo prsat a poobede to bolo hrozne lebo som nikde nemohla najst cumel..tak som ho nejako uspala pri kojeni a pripravila som si taky iny cumel ktory ma len na hranie ale ten nechce..no nastastie pri kojeni zaspal a le o 20minut bol uz hore tak som si hned k nemu lahla uspala este a takto som tam behala asi 5krat aby spal trosku dlhsie...no hrozny den za nami.... 😒

kamilka12
22. jún 2009

Ja som s malým vybehla von okolo 19tej ..iba tak na pol hodku..čakali sme Jura pred činžiakom..aspon trochu bol malý vonku..lebo doma by som si asi vlasy vytrhala už...dnes bol dosť mrzutý 😒

estella
22. jún 2009

presne viem o com hovoris aj Maxim bol taky isty..dnes cely den prefnukal...my sme behli do tesca do galerky ked prisiel Mirko domov....
ja som mala dnes v plane ist spat o desiatej a to je uz skoro jedenast....

claudinka
22. jún 2009

Ahojte, len som Vas dosla pozdravit a idem hajat.. zajtra idem prvykrat do roboty (teda brigada), budem robit osmicky utorky a soboty, tak na mna myslite 😉 snad to maly zvladne so svokrovcami, mliecka mam odstriekaneho habadej a tam si tiez budem.. svokor da malemu len obed a olovrant a ked bude pekne, pojdu von so svokrou, ked pride o tretej z robotky, tak bude mat aspon trosku zmenu oproti tomu stereotypu kazdodennemu so mnou 😀 snad to ja zmaknem psychicky a tie hodiny mi ubehnu ako voda, drzte mi palcey 😉 bru nocku vam prajem

estella
22. jún 2009

claudi moja drzim palce aby ste zvladli obaja....a kam ides brigadovat?

estella
22. jún 2009

aj ja idem uz do postele nech dospim tie chodbovice.... 🙂 🙂

silwietta
23. jún 2009

dobre ranko prajem, ja som dnes hore od neviem ktorej, maly buntosil uz okol piatej, teraz samozrejme uz drichme...

winona24
autor
23. jún 2009

dobré ránko dámy....

my sme hore od 6,15..... a tak ako u silwietovcov,aj my už spíme.... 😝