Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
27. jún 2009

veji,neboj to prejde .Chod sa prejst niekde za nejakou kamoškou na dedine,dajte kavu a uvidiš že sa ti polavi. 😉

claudinka
27. jún 2009

vejinka pises o mne ci o sebe? 😀 😀

bubinko83
27. jún 2009

aj mne už z toho stereotypu niekedy šibe ,potrebujem niekde vypadnut.Ale ja sa snažim byt s malym čo najviac vonku stretavam sa s ludmi a tak nejak to vždy zo mna opadne. 🙂
A po novom som ho minule strčila minule mužovi do auta nech ho ide povozit,lebo aj tak potreboval niekde ist preč.Bola som velmi vyčerpana vtedy. ☹

claudinka
27. jún 2009

aj ja som furt niekde vonku.. ale nedokazem ist niekam bez maleho, vobec by to nebolo odreagovanie, ale za trest 😒 😒 ze na kavu s kamoskou alebo tak, nehrozi.. by som to nezvladla 😒 iba ked musim, tak ho necham svokre.. a ked ho aj raz za cas necham, vzdy cely cas preupratujem, neviem si len tak sadnut alebo kuknut telku 😒

anickaajanko
27. jún 2009

ahojte Veji viem ako Ti je, asi to mava kazda 😒

bubinko83
27. jún 2009

claudi,ved ja idme na kavu aj s malym aj s kamoškou. 😉 Ale už rozmyšlam že ho necham mužovi a možem ist aj večer,lebo maly m zaspi okolo tej osmej a budi sa až rano o tej šiestej.

natasa8
27. jún 2009

ahojte....
na toto musim zareagovat aj ja ☹
Mne nema tiez kto pomoct, mama 250 km daleko, svokrovci 100 km, a manzel aj ked sa snazi, pedsa len musi chodit do roboty a zarabat peniazky.... Som rada ze v poslednej dobe si to vybavil aspon tak, ze stiha prist domov na kupanie. Navyse aj moja segra ktora ma tiez male mimi byva az v Kosiciach ☹

Mama obcas pride na par dni pomoct, ale uz davno nebola a teraz bola na tyzden pri segre, takze najblizsi mesiac -dva asi ani nepride ☹ Musim pockat na koniec leta, ked uz nebude mat robotu v zahradke ...
Vsetci si pedstavuju ze mi budeme chodit ku nim, ... je to sice fajn, aj si oddychnem, ale po narvrate domov je to este horsie ... pranie, zehlenie, upratovanie ...navyse mala sa z kazdej takej navstevy tyzden spamatava.
Navyse Katka je taka mamickarka, ze ked sme niekde na navsteve, nemoze ma stratit z dohladu, inak hned jaci...
Cez den pri malej neurobim nic, jediny cas mam doobeda hodinu a pol ked spinka, ale to sa neda vela stihnut...

Tiez byvam riadne na nervy...vacsinou si to odskace niekto po telefone, najcastejsie moja mama alebo segra....

miriam24
27. jún 2009

Ahojte ... tak ja mam tiez obcas pocit ze nic nestiham,nic nerobim dobre .. neviem co skor .. ale nastastie je to vacsinou len par minut a potom je dobre ... si zoberte ze k domacnosti,malemu sa mi teraz pridala este aj robota ..doteraz to bolo ok ale jun je u nas v robote kvartal a teraz na konci je to na zblaznenie ... napr vcera .. robila som do 22.00 .. maly ani za svet nechcel spat .. muz na treningu (potom sa este zdrzal) tak som malemu dala paplon vedla mna na zem ze nech je tam lebo sa stale doplazil na koniec postele takze som musela stale vstavat davat ho do stredu a to stale dokola ... no k veci .. na zemi mu bolo dobre ,, iny vyhlad .. 😝 ale herec si nasiel v muzovom nocnom stoliku otvorene vrecko s tymi zele pasikmi co su take pocukrovane .. ja ze co je tak ticho .. ked som na neho pozrela tak si zuzlal jeden ten pasik .. asi 6 ich mal nalepenych na pyzame .. cely dolepeny od cukru .. samozrejme vsetok ten cukor zlizal dolu .. no bol lepkavy jak cukrova vata .. 😒 najprv som bola nastvana na seba ze preco som si to nevsimla skor .. potom na muza ze preco este neni doma .. nakoniec som sa rozosmiala na malom ked si skumal prsty ze preco ich ma spolu .. boli zlepene tym cukrom .. tak som ho ocistila prezliekla do cisteho a isli sme spat .. 🙂

zuzana1710
27. jún 2009

baby,ja ziram...ja som to tu uz minule pisala,ze malu mi nik neprebali,neokupe,nezoberie na prechadzku,nenavari...cela starostlivost je na mna..som aj otec aj matka...vycerpana,nevycerpana..nestiham registrovat..ale dobre by mi padlo,keby malu niekto co i len nakrmi,alebo da zovriet vodu na kasu...nechcete si to vymenit???ale ja nechapem vas a vy zase nemozete pochopit mna..lebo sme kazda v inej situacii...asi tolko 😅

sasasx
27. jún 2009

ahojte,
ja ze kuknem co mate nove... a tu same trapenia:( ale plne vas chapem...
ja som mala tento zaciatok tyzdna tiez taky zly, uz mi liezlo na nervy, ze kazdy den stravim spratovanim bytu 2 hodiny, lebo maly vsetko rozhadze a ked pridu rodicia domov, tak by bolo fajn, aby bolo poupratovane, nejaka robota mi visela a nevedela som sa k nej dostat... nakoniec som uz v stredu mala vsetkeho dost a ked maly spinkal doobeda, lahla som si s nim a spali sme krasne 2 hodiny. Strasne dobre mi to padlo, a bolo mi vsetko jedno aj neporiadok aj ina robota...
akurat sme sa s bratom dohodli, ze pojdeme do prahy na tyzden, tak sa tesim, ja tiez velmi potrebujem zmenit prostredie...

zuzana1710
27. jún 2009

dokonca by mi bodlo keby mi mal niekto co i len plienky kupit...ale dala som sa na boj a musim bojovat.

tak baby hlavu hore a usmev...deticky zachvilu vyrastu a nam bude smuto,ze nam vyleteli z hniezda.. 😉 😉 tak si ich uzivajme aj napriek vycarpanosti

sasasx
27. jún 2009

zuzi, ja som uz tiez sama s malym a byvam u rodicov... nastastie mi pomahaju, ale tiez od nich nemozem chciet plnohodnotne zastupnenie otca, takze vacsina je na mne.
tebe rodicia so zairinkou nepomahaju? ani na prechadzku?

zuzana1710
27. jún 2009

sasax,na prechadzke boli raz a to ja s nimi este v zime..otec chodi na 2 mesiace von a mama ta je non stop v praci a ked pride z roboty,tak je unavena a ja ju nechcem zatazovat..pomoze mi jedine ked ma volno,ale to len tak,ze si ju zoberie a hra sa s nou a to maximalne 20 minut..potom uz krici..mama pod si zobrat malu..takze to je asi tak vsetko..a ty si preco sama???

perlab
27. jún 2009

júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj babulky, veď sa už toľko nesťažujmeeeeeeeeeeeeeeeeeee /mohla by som písať niečo podobné ako vy/ ..... veď život je taký krátky a krásny ....... hlavne teraz, keď máme týchto malých človiečikov 😵

my už konečne neteplotujeme, jupííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀
ale zato včera večer, tak to bol horor, od 20,00 do 00,00 jačala a jačala, nie a nie zaspať, len na rukách sme ju nosili ... nakoniec zaspala mužovi na kolenách

ráno vysmiata v postieľke, akože : dobré ránko, ako ste sa vyspali? no nezožerieš ju?
inak mi vôbec nič nechce jesť, ani poriadne piť, neviem ako sa dostaneme do normálu
a dnes dokonca začala z tých atb hnačkovať a to ich berieme ani nie dva dni ☹

nuž, čo už .. bojujeme!

a ešte jeden inzerát: Darujem čípky do zadku 😀 /môj muž kúpil pre istotu tri druhy, neviem načo/

ba80
27. jún 2009

ahojte... 🙂 pekny vikend prajeme...
zuzi, nic si z toho nerob, my sice tatika doma mame, ale v podstate chodi len prespavat, lebo je furt v robote... 😠 😉 ...a kocikovat mi bol asi dva-krat moj ocko, ked som bola chora a inak, keby som s nou nesla ja, tak nikto, ale mna to uz nejako nevzrusuje... 😎 😎

ba80
27. jún 2009

...a s varenim a domacimi pracami mi tiez nema kto pomahat, kedze mame svoju domacnost a nasi rodia maju svoje... pohodaaaaaaaaaa 😉

ba80
27. jún 2009

a tesime sa, ze romike je lepsejsie... 🙂

ollako
27. jún 2009

ahojte, tak maly uz spi dnes druhy spanok, rano vstal o siestej o osmej uz bol tvrdy a ja snim 🙂 , tak sme si spolu schrupli a mali sme ist dnes na chatu opekat a tak, ale moj muz si vecer zmyslel, ze dne bude betonovat druhy veniec na dome a ze do 11:00 bude hotovy a vyrazime, ale samozrejme, ze to nestihol a 😠 ...takze maleho som ulozila znova spat, lebo uz bol ako sto certov a stavim sa , ze o chvilu pride a povie no podme! a vtej chvili ho asi zabijem 😠
no ale nevadi, ved pocasie vyzera vselijako 😒

veji uplne ta chapem akoby si pisala o mne, ale neboj o chvilku to prejde a bude dobre, mala by si vypadnut! zober maleho do kocika a chod von, ja ked som v zufalom stave, tak idem von, kaslem nato ako to vyzera doma ...musim vypadnut, sadnem si na terasu v dedinskej krcme a dam si cierne pivo a je mi lepsie 😉

ollako
27. jún 2009

no mlay uz mrnci, tak to spal asi pol hodinu 😲 , ale budia ho tie sopliky 😔 chudatko moje

ba80
27. jún 2009

olla, ja som si minule dala male cierne pivo na drazdiaku a normalne som sa motala... 😀 😀

ba80
27. jún 2009

veji , neboj, vsetko bude dobre, to kazdeho obcas chyti depka... ericek ti zdvihne naladu, neboj 😉 😉

ollako
27. jún 2009

ba ti verim, ja som sa motala z maleho, uz som si odvykla 😀 aj vinka znesiem asi tak 1 dcl

vikykiss
27. jún 2009

Ahojte kočky!Veji samozrejme,že som na Vás nezabudla sem tam Vás aj prečítam ale chodím sem dosť málo.Je toho na mňa veľa 😔 Máme sa fajn decka su zdravé,živé Alex už vymýšľa 😅 no veď to poznáte 🙂 Už ste mali to stretko kočky ako bolo? 🙂 Idem pridať nejaké fotečky 😉

vejinka
27. jún 2009

no ja viem ze sme vsetky na jednej lodi..ale uz je lepsie no s muzom sa nebavim..hadam ho trkne preco som taka 😔 cierne pivo nepijem.. niesom na dedine..a co som to tam este citala co ma dost pobavilo...uz asi nic

kamilka12
27. jún 2009

pomooooc...u nás je búúrka ☹

estella
27. jún 2009

baby precitala som si ake mate trapenie ale to vsetko prejde..ja som na tom bola rovnako ked som mala len Stellu..teraz je to uz dobre...aj ked sme tiez casto sami a vtedy mam nervy ale potom ked muz pride domov hned ma to prejde..a teraz zacal maly chodit za jednu ruku..juuuj to je na nervy...vcera som sa hodinu prechadzala po byte a on nie a nie sa unavit....

zuzi no ty to mas asi fakt najhorsie z nas....uz len to ze byvas s rodicmi..ja ked som byvala so Stellou u maminy tak sme sa stale hadali...to uz bola taka ponorkova choroba...mne to potom bolo luto ze sa stale hadame ale ked my mame take rovnake povahy tak to sa potom bije.....

kamil uz ma to vazne nebavi toto pocasie....

zuzi,kamil co poviete keby sme si niekedy vecer vyrazili niekam von do mesta....ja mozem myslim ze aj kamil ale neviem ako si na tom ty zuzi...mamina by ti bola pri malej...do polnoci by sme boli urcite doma lebo potom ja kojim....bolo by super sa takto trosku odreagovat od deticiek...co hovorite??????????

anickaajanko
27. jún 2009

no ja som si dnes aj poplakala tak ma to chytilo, zuzka ma kde manzela?ja si obcas pomyslim ze samej by mi bolo lepsie

zuzana1710
27. jún 2009

estell,no ja by som to vsetko aj zladala,len keby nebolo tych hadok..to ma ubija este viac a prenasam to na malu..a stym stretkom ti uz viem teraz povedat,ze u mna nehrozi..mama pracuje do 23.00 a ked ma volno a ja chcem niekam ist,tak mi povie..ked si chcela labzovat po baroch,tak si nemala mat decko..takze mozem ist len cez den a so Zairou.ja by som chcela ist,ale neda sa a provokovat tigra radsej nebudem 😅

anicka,som slobodna mamicka..muza nemam a ani som nikdy nemala..hajzlik nas ma na haku.. 😠

zuzana1710
27. jún 2009

dnes som napriklad zehlila tak,ze ohradka na balkone a mala v nej,kedze lialo a von sa nedalo ist.no a ja pri balkone dosku zehliacu a zehlila som..kto nas videl,tak si mohol mysliet,ze mi drbe.. 😀 😀 😀

anickaajanko
27. jún 2009

Zuzi nevedela som, keby ze som blizsie rada Ti vezmem malu k sebe pohrat sa s Brankom aby si si oddychla