Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
25. aug 2009

kamilka... samozrejme ze som musela striehnut.... hned si chcela kus liznut 😉

rony253
25. aug 2009

ahojte tak my uz od siedmej spinkame, cez den toho vela nenaspi, tak vecer skor odkvecne. 😉 my sme sa dnes prehrali cely den, len z ruky chodila a vsade lozila a vsetko rozhadzovala kade tade. teraz by mi tu trebalo jednu upratovacku zavolat. Pre dnesok sa s vami lucim, mozno neskor nakuknem ale idem zehlit. tak papa

vejinka
25. aug 2009

ahojte tak my sme boli v meste a oplieskali 35 eur...nakupila som si do zasoby vlozky a amemu kasicky a tycinky do usi..a cestou domov sme sa stavili u manzelovho kolegu potreboval daco porobit s pc..tak reku ok aspom troska zmena..tak sme tam stvrdli do siestej a maly sa super vhral s detmi oni maju dve ale velke..15 a 13 ale onni boli vo vytrzeni a maly bol happy lebo mu podonasali kopec hracieka a leporel 😀

vejinka
25. aug 2009

no a teraz sa snazim uspat ale nejako to nejde lebo pred domov nam zastavilo nejake srotacke auto a nexce nastartovat tak tam trieskaju po nom..a uz dva krat sa zobudil..a pocujem ho zasa ..ale aj tych ludi slahnutych pocujem ako sa hadaju vonku vrrr

luciankasebastianko
25. aug 2009

no maly spí ešte varím lebo zajtra je asi stretko s babami z Banoviec( modry koník) tak aby bolo čo papať ešte som ich všetky nevidela tak sa teším 😉

vejinka
25. aug 2009

no my uz asi spime lebo nic nepocujem..idem ho kuknut

vejinka
25. aug 2009

spinkaaaaaaa huraa 😵

vejinka
25. aug 2009

tak teda iden spat aj ja..dobru kocky

ka3n
25. aug 2009

aj my uz od osmej hajame, som pisala, ze sa dnes zobudil az o jedenastej, potom si zdriemol od 14 do 16 a teraz odkvacol o osmej.

luciankasebastianko
25. aug 2009

ka3n tak to ti záááááááááááááááááávidíííííííííííím ty máš dobré dieťa 😉

luciankasebastianko
25. aug 2009

tu je ale pusto čo všetky žeglite? 😀 alebo piglujete? 😀

perlab
25. aug 2009

ojooooojooooooj, babulky, tu sa toho popísalo 🙂
ja vôbec nestíham, to moje šidlo by iba vonku bolo 😀

ale chcem aspoň zablahoželať oslávenčekom, Sarinke k 11, atď, no proste všetkým 😵
a ešte raz ďakujeme aj my za gratulácie 😵

eweny
26. aug 2009

Dobre ranko maminky,nuz mam resty v docitavani 🙂 nejak nestiham..

Dnes sa chystame do Bojnic,pozriet zvieratka,tak som zvedava ci sa Petkovi bude pacit 🙂

buksy
26. aug 2009

dobre ranko zienky...

ka3 ta tabula ma okolo 8 magnetiek... 3 tabule ktore mozes menit ... a hra melodie ked stlacas magnetky alebo ked ich vysypes do kosika... ja som ju tiez pozerala a dala som si to v draciku rozbalit kedze predavacky ani same nevedeli ze co vsetko tam je... tak mi to pekne vybalili a ukazali co vsetko to obsahuje,,, aj podla mna je to celkom fajn...

natas .. aj ty mas muzika grafika? aj ja... 😀 my mame reklamku... 😉 tak musim skusit aj ja dat malej nejaku pastelku do ruky ze ci bude mat kreativne citenie po tatovi... 😀 😀 😀

winona24
autor
26. aug 2009

ahojte babulky...... pekné ránko a krásny deň...... 😉

vejinka
26. aug 2009

dobre ranko my sa snazime spat ale nejde nam to..

vejinka
26. aug 2009

uz spime..

vejinka
26. aug 2009

kde ste zasa...? zeby FB? 😅

kamilka12
26. aug 2009

ahojte

tak mi asi definitívne už budeme piť mlieko iba ráno...ráno mi ho pije v pohode, ale iba 120 ml. Večer znova štrajkoval, tak budem musieť zaradiť ovela viac mliečnych výrobkov, aby mal dosť vápnika 😒 Som tu na MK našla tému, kde veľa mamičiek má tento problém a približne v tomto veku ako je Martin, proste z ničoho nič sa detom mlieko začalo protivit a reagujú presne ako Martin, ešte len flašu s mliekom zbadá hneď sa rozplače. Ale zaujímavé, že ráno mu to nevadí. Som rada, že aspon ráno niečo vypije 😒

kamilka12
26. aug 2009

Som si čítala niektoré recepty na nepečené torty pre drobcov a dosť často sa tam na sladenie používa hroznový cukor. Tak som ho včera kúpila a tam je napísané, že je hlavne pre športovcov a ťažko pracujúcich..aby dodal energiu. Myslíte že ho možem dať do torty malému? 😕

vejinka
26. aug 2009

kamil ja dam normaly cukor a len bilku...

ka3n
26. aug 2009

aj ja dam normalny cukor, ale iba trosku..

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

vejinka
26. aug 2009

ka3n pise sa pri "liptovskej mare" ...to len na okraj 😉

natasa8
26. aug 2009

ahojte..
ja kavickujem, mala este nespi 😠

ka3n.. pekne fotocky, super na nich vyzerate - aj matusko aj ty 😉

vejinka
26. aug 2009

ka3n inak kraaasne fotecky 😉

ka3n
26. aug 2009

aha diky, som nad tym veji spekulovala a idem to prepisat 🙂) tiez mi to tam nejako nesedelo.

dakujem..no tak si dam aj ja tu tabulu rozbalit v draciku.

ollako
26. aug 2009

ahojte baby par dni som tu nebola..mam tu sestrine deti a nervacim ako slak...maly strasne zle spava ani na ciciku uz nezaspi, v kociku zaspi, ale len na max.pol hodinu 🙄 tak dnes som vyskusala vajicko a zaspal, pekne som ho preniesla a spi v postielke uvidim do kedy...deti mamina vzala prec, tak tu je klud, ale ked sa dovalia sodoma 😝 ..
som totalne nevyspata, lebo drobec v noci zase nespal a mal 10 minutovku neuveritelneho placu, neviem ci ho nieco bolelo alebo, ale ani za pana sa nedal utisit tak toto sa nam dlho nestalo 😖 a potom sa budil kazdu hodinu , ja neviem do kedy toto potrva, ale zacina mi to liezt na mozog a nervy mam v haji 😠
veji tak co aku chystate oslavu?

ollako
26. aug 2009

ach no ked sa sem po dlhom case dovalim tak tu nikoho 😒 no co uz musim kuk castejsie 😀

babuci
26. aug 2009

ahojte baby, ako sa mate? idem si vas trosicku precitat.

my sa mame celkom fajn, len maly sopluje a kasle. Neviem ci zasa kvoli zubku alebo niekde nachladol. inak je perfektny. chodi krasne sam, obcas ho zamoce, ale je to uz dobre. Vazime cca 9800g.

vejinka
26. aug 2009

olla serus no oslava sa preklada o tyzden lebo par ludi z rodiny ochorelo..no dufam ze ju nebudem musiet posunut este raz.. 😔