Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
10. máj 2009

a len tak mimochodom,keď Ti to podčiarkne červeným v tej tabuľke to znamená,že je to zle....skús si to všímať

martinna78
10. máj 2009

Pekny sviatocny vecer prajem maminky 🙂 😉 vsetko naj k nasmu sviatku 🙂 hlavne nech su nase detuse zdrave
Maximko mi dal pekny darcek, zaspal krasne sam v postielke, nemusela som mu ani suchat chrbatik a hladkat ho, lebo tak vacsinou zaspaval 🙂 alebo zaspaval pri mne na posteli a potom som ho prekladala, no konecne sa umudril 😀
od Sofinky som dostala krasnu papierovu ruzu a este aj zive ruzicky 🙂

inac u nas hokej v plnom prude - fandime Kanade 🙂 😉
Viky stastny let 🙂

evitkamalicka
10. máj 2009

dobry vecer

martinka neblazni Kanade...brrrrrrrr...Rusko do toho 😅

winona24
autor
10. máj 2009

dnes je finále??? ja ani neviem....ja som to prestala sledovať po prvých 2 zápasoch našich babrákov

martinna78
10. máj 2009

cau Evit 🙂
áno Win, dnes je finale, Rusi su dobri, ale Kanadania hraju pekny hokej 🙂 mne su sympatickejsi 🙂

evitkamalicka
10. máj 2009

juuj martinka ja neznasam Kanadu a USA celkovo

evitkamalicka
10. máj 2009

no nic ja len na chvilu som nakukla a idem spat

dobru noc vsetkym

kamilka12
10. máj 2009

Ahojteeee,

drobček mi už haja a my pozeráme tanečky ale samozrejme aj hokej 😝

Manžel mi práve hovorí vtip...že Slovensko má novú predvoľbu .. 08 😀 😀

sasasx
10. máj 2009

..."nasich babrakov"🙂... som sa zasmiala win...

win s tym pravopisom mas pravdu, ale netreba sa tu hadat predsa... chapem, ze ta to rozculuje, ale je to tak ako napr. s inymi vedomostami - pre niekoho je prirodzene, ze vie napr. matematiku, ci cudzi jazyk a zda sa mu to prirodzene, lebo to jednoducho vie. tak sa aj tebe aj mne zda zda byt pravopis prirodzeny, lebo to jednoducho vieme (aspon myslim;)

winona24
autor
10. máj 2009

sasasx ale ja sa nehádam...ani nechcem nikoho urážať...len som napísala svoj názor...ja netvrdím,že pravopis ovládam na 100%....

winona24
autor
10. máj 2009

hodila som konečne pár foto....

a apropo ... dnes nám vyšiel druhý zub 😀 😀 😀

kamilka12
10. máj 2009

jeeej win aj nám dnes vyšiel druhý 😀 som zvedavá ako rýchlo porastú 🙂

winona24
autor
10. máj 2009

mne sa zdá,že to strašne pomaly rastie.... 😝

martinna78
10. máj 2009

gratulujeme dvojzubacikom 🙂 my zatial len jeden od utorka 🙂 maly si stale tak zaryva do neho prstekom, akoby si ho chcel odskrabnut, taky je podareny 😉 sa asi cuduje, co mu to tam narastlo 😀
win zlata je mala, ozaj a uz si zmenila tu pediatricku?

winona24
autor
10. máj 2009

zatiaľ nie maťka....

sasasx
10. máj 2009

nam vykukli min.tyzden treti a stvrty zubok a mam zas naopak pocit, ze rastu velmi rychlo...hlavne uz ich citim pri dojceni🙂 a velmi sa zmenil ked mu uz vidno tie 4 zubky, uz to nie je ten uplne babatkovsky bezzuby usmev

vikykiss
10. máj 2009

😝 Ahojte mi ešte letíme 😝 Baby inak k tej gramatikeeeee 😅 Ja som mala zo SJ 3ku 😔 😅 ale z AJ 1** 😀 😀 😀 Ale no ja sa ospravedlnujem ale tiež som dlho preč 😉

kamilka12
10. máj 2009

martinka - ďakujeme 😵

sasasx - že? Nám síce tie dva ešte dobre vidieť nie je, ale už tým že viem že ich tam má, mi malý pripadá ako taký malý človek a nie bábatko...už je to taká iné 🙂

martinna78
10. máj 2009

no pekne sasi, tak uz mate 4 😉 no menia sa nam veru ti drobci, leti to....

kamilka12
10. máj 2009

..a konečne som dnes malému kúpila krém na opaľovanie zn. BIODERMA..síce drahý...ale používame túto kozmetiku aj pri kúpaní tak hádam bude dobrý.

sasasx
10. máj 2009

ved ti nasi drobci su uz na svete skoro tak dlho ako boli v brusku... resp. niektori su uz na svete aj viac ako boli v brusku...a ked si spomeniem ako sa vtedy ten cas vliekol, ako sme si pripravovali vybavicky a tak.. a teraz to tak leti a vybavujeme vsetko za pochodu;) boze fakt to leti... ale su to nase zlaticka...

sasasx
10. máj 2009

pozeram kociky pouzite, chcela by som nieco do 3tis, ale nevadi mi ani keby bol pouzity, ja by som brala radsej nieco kvalitnejsie hoc aj pouzite = nahodou nemate skusenosti s peg perego centro?

martinna78
10. máj 2009

teraz je take krasne obdobie.... ja si maleho tak vychutnavam, uz nie je take babatko male, uz je taky velmi vnimavy, hravy 😵 ale este je take babeno 🙂

vikykiss
10. máj 2009

Baby martinna,sasasx,kamilka,winona.Akurát pozerám albumy no máte krásne tie detičky
😵 😵 sa tu kochám konečne mám chvíľu čas aj fotky pozerať 🙂 krásne 😎 😎

ollako
10. máj 2009

ahojte viky tak ty si uz tehotna? 😲 nejak som to nepostrehla, tak sa vam to rychlo podarilo 😉

moj drobec sa dneska nejako rozjdedol, ale mozno preto, ze uz jedol trosku ochutenu polievocku, sladsie jablcko a tak, ved ani mne tie "jeho" jedla nechutili 😝 tak ako dnes sa este nikdy nenapraskal 😀

este som vas nedocitala,mozno zajtra, dnes uz ideme do sprachy a hajde do postele 😔

kamilka12
10. máj 2009

aj pre mňa je toto obdobie teraz najkrajšie 🙂 , keď bol malé bábatko zabalený v perinke tak iba spinka, plakal a jedol...ale teraz je úžasné sledovať ako všetko vníma, ako reaguje smiechom alebo plačom na rozne veci ale zároveň mi ešte neujde, lebo behať nevie...tiež si to teraz veľmi vychutnávam 🙂

perlab
10. máj 2009

Ahojte maminky, prajeme Vám všetko najlepšie k dnešnému sviatku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martinna78
10. máj 2009

do kelu tak Kanada nevyhrala ☹ Evitka sa tesi....
Sasi aj ja hladam nejaky sikovny sportak, lebo mam po Sofinke Demu este a chcem nieco mensie,sikovne, sice tento kocik je super v tom, ze ma preklapaciu rucku, ale je velky

vikykiss
10. máj 2009

ollako rýchlo rýchlo a som veľmi rada 🙂baby idem si podriemať lebo tu asi nezaspím 😠pá 😔

kamilka12
10. máj 2009

viky - aj tvoje deťúrence sú tiež zlatučké..som si tvoj album už viac krát pozerala 😵

sasasx - ja skúsenosti nemám, skús niečo na nete prečítať..nejaké referencie ..