Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
19. nov 2009

goga, to ma mrzi, ze sa vam tie ocka takto zhorsili..nuz my teraz mame nastastie pokoj..tiez mu robili preplach ked mal 2 a 3 mesiace..potom bolo dobre asi tak skoro mesiac a odvtedy zas nekonecny boj so zahnisanymi ockami..vsetky mozne kvapky sme mali, ale nikdy sa to nejak nezlepsilo..tak ked mal 10 mesiacov, sme isli znova na preplach, ale do inej nemocnice..tam doktorka povedala, ze ma totalne nepriechodne slzne kanaliky a preto sa mu tam drzal ten borde..zlaty stafylokok z porodnice a kopec dalsich bacilov a bakterii..kvapky nezaberali preto, lebo na vsetko boli rezistentne..no otras..tak mu urobili preplach, nieco hrozne v takom veku..jedno ocko mu do dvoch tyzdnov uplne prestalo hnisat a slzit a to druhe pokracovalo..kedze dalsi preplach by nezabral, ako sa vyjadrila ta doktorka, tak sme sa mali objednat na zakrok pod narkozou..mali mu to nejako sekat..uz som tam v septembri chcela volat a objednat sa a ono to ocko necakane prestalo robit sarapatu..tak sme to odlozili..zatial je dobre, ak neratam ze mu vonku slzia obe ocka..hovori sa, ze ako dietatko narastie, tak sa aj ten kanalik moze odopchat..tak snad sme ten pripad, snad sa to uz nevrati a snad nebudeme musiet ist na zakrok..

drzim palceky, nech vam to cim skor prejde..

ollako
19. nov 2009

Aj mne sa paci skor Bianka 😉
pre Pektovi sme dievcenske riesili a muz chce Timea a ja Ninu, ale nejak sme to nemuseli riesit, lebo hned sme vedeli, ze to bude chlapec a Peto chcel po sebe a kedze ja som chlapcenske meno nevedela, tak som suhlasila 😅

eweny
19. nov 2009

johnie, kamoska ma mesacneho Samuela 🙂

a u nas na sidlisku sa tak vola aj jeden pes..a druha kamoska ma Denisa a dalsi pes sa tiez tak vola..takze je to v lete pestre..ked zakricala zenska na psa, tak bezal aj ten maly a zas naopak..

eweny
19. nov 2009

ollako, aj u nas bol Peter jasny este skor nez sme ho isli robit 🙂 hoci ja som chcela ine meno..

johnie
19. nov 2009

aj susedov pes je samko... tiez bude sranda.. ale co uz lebo sofia zas bola susedova motorka 😀 😀 😀

eweny
19. nov 2009

stale lepsi motorka ako pes..na nu nemusis po ulici vykrikovat 😀

ollako
19. nov 2009

ewen 😀
to ten Peter bol jasny aj u nas, ja som uvazovala nad Oliverom, ale zrusil ako ziadost na byt 😉

inak idem poposielat ziadosti kvoli praci, lebo muzik je bez prace, takze sa vymenime 😅 ...ak teda nieco zozeniem 😒 ,

johnie
19. nov 2009

to ano... hovorim ze bude sranda 😀 😀

johnie
19. nov 2009

olla TAk sme na tom rovnako
..
tiez hladam 😉

eweny
19. nov 2009

baby, tak vam drzim palceky, aby ste rychlo nejaku dobru robotku nasli..

annie13
19. nov 2009

tak ste mi velmi nepomohli
2 hlasy pre Bianku ale 2 aj pre Viktoriu
kto este prihodi???? 😉
neviem preco ale ja mam stale pocit ze bude chlap ale dufam ze nie aj ked ho budem lubit rovnako, aj u nas je vela psov s tymi maslickami a volaju sa Nela mne sa to meno velmi pacilo ale kvoli tomu by som ho nedala a manzelovi sa najmenej paci Nela a Nina
Denis sme chceli uz len kvoli tomu ze by mal inicialy D.D. ale ... boli sme raz v Bojniciach a popri nas bezal maly chlapcek a matka na neho "Dennnnnnnnnnnnnis .....kde zase bezis?" a moj ocino na plne usta: To vazne kricala Penis na to dieta????? on dovtedy asi ani Denis nepocul, na to sa ta matka otocila a riadne po nom nahukala ze ked je hluchy ma navstivit odbornika 😀
najprv sme chceli Darinka este pri Brankovi bolo by D.D. a po svokre, ale som rada ze sme nedali a vlastne sme ani nemohli ked bol chlapcek, teraz ked som ju lepsie spoznala by som uz iste dieta nepomenovala po nej

vejinka
19. nov 2009

ahojte maly akurat zaspal..tak idem citat co ste popisali..

annie mne sa viac paci viktoria..keby sa tak nevolalo bratrancovo dievcatko tak urcite by druhe bolo viktoria..ale kedze nechcem opakovat mena co su v rodine tak nebude 😔

goga skore uzdravenie ociek..zajtra poreferuj ako ste dopadli na ocnom 😔

my sme povodne mali vybrate dievcenske meno..ale to tu vsetky viete 😀

terezicka
19. nov 2009

Annie tiež dávam hlas pre Viktóriu 🙂
Ja momentálne tvrdím, že keď budeme mať druhé bábätko tak buď bude Katka alebo Matúš...Ale uvidíme ešte dovtedy, nakoneic sa rozhodneme ako pri Lucke na pôrodnom stole 😀

annie13
19. nov 2009

veji ja neviem alebo si napamatam ake si mala, my sme tiez doteraz mali len Viktoria na Bianku sme prisli az pred 2 tyzdnami

lenka.pav
19. nov 2009

ahojte, po dllllllllllhej dllllllllllllllllhej dobe pisem 😅 .
ako sa mate? nejake novinky? vidim, ze nejake babulky uz zas tehulkuju. mate moj obdiv 😉 .
annie, ja davam hlas viktorii 😉

vejinka
19. nov 2009

my sme mali vybrate simonka... 😀 a nakoniec jej narastol pipiq v 35tt a odvtedy je Erik 😀

vejinka
19. nov 2009

lenka..ahoooooooooooooooooooooj ty kokso ja si pamatam ked sme tu naruzivo pisali a este sme boli kinderka..pocuj to je ale uz vyse roka.. 😕

lenka.pav
19. nov 2009

fakt? neverim. my sme boli niekedy kinderka? 😀 😀 😀

lenka.pav
19. nov 2009

veji, az teraz som si vsimla, ze si snz? ty brdo, baby, obdivujem vas. ja maleho milujem nadovsetto, ale este vobec sa necitim na druhe ☹

vejinka
19. nov 2009

lenka...no veru a teraz kukam to tvoje brusisko..pocuj ako si ho vladala zo sebou nosit? sak najprv pol metra brucho a potom ty 😀

vejinka
19. nov 2009

annie urobis mi radost? odfot si brusko ..som zvedava aka si siroka.. 😉

lenka.pav
19. nov 2009

veru, mala som obrovske brusisko, doteraz to nechapem. a pritom mi bolo dobre, nemala som ziadne problemy 🙂

vejinka
19. nov 2009

a pamatate ako casto sme si brucha fotili?? hehe az chore to bolo...kazdy tyzden som za muzom chodila..zlatkooo uz je dalsi tyzden odfot 😀 😀 😀 😀

goga03
19. nov 2009

terezka vasa lucka bola povodne Ema vsak ? 😉

my sme mali teraz v uzsom vybere aj Dorotku a Terezku, ja som bola za dorotku, ale MM ma zrusil ze pri mene tereza sa mu zjavi pred ocami sfetovana tereza perfnerova. no a ja som dorotku nechcela preto, zeby ju volali Dora.

tak je kompromis Tamarka.

No ale ked to bude chlapec, tak sa mozeme zase zacat "hadat" odznova

lenka ahoj

lenka.pav
19. nov 2009

ahoj, goga. aj ty cakas druhe? 🙂 , fiha, ale sa tu rozrasta nasa septembrova rodinka! 🙂

vejinka
19. nov 2009

lenka ved ani ja sa necitim na druhe..ale to sa nebudem citit nikdy a do dvoch rokov Erikovych chcem surodenca pre neho...nech je rozdiel maximalne dva roky 😉

johnie
19. nov 2009

ahojte...
uz spinkame 😎

terezicka
19. nov 2009

Goga hej máš pravdu, mala byť Emma s dvoma m 😀 Ale keď sme boli v Tatrách na dovolenke tak tam bol pes Ema, no hrôza... Už nechápem prečo sa pekné ľudské mená dávajú zvieratám 😖
Tamarka sa páči aj mne, ale Marekovi nie...

vejinka
19. nov 2009

cize mam na to este mesiac...potom je pruser a bdue to viac ako dva roky 😀

terezicka
19. nov 2009

Veji tak ak chceš mať rozdiel 2 roky musíš otehotnieť hneď teraz aby to vyšlo ak dobre rátam...