Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

mizulienka
23. nov 2009

ahojte dievcata, ja som sem na chvilku nakukla, my sme mali byt septembrovi,ale sme augustovi, tak kukneme raz sem raz do augusta 🙂
vidim, ze sa tu uz rieisa aj vianocne darceky...mate nejake tipy na pekny darcek pre deticky? 😉

eweny
23. nov 2009

aj u nas vychadza slnicko, sa tesim..aspon budeme moct ist von..

eweny
23. nov 2009

natasa, aj my este pockame..teraz budem robit zrejme 2 roky, tak az potom zvazujem dalsie babatko..uvidime, podla okolnosti 🙂

eweny
23. nov 2009

ahoj mizulienka..tak ty takto nakukas? 🙂 ani ja netusim, aky darcek kupit..

evitkamalicka
23. nov 2009

natas dakujeme, uvidime ako dopadne tento druhy cyklus snazenia, mrchu necakam 5.12. 😅

goga03
23. nov 2009

eweny my tiez skladujeme, akurat som pozerala co vsetko mame a take male vecicky, ze ani neverim, ze to kedysi nosil oliver

goga03
23. nov 2009

evitka urcite to vyjde 🙂
ozaj tebe adamako spava aj cez den, ked ti tak pekne spi v noci?

evitkamalicka
23. nov 2009

goga ano spi mi aj cez den take 2-3 hodinky a niekedy aj doobedu hodinku, ale to uz nie vzdy

goga03
23. nov 2009

fuuhato mas riadneho spachtoska 🙂

ja dufam, ze to nase druhe bude spavat aspon o trosku lepsie ako oliver,lebo si to bude rovno na psychiatri 😀
teraz sa ale zlepsil a spava cez obed 1,5 - 2

evitkamalicka
23. nov 2009

spachtos po muzovi, keby bol po mne tak by spal velmi malinko

vejinka
23. nov 2009

ahojte
ann mi sme namli ani hojdacku ani kresielko ale stary kocik...a velmi sme ho vyuzili pri druhom bude tiez len ten kocik...sice uz je totalne rozhegany ale inak je v pohode 😉

winona24
autor
23. nov 2009

joj evit tak Tebe Adamko krásne spí.... 😉

vejinka
23. nov 2009

idem kuknut superstar

ka3n
23. nov 2009

ahojte..annie, my mame kresielko FP a maly v nom este aj teraz sem-tam sedava...

ka3n
23. nov 2009

my sme mali tiez celkom dobru noc, maly zaspal o osmej a prvy krat bol hore o 4, ale presnu hodku len tak lezal a pozeral do steny 🙂) potom o 5tej zaspal a spali sme do 9.15..jupíííí

ka3n
23. nov 2009
ka3n
23. nov 2009

babenky, ktore pisete list jeziskovi na 999 99 ? ci len ja som take posahane decko 🙂))

kamilka12
23. nov 2009

joj babenky, ked ja mám s tými darčekami pre malého také trampoty...už ked aj niečo vyberiem, čo by ho bavilo, tak to utekám kúpiť a na druhý deň mu to aj dám 😒 ..ja to neviem vydržať až do vianoc a to hlavne preto, lebo napríklad teraz nám dedko bol vrtať vešiakovú stenu..tak malý je celý žhavý do vŕtačky a všade ukazuje ako sa vrta (robí to s prstom do steny), tak sme mu kúpili na baterky vrtačku a ja ťapa som mu ju hned aj dala (tak to bolo aj s vysavačom). Ale ked ja sa bojím že o mesiac ho bude bavit znova niečo iné a to čo sme mu kúpili niekde šmarí. Aj velkého plyšového maca sme mu kúpili v Kauflande, fakt velikánsky a to preto, lebo pred spánkom sa velmi lúbi váľať po plyšákoch, objíma ich a tak sa ukladá na spánok no a zase som mu ho dala. Už radšej nič nekupujem, až tesne pred vianocami..

johnie
23. nov 2009

ahojte..
baby drzte palce... neskor este pridem a vysvetlimm... paaaa

kamilka12
23. nov 2009

johnie - držíííííííme...aj keď neviem o čo ide..ale držíme 😉

win - Natálka je podarená ako papká, Martin by si to na hlavu najskor nasypal a potom by jedol zo zemi 😀

ollako
23. nov 2009

Ahojte dievcatka, ja som zistila, ze na FB je to aquarko a normalne sa stal zo mna zavislak 😀 a maly sa akurat zobudil, tak idem pa
johnie dzim aj ja 😉

buksy
23. nov 2009

johnie drziiime..
kami.. aj my by sme najprv na hlave mali a potom zo zeme papali... 😀

johnie
23. nov 2009

bOLA som na pohovore...
dopadol dobre este sa mi ozvu ci ma budu vediet zaplatit 😉
dakujem baby

jurocko
23. nov 2009

ahojteeeeeeeee
johne deržiim palce
kami ja som ina ja všetko čo kupim tak nechavam odlozene......a oblecenie uz mam hojne dnes mi doniesla majitelka z turecka dalsie veci ale su fakt krasne 😉
teraz som sa najedla karinka ma tu kamosa a ja idem upiect kolač..zajtra ideme do Presova taky mensi vyletik tesco a tak tak sa velmi tesssiiim..... 🙂 🙂
tak pekny vecer..paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rony253
23. nov 2009

ahojte, sara mi zaspala v aute predm piatou no ked sme dosli k babci som ju prebrala ked som ju zvedava kedy ju datm spat.

rony253
23. nov 2009

tak mi sa pojdeme asi kupat 🙂

vejinka
23. nov 2009

ahojte..teda dobry vecer maly uz zaspal..a ja sa nudim tak skusam rozne fotky..ale tuto si uz necham na dlhsie..konecne aspom jedna fotka kde je Erik z predu a nieje nahnevany 😀

annie13
23. nov 2009

http://www.biga.sk/gazdinka/playskool-hovoriaci...
co si myslite o tomto ako darceku pod stromcek

vejinka
23. nov 2009

annie..mne sa to paci ale uz mame darcek na vianoce hovoriaci hudobny klavir 😉 moj syn je zatazeny na klavesy..takze preto klavir 😀