Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
10. dec 2009

bože práve som videla tie truhličky malých siamskych dvojičiek Šimonko a Jurko, strašný pohreb, len tie biele truhly, hrozné 😢

ollako
10. dec 2009

ahojte blbne mi PC, asi monitor 😠 ...sem tam vypadne obraz
annie suom uplne vytesena , ze vam to vyslo 😵
moj maly ma dnes teplotu 38 inak mu nic nie je , neviem asi to bude zubkami, ale zajtra sa mame pre istotu ukazat u lekarky, cez den som mu dala Nurofen sirup , vecer som mu nedavala, dam mu v noci, chudatko moje takuto teplotu este nikdy nemal 😢
ani som ho nekupala, a pekne zahajkal uz pred siedmov, tak uvidim o kolkej rano bude buntosit moje drobatko 😅
a zajtra pride domov muzik po dvoch tyzdnoch, tesim sa ako mala a ja mam mrchu 😠 😀

ollako
10. dec 2009

a este som chcela, mame vysledky z krvicky, vraj ma znizenu imunitu, nie velmi , ale ma a vraj ma zrejme alergiu,preto ma casto sopliky 🙄 , a to ho stale kojim a alergia, znizena imunita... pchhh 😠 asi mam na prd mlieko, ach stve ma to 😠 😠 😠
takze sa zrejme este nachodime po alergologii 😠
urobili testy na alergiu na mliecko a vraj nema, tak mlieko budem davat obycajne, ak ho bude chciet 😝 ...inak ma vsetko OK

ollako
10. dec 2009

baby pomooc ☹ maly hajka bola som ho mrknut, ale uplne hori, mam mu dat sirup, alebo co? neviem aku ma teplotu nechcem ho budit meranim v ritke, poradte co robit?, ☹

luciankasebastianko
10. dec 2009

olla ja by som mu ju odmerala a ak máš čípok paralenoví tak mu ho hned do tej ritušky aj daj inak mne odporučala dávať po očkovaní až nad 38 C

ollako
10. dec 2009

lucianka om mi je po ockovani, ale uz som mu dala cipok, lebo sa prebral, zacal strasne plakat, a nemohol sa nadychnut, az mal modre pery 😔 , ale potom zacal grgat a kaslat, az sa nakoniec povracal, a ulavilo sa mu, tak som mu zmerala v ritke tepltou mal 39, dala som mu cipok,trosku si dal cicik a spinka, ale asi mu bolo zas tazko, lebo sa pytal na ruky a zase strasne grgol, ale uz hajak, budem ho podchvilou kontolovat chudatko moje male ☹ neviem preco m tak teploty

luciankasebastianko
10. dec 2009

moj zlatuškavi Petulko a čo mu nezapasovalo fúúúúúúú no dúfam že čípok zaberie a hned sa pozri na balení kedy možeš najskor dať další a na ten čas by bolo dobré malého (aj vnoci ) skontrolovať či ešte teplota nestupa
ja ked som mala 39 skoro som odpadla asi preto že som bola už asi 2 tt tehulka tak som si nastavila budík a každé 4 hod Paralén ešte že ten maly je zdraví no ale asi by som odpadla 😔

luciankasebastianko
10. dec 2009

anni gratulujem zisti od muža ako nato 😀 aj ja chcem druhé dievčatko 😅
natas pekné fotočky
ka3n havinko je chutnučky mojmu by sa asi páčil 😀

annie13
10. dec 2009

lucianka 😀 popytam ked dojde domov
maluju novy bytik

kamilka12
10. dec 2009

oll - dávaj Peťkovi veľmi veľa tekutín hlavne..to mi kázali aj v nemocke, ked sme boli a mali sme teploty...a keby neklesli, tak určite zábaly. Malý mar raz 39,6 a to sme vtedy aj tie zábaly už dávali..Držím palce, nech rýchlo klesne teplota...a neprikrývaj ho moc.

ka3n
10. dec 2009

ahojte..tak ja som ako zbity pes 🙂) nakoniec sa ziadna navsteva nekonala, ale ked som sla z obchodu, tak ma stopla kamoska s dcerou a vraj idu do TT na trhy, a aj na nakupy..tak behom 5min som bola zbalena a nachystana vyrazit s malym do TT, vratili sme sa o 20.30 a o 21 zaspal.júúj ale dobre nam bolo..

kamilka12
10. dec 2009

práve sme zmerali malému teplotu v ritke a rovných 39!! Tak sme dali čipok, dnes to bude teda noc...ho budem stále pozera´t 😔

Idem,pa pa.

ollako
10. dec 2009

maly je hore, teplota klesa , lebo uz mu musky ozivaju...predtym som zle napisala, ze je po ockovani, ale nie je

jurocko
10. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ka3n
10. dec 2009

no my sme tiez boli ockovani, zatial ziadna reakcia, tak hadm to bude ok...ale nas ockovali iba predvcerom..

jurocko
10. dec 2009

tak my sme mali super den s tatikom v Presove...nakupila som opet detom a na seba nic ☹ ☹
Tobiaskovi žuban ale je mu dlhy ale ved vyrastie dnes som mu dala..bol krasnucky na spapanie,karinke tiez supravu sal a čiapka,riflovu vestu ale bombovu,šlapky,sveter barbie atd.......

tobiasko je strasne mrzuty strasne plače...ale dnes manželik zbadal mu uz prerezanu cast zuba ale ockavam ze zajtra az napozajtra mame 7 zubok..ved uvidime
dobre tak vam prajem sladke snicky a dobru nocku

annie13
10. dec 2009

Boze teplotujete, drzte sa, bude tazsia noc, nas to caka az v januari, neviem preco mame tak neskoro poradnu

ka3n
10. dec 2009

..no ja som si prezmenu na seba kupila a malemu dnes nic 🙂)

jurocko
10. dec 2009

nas to čaka nabuduci tyzden ale kedze nemocnica je zatvorena na prasaciu chripku tak neviem ci pojdem..uvidime

a ti co teplotujete skorosa uzdravte 😔

luciankasebastianko
10. dec 2009

kamilka aj martinko no držkajte sa aj olla snad to už bude o.k 😉

johnie
10. dec 2009

ahojte..
my sme tiez dnes 10 den po ockovani a nic.. klop klop
kami drz sa! dufam ze rano napises ze je ok... budem na vas myslit...
mame nove fotky zas 😀 http://www.facebook.com/photo.php?pid=30655183&...
dobru nocku babeny

johnie
10. dec 2009

aj olla... 😉

zuzana1710
10. dec 2009

Kamilka,my sme boli rovnako na ockovanie..mne dr povedala,ze je mozne,ze deticky do dvoch tyzdnov dostanu malu reakciu a to prave tak,ze dostane to dietatko to ochorenie proti ktoremu je ockovane...ale je to vraj normalna reakcia a mala by po kratkom case zmiznut a ak nie,tak treba ist k dr...moja mala je cela divna od toho ockovania..hrozne sa boji ludi,boji sa kazdeho buchnutia,otvorenia dveri sa vzdy zlakne..uteka so strachom v ockach ku mne a uplne sa na mna nalepi...je velmi placliva,budi sa s neuveritelnym placom a kope nozickami do postele a neda sa tak lahko utisit...neviem si to vysvetlit,ale nikdy predtym to nerobila...mozno je to spojene s tym ockovanim,lebo co musela prezivat vtedy u dr,tak si to viem predstavit,co sa jej prehanalo hlavickou...bolo to pre nu utrpenie.a preto ani neviem kolko vazi a meria..jednoducho to neslo...obliekat som ju musela nasilu,lebo uplne vzdorovala a stale sa mi vesala na krk a plac nehorazny ☹

mishusha
11. dec 2009

ahojte 🙂 ja zase v praci... od vcera vecera... do dnes vecera ☹ uz nech je devat....
ako vas tak citam, tak sa hrozim toho ockovania co nas caka v januari.... uz teraz mam z neho paniku... 😒
nam vysiel uz dalsi 9 zub... ale tentokrat dal o sebe poriadne vediet.... noci mrzute, nespave, uslintana ako doga, nechutilo jej papat.... hryzla ako besny pes 🙂 ale konecne je von... tak snad aspon na par dni pokoj...

idem po radu, baby, mavaju aj vasi drobci take zachumlane vlasky vzadu na hlavke??? nasa tam ma vzdy, ked vstane, take seno, ze hruuuuza.... zakazdym ceseme, a hrdinsky drzi ani nejojkne...ale rozmyslala, som ci sa tomu neda nejako pomoct... nechcem ju takto chudatko kvakat.. 😒

a este jedna otazocka.... pod pupkom sa nam odralo z plienky a ma to take suche, zacervenane... sudocrem ani excipial nepomaha... co pouzit... ? nechcem k dokine chodit kvoli takej banalite, zvlast ked je teraz chripka na kazdom kroku...
dakujem za rady... 😉

ka3n
11. dec 2009

ahojte..nejako pusto 🙂)

winona24
autor
11. dec 2009

ahoj ka3n....a samozrejme aj všetky ostatné.... 😉 😉

malá mi akurát zaspala,ja som hodila francúzske do rúry....a hor sa poriadok urobiť.....už mi z toho šibe.... 😕 😕

von to vyzerá zase na pekný dážď...porazí ma....nech mrzne a sneží..... 😵 😵 😵

vejinka
11. dec 2009

ahojte baby ...vcera sme to zvladli bravurne teda ja nie ja som revala ako zasypany banik ale maly spal vcera takto: odchadzali sme o desiatej a po 15 minutach v aute zaspal spal asi hodinku..aj to som ho zobudila lebo sa mi zdal zle polozeny a zacala som s nim hybat a uz nezaspal..co uz potom sme dosli na dolniaky okolo jednej a rychlo sme sa naobedovali a utekala som po kocik sesternici dofukali sa kolesa a sli sme ..dosli sme pred kostol samozrejme kopa ludi a dalsia sa modlila vnutri ale krasne svietilo slnko tak sme zostali von omsa bola az o pol tretej do pol stvrtej a od pol stvrtej do pol piatej bol pohreb no a okolo druhej sa zamracilo a prave zacinala omsa tak sme sli dnu a maly kukal vyzdobu otvorena pusinka...a len pozeral a pozeral na vsetkych ludi kazdeho si tam rpemeriaval a z nicoho nic zaspal..a spal celu omsu cely pohreb a celu cestu na kar..na kare sa napapal gulasu stiplaveho az mi islo oci vytlacit ale jemu chutil tak labuznicky ho jedol..no nechapala som kazdy mi tam hovoril akeho mam zlateho syna ze tak poslucha a papa take stiplave a potom ked sa napapal a napil zacal obzerat ludi a ked sa osmelil lietal po celej sale ako sarkan 😅 o siestej sme vyrazali z dolniakov a po 5tich minutach v aute maly tuhy...lenze az tak tuho spal ze ho ani nehlo ked som nechtiac otvorila okno a muz do mna nazjapal co robim..samozrejme ze som nevedela kde sa to dava hore tak som rukami drzala tu dieru v okne kym muz nezazol svetlo a nevrela som ..ja len dufam ze na maleho nefuklo..proste spal az po ruzomberok..a prvy nocny spanok bol za nim..dosli sme domov o pol desiatej a mlady pan zaspal o pol jednej..skor ani za otca my s muzom sme uz lenva kukali na to sidielko plne energie..a noc bola o nicom kazdu hodinu hore..ale ani sa necudujem lebo mal vela zazitkov 😔

vejinka
11. dec 2009

ann jeeeeeeeeeej tesim sa s tebou ze baba 😵 😵 😵 😵

annie13
11. dec 2009

dakujem Veji, Erik je frajer ze to tak zvladol
ja som bola dnes po tortu, je krasna, s traktorikom STARKEMU OD VNUCIKA BRANKA som zvedava co povie oco

ka3n
11. dec 2009

vejinka, tak uplne super to zvladol a to sme mali uplne namahavy den...Matusko by bol asi zly, ako ho poznam 🙂)
No ved mu to dnes trosku uprav a vsetko bude ok..vies vcera to mal rohadzane tak preto..ale je super chlapcek.