Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
15. máj 2009

evit - a to davas z flasky ?

ja davam lyzickou, a teraz ked jej idu zuby, tak ona si pcha rucicky do ust aj pri papani a potom si zababre celu tvar a niekedy aj vlasy.

evitkamalicka
15. máj 2009

natas lyzickou, ale Adamko sa uz pekne naucil papkat a vobec nie je spinavy a ani mi rucicky pri tom nedava do pusy ani nebabre lyzicku len pekne otvara pusu a papa

natasa8
15. máj 2009

evit... tak dufam ze aj ja sa toho raz dozijem 😅

a davas mu aj nejaku hracku? ja musim, lebo ona neobsedi a snazi sa mi zobrat mysku ale lyzicku ak jej nic nedam 😠

evitkamalicka
15. máj 2009

natas pri papkani mu nedavam ziadnu hracku, dokonca aj vypinam televizor a venujeme sa len papaniu

natasa8
15. máj 2009

no, ja vobec nemozem mat zapnutu telku, inak na nu hrozne cumi a mne sa do nezda OK 😕

Len ked je nervozna a ja jej potrebujem napr. chytro prichystat papat, tak jej pustim max. na 10 minut bebe tv.

claudinka
15. máj 2009

euffra praveze ked je hladna, tak podla mna to spapa urcite aj lyzickou 😉
ja ju davam o 18.30 a ked tak o hodinku kupem..
praveze aj ja som si myslela, ze tie topanocky, co som kupila su z protetiky, lebo mame dve zastavky od domu zdravotnicke potreby a so susedou sme tam boli v pondelok a kupila malemu topanocky.. z protetiky, ja som nekupila, lebo malinky hajal, tak som bola kupit den nato a az doma som si vsimla, ze vlastne nie su znacky Protetika, ale Sante.. ja som bola v tom, ze je to vsetko protetika, lebo nad tymi vsetkymi sandalkami bolo velkym napisane protetika, a. s. - tak som bola v tom, ze vsetky sandalky su odtial.. doma sme ich porovnavali so susedou a su ovela maksie, ako z protetiky.. tak som ich isla dnes vymenit, trikrat som predavacke povedala, ze ich chcem vymenit a nakoniec ma oblbla svojimi recami, ze ma dve deti, je zdravotna sestra a este nepocula, ze cim tvrdsie boty pre dieta, tym lepsie, ze je v tom nebadatelny rozdiel a pritom ja som citila, aky je to rozdiel a ze ked ja si kupujem boty, ci tiez si kupujem tvrde.. tak som jej povedala, ze si predsa necham poradit, ona sa v tom predsa len vyzna a ja nie.. tak som po ceste volala so susedou aj s muzou a ze pekne ma dostali, ze je to ich znacka a urcite chcu na tom zarobit.. mam ich zase vymenit a uz sa nedat.. boha na to nervy nemam, tak nerada sa hadam 😒 😒

claudinka
15. máj 2009

my sme kupili sandalky 19-ky a su mu akurat..
ja niekedy tiez musim pouzivat hracky pri jedeni, ale ja s nimi strngam, aby na mna kukal a otvarala pusu

natasa8
15. máj 2009

Claudi.. a kolko stali topanocky ?

jo som sa o zatial moc nezaujimala, ale teraz v mama a ja som si vsimla napr. aj topanocky zn. Chicco. Moj nazor je - ak si to kupila v zdravotnickych potrebach, tak by to malo byt OK 😕

Na poradni som sa rozpravala s jednou mamickou, ktora chodi s dcerkou na rehabilitacie a tam jej odporucili myslim Proteticku, ale ze vraj sa to da na recept a je to lacnejsie. 😕

claudinka
15. máj 2009

evitus kujem, pokukam to 😉

natasi z protetiky stali 21,90 eura a tieto moje zo sante 22,90 eura 🙂

natasa8
15. máj 2009

no malu by trafil slak keby som jej hrackou strngala a nedala jej ju do ruky nech si strnga sama 😀

claudinka
15. máj 2009

ste mali vidiet vcera mna 😀 maly v polke sa zacal hemzit a vymyslat, tak som si dala detske kluciky do pusy, strngala nimi a uspesne sme dojedli vsetko, co sme mali 😀

natasa8
15. máj 2009

claudi... tak sa hrame aj my.... mala sa hra s nejakou hrackou, potom mi ju strka do ust, tak s tym v ustach strngocem, zase si ju zobere a tak dookola - hrozne sa jej to paci a rehoce sa na tom

terezicka
15. máj 2009

Krásny dník sa praje aj keď u nás je dosť zamračené 😅 Včera večer sa Lucka 1x sama posadila, teda bola na brušku, dala sa na 4 a potom zrazu už sedela 🙂 Ja som len tak kukala na ňu že akú šikovnicu šikovnú mám doma 😵 A dneska od rána skúša vždy na 4, len ešte musí prísť na ten princíp že sa musí aj pohybovať pritom a nie iba sa udržať. Ale ona na to určite rýchlo príde 😎

terezicka
15. máj 2009

No čítam ako sa zabávate s drobcami, u nás Lucka pekne spapá všetko akurát vždy keď doje tak jej ukážem prázdny tanier alebo kelinok od jogurtu a dám jej lyžičku nech sa s ňou pozabáva ešte ona.
A topánočky my máme také kožené biele čisto nové ako bývali dakedy a už ich Lucke aj obúvam lebo ju veľmi baví byť na nohách a chodiť

natasa8
15. máj 2009

terezi - lucinka je sikovna 😵 😵

Katka sa zatial dava na 4 len ked jej dam do cesty za hrackou moju nohu, tak aby na nu dociahla musi ist na kolienka... inak sa len plazi 😒 A o sedeni u nas ani nechyrovalo 😀

terezicka
15. máj 2009

Nataša u nás hračky nezaberajú ktomu aby sa Lucka pohla vpred, musí sama chcieť a už som skúšala všetko možné a nič, keď sama nechce tak nepôjde. Ale zas keď sa chcem postaviť na nohy tak začne plakať ale od zlosti až potom piští a čaká kedy ju kto zdvihne a začne s ňou chodiť. Aj včera večer taký cirkus spravila že až, pozerala raz na mňa potom na Mareka 😀

babuci
15. máj 2009

ahojte babule.

eufra ja davam az po kupani a plus ho dokojim a spinkal vcera od pol osmej do pol druhej. Vcera som skusila Medovu Sunarku a moc mu chuti. mozno aj preto tak pekne spal. 🙂

natasa8
15. máj 2009

Tak nasa Katka ma takyto rebricek veci, za ktorymi je schopna ist hlava-nehlava:
1. Moja papuca
2. Mobil, fotak, dialkovy ovladac
3. Vysavac, Eurokalkulacka
.
.
10. Hracky

ollako
15. máj 2009

ahojte tak maly doobeda spal pol hodinu, tak teraz mal desiatu jablcko s mrkvickou a piskotkou a znova haja uvidim do kedy , ked ho trapia sopliky, potom bude mat obedik polievocku, len mu do nej uvarim este zltko, na olovrant mu dam ryzovu kasu s bananom, lebo ma tu hnacku, tak dufam, ze ho to troska zapecie...
a moj tiez este nelozi,ale dnes sa uz sam posadil, normalne ako ked robite brusaky 😀 , on odmala neznasa byt na bruchu a tak aj ked ho dam aby lozil tak sa hned prevrati a dnes aj hned posadil a uz to bolo vybavena, ani jeho najoblubenejsia hracka mobil ho neprinuti lozit 😀

johnie
15. máj 2009

baby, co mate fitlopty, ako ste ju nafukali? v tescu maju akciu, tak ma muz nahovoril a kupili sme, ale to mam ako ustami nafukat, alebo kompresorom?
no neviem, dajte rady prosim... 😉

zuzana1710
15. máj 2009

johnie,ja som ju v espani fukala tym fukarom..co sa stalaca nohou..ale kedze som to tam nechala a loptu som vzala na sk,tak som sa trapila a fukala som to ustami..ale skoro mi vystrelilo dekel.. 😖 😅

zuzana1710
15. máj 2009

vidim,ze sa tu bavite o topanockach..ked ma moja mala 11cm nozicku,tak ake mam pozerat cislovanie topanociek??ja sa v tom vobec nevyznam..mam jedny a tie su 20ky a tie su jej velike..ale na nete ked pozeram,tak nikde nemaju 19-ky.kolkatky ste kupili vy detickam?? 😝

zuzana1710
15. máj 2009

aha..neprecitala som si viac dozadu a vidim ake cislovanie ste kupili..ale ja som z toho aj tak madar v kukurici..

astonka
15. máj 2009

zuzka kukni teraz na konikovi ponuka jedna mamina prve topky s vnutornu dlžkou 12cm

zuzana1710
15. máj 2009

astonka,dakujem velmi pekne. 😉

silwietta
15. máj 2009

baby kto mate kontakt na tu sikovnu babenu v senci co foti drobcov? tusim Katka sa vola... dakujem dakujem

kamilka12
15. máj 2009

baby možete mi napísať kolko ml čaju alebo vody približne vaše deťúrence za deň vypijú?

silwietta
15. máj 2009

kami, mne maly vypije tak 5 glgov caju, inak iba MM