Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
23. apr 2010

mne dr v 14tt povedal, ze to vyzera na babu, ale v tak skorom stadiu to treba brat s rezervou

luciankasebastianko
23. apr 2010

ahojte ollako to je ešte nič ale ked sa postavil s nočníka a nad nočníkom čural na zem skoro ma natiahlo 😀
estell som rada že maxim je už bez soplíkov ,ale prečo prešli na nás? ☹ 😅
tehulky krásne napredujete 😉

estella
23. apr 2010

luci no to teda netusim preco sa nalepili na vas...ale Sebastianka urcite nebudu dlho trapit u nas to bol nekonecny pribeh ale aj ten sa musi niekedy skoncit... 😅 ...tak mu drzime palce nech je rychlo bez nich.... 😉 😉 😉

skrecok
23. apr 2010

Ahojte baby,
po dlhom case som sa tu zastavila a zbezne som citala co mate noveho.
My sme mali velmi tazky, narocny a smutny mesiac. Doopatrovali sme dedka, po Velkej noci nam zomrel. Byval s nami, strasne nam chyba 😔 ,stale mame pocit ze je tu s nami aj ked ho nevidime. Vsetko nam tu pripomina...
Robime velke upratovanie po nom, konecne mozeme vyhodit stare a nefunkcne pracky, chladnicky a drobne elektrospotrebice. Este aj stary nabytok. Nestihame vsetko robit, treba robit aj vonku v zahrade, okolo domu a este aj vnutri. Takze tak...Preto sem chodim zriedka.

Nas Risulko je zdravy, rozprava , vela veci rozumie, uz aj odpoveda. Ale je aj pekny vymyselnik a takmer neobsedi. Uz sa u neho prejavuje aj vzdor 😅. Inak je stale smejko.
S oducanim od plienok pockam do leta, nebudem ho opat stresovat kedze sme mali take kriticke obdobie. Uz aj vedel povedat, ze chce kakat a potom prestal kvoli tomu, ze u nas bol velky chaos a nemala som v poslednom case na neho takmer cas az sa hanbim.

Vsetkym tehulkam drzim palce, aby vsetko prebehlo bez problemov.

terezicka
24. apr 2010

Ahojte, no nejako nemám času posledné dni písať, keďže mi začalo skúškové, ale už mám za sebou prvú skúšku (A-čko) a keď spravím dve na budúci piatok, tak tie ostatné už bude pohoda spraviť...Tých dvoch sa dosť obávam, teda viacej toho docenta s ktorým to máme 😅 Ale príde k nám moja sestra budúic týždeň, tak ona sa bude starať o Lucku a ja o učenie 😀 Aspoň tak sme sa zatiaľ dohodli 😀
Inak sa máme fajn, konečne svieti slniečko a my trávime skoro celé dni vonku, s výnimkou obedného spánku a času kedy musím aj variť...Tak asi toľko od nás 🙂

bubinko83
24. apr 2010

baby ako sa vola ta stranka kde sa daju deckam porobit tie fotky vianočne ,alebo tie fotomontaže???

luciankasebastianko
24. apr 2010

ahojte svokra má od 17.00 malého a ja som postíhla vecí čo prinom si ani začať nemožem 😎 konečne robím záhradku 😵 - skalku , presadzala som muškáty a vysávala, vešala prádlo a to je preč len 1,5 h chcela som isť na nákup do Baumaxu ,ale už nestíhame tak zajtra .Prajem krásny slnečny víkend 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

evitkamalicka
24. apr 2010

ahojte, tak my sme dnes boli cely den sami bez maleho, to bola parada

silwietta
24. apr 2010

evit a ako bolo na bocianovi? oplati sa tam ist?

annie13
25. apr 2010

kuknite na mojich malych svadobcanov, to oblečko budeme mat aj na krste, bolo super, po dlhom case tanec s mojim muzom, sme sa riadne vytancovali ani sme nesedeli, keby som bola vedela ze mala je mame taka dobra, ostanem az do rana, ale velmi som sa o nu bala a prsniky mi islo rozthat

kamilka12
25. apr 2010

Ahojte,

dnes som celý den nezapla PC až teraz večer, ked už všetci spia...tak vás idem dočítať 🙂

Na FB som hodila jeden odkaz, hodím to aj sem...doteraz som o tom nečula..možno to tu už niekto dával, neviem, ale ja som o tom dnes čítala prvý krát 😕

http://www.lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg...

rony253
26. apr 2010

ahojte, teda dobre ranko, tak moje dieta sa dnes po dlhom case pytalo rano na zachod, prezliekla som ju a prebalila a odrazu mi ukazuje zadok a ze kakaj hovori. Opýtala som sa jej ideme na zachodik a ona ze ano, tak sme sli, a normalne sa vykakala a vycikala tiez. po dlhom case chcela ist sama, ja ju uz nebudem davat na nocnik pokial sama nepovie, lebo len protestuje ked ju dam ja svojvolne. urobila som jej chlebik vo vajicku, to som jej nedavala, ale som jej to na olivovom vyprazila a do asi 10 servitiek olej odsala tak to ma suche. a chuti jej to velmi. tak ma trosku zmeny.
Inak pekne opakuje slova po slovensky vela vela a po nemecky tie opakuje zopar slov, ale rozprava so mnou slovensky, aj chudakovi tatinovi hovori slovensky a ten ju nerozumie aspon sa uci s nou 😀
neviem co budem dnes varit, ale vcera som urobila dobrotku, kuracie som napacovala a dala do jenskeho sklana cibulu a olivový olej pokrajala som na pasiky slaninku a vsetko premiesala a dala piect no vynikajuce to bolo, neskor trosku podliala vodou a urobila k tomu ryzu.

winona24
autor
26. apr 2010

ahojte baby...hlásim príchod z BB.... pár dní som tu nebola...snáď Vás dočítam.....veľa ste toho nepopísali.... 😉 😉

evitkamalicka
26. apr 2010

ahojte, moj dnesny pupek

winona24
autor
26. apr 2010

gjnnnnnnnnnnnnnnnng y.kijncyxkjslcxjmjdsjkl,cxmnjsdlk,mcxngbrkfôlmvcndckde

zdraví Vás Natálka 😀 😀 nťg

winona24
autor
26. apr 2010

A EšTE JEDEN POZDRAV...

PEKNý DNíK váM PRAJEME...ups capslock......nechce sa mi to prepisovať 😝 😝

evitkamalicka
26. apr 2010

paradne haro 🙂

ka3n
26. apr 2010

ahojte..win win 🙂 krasavica, uz som pozerala na fb.

Nam pridu robit teda svokre pridu robit zajtra rano okna, aby sme sa v klude vyspinkali ideme dnes navecer k nasim a budeme tam aj zajtra..ja vas tiez strasne zanedbavam, citam, ale moc nepisem..ked je takto krasne teplucko, cele dni sa doslova flakame po vonku, na ihriskach a tak..

Nooo baby, ale uz sa nam to krati do toho stretka 🙂

claudinka
26. apr 2010

joooj babule drzte mi siiilno palceky.. dnes som volala do statnych ruzinovskych jasli a som 5. pod ciarou, ked sa pat deti odhlasi, od septembra mi ho beru 😉 😉

evitkamalicka
26. apr 2010

claudi drzime...a preco ho davas do jasli? ides do robotky?

claudinka
26. apr 2010

Doma sa idem zblaznit od nudy.. a kedze druheho surodenca mi muzik neschvalil, rada by som uz isla robit.. 😀 😀 a aj kvoli financiam, teda najma.. takze spojim oboje a bude klud 🙂

evitkamalicka
26. apr 2010

a druhe uz vobec nebude alebo len nateraz nie?

miriam24
26. apr 2010

Ahojte .. tak ja to tu skoro vobec nestiham .. dufam ze ste vsetky a aj deturence oka ... 🙂

My teraz stale robime nieco na dome .. teraz sme pucovali a malovali zarubne .. dali sme kovove lebo sme chceli usetrit a nakoniec ked sme kupovali dvere tak k nim mali zarubne za akciovu cenu 15 E !!! skoro nas vystrelo ale uz sme to neriesili .. no takze sme malovali, + malovali steny co potrebovali este druhy nater, mam uz aj dlazbu v kuchyni takze si ju moze prist jeden znamy vymerat a zacat robit .. myslim kuchynsku linku .. no a kedze ja som malo v pohybe tak mam po vikende taku svalovicu ze az 😨

Martinko to je kopka energie .. stale v pohybe .. vsetko ho zaujima, vsade je .. beha o 106 .. rozprava si tak po svojom,ustocka sa mu nezavru len mu neni rozumiet 😀 .. teda vie kopec slovicok .. len spajat ich este nevie 😝

Claudi a uz by si chcela zacat robit normalne na plny uvazok ked davas maleho do jasli? no drzim palce aby ti ho zobrali 😉

felixko
26. apr 2010

claudi ja by som tiež išla rada robiť, ale keď si to zvážim, malú do škôlky nevezmú, strážiť mi ju nemá kto, ak si zajednám opatrovateľku a budem ju platiť, tak sa mi do práce ísť veľmi neopláca. koľko vyjdú jasle vo vašom meste?

felixko
26. apr 2010

annie super fotky, malí sú úžasníííí. aj mne vždy dobre padne zabaviť sa s mojim mužom. my sme boli v sobotu v jednej reštaurácii, ale tiež sme sa nebavili dlho kvôli malej

eweny
26. apr 2010

ahojte damy 🙂

claudi, tak ty sa uz chystas pracovat?..nooo u nas je dost velky problem vobec zohnat nejaku robotu, tak som aj rada, ze som este na materskej..

eweny
26. apr 2010

takze od dnes neberiem antikoncepcne tabletky, som zvedava ci pocitim nejake zmeny..myslite, ze vadi ak som to doktorke neoznamila?

evitkamalicka
26. apr 2010

podla mna to nevadi....takze bude druhe babo?

ollako
26. apr 2010

ahojte eweny to neva, ze si to lekarke neoznamila a co idete snazilkovat, alebo proste nechces brat?