Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
3. máj 2010

tesim tesim, neviem ci budem vobec z utorka na stredu v noci spat 😅

vejinka
3. máj 2010

evit ti verim...ja uz nespim teraz nieze by som bola zvedava mne je to v celku jedno ale velmi zle spavam 😔

evitkamalicka
3. máj 2010

ja prave naopak uz asi mesiac na podiv spavam vynikajuco oproti tehu s Adamkom

vejinka
3. máj 2010

mna zacal zasa trapit chrbat..aj pri Erikovi som to mala a teraz ma to neobyslo krcna chrbtica trpi ako slak asi zmenim vankus..a co ja viem co este dnes mi muz aj masaz dal ale zeby pomohlo.. 😅

evitkamalicka
3. máj 2010

mna netrapi nic takze som rada....a uz si nieco pribrala ked ti byvalo tak zle?

vejinka
3. máj 2010

ano kilo ale stale som hlboko pod svojou vahou teraz mam 57 z povodnych 60

evitkamalicka
3. máj 2010

ja zatial 3,5 kila takze som vytesena, ze nepriberam tak ako pri malom

vejinka
3. máj 2010

ale strasne sa bojim ci moje stresy neublizia babu hlavne co sa Erika tyka stale som v strehu a par razy do dna sa aj poriadne zlaknem..ked ho zachytim v poslednej chvilke..joj aby som uz mala za sebou porod a obe deti pri sebe 😔

evitkamalicka
3. máj 2010

vejinka ja myslim, ze neublizia ale musis byt v klude

vejinka
3. máj 2010

evit kiezby sa to dalo...ale neda sa maly je ako z divych vajec oci musim mat aj na zadku..a ked padne tak ma boli srdce ze som mu nedokazala zabranit v pade...stale nieco 😖

vejinka
3. máj 2010

bojim sa pri kazdom pade ci sa mu nieco vaznejsie nestalo..sak tu hlavu uz ma tisic krat buchnutu nastastie nikdy nai krv nesla ani nevracal ale po pade sa dost tacka..a to mi az drasa srdce ale na druhy den je vsetko zasa v poriadku...ale len do dalsieho padu...ako tym padom do frasa zabranit? 😠

evitkamalicka
3. máj 2010

nas maly nepada, pekne vylezie aj zlezie na postel, gauc atd

vejinka
3. máj 2010

a zacala som brat centrum materna dha uff drahe ako slak ale sestricka u gyn mi dala kuponik na zlavu 2 eura a reku vyuzijem to des muz dosiel s tym ze to mali ale za 18 ecok 30 tabliet..skoro som infarkt dostala ze naco to kupil..no ale ked to uz mam tak to vyuzivam to mam na mesiac a potom uz bude hadam lepsie..doteraz som mizerne malo zivyn do seba dostala a toto je vyvazene a komplexne no uvidime aj tak je to podla mna len cucanie penazi z nastavajucich mamiciek bojacich sa o svoje babetko hruza 😠 🙄

evitkamalicka
3. máj 2010

ja beriem femibion, davka na mesiac vyjde 22€

vejinka
3. máj 2010

ach jo to je hrozne ako na nas zarabaju farmaceuticke spolocnosti co? 😉

evitkamalicka
3. máj 2010

ale ak ti mam pravdu povedat zobrala som z toho asi 4 tabletky, nejako zabudam uzivat

luciankasebastianko
3. máj 2010

Ahojte dnešná debata : ja : kto bol včera unás ?
maly : Janka
ja : a čo bude mať janka ,babetko ?
maly : mamina
ja : mamina si má kupiť babetko ?
maly : do tesca 😀
som sa nasmiala pohotovo všetko sa dá kupiť v tescu

winona24
autor
3. máj 2010

ahojte babulky....pekný večer Vám prajem......pozerám,že dnes večer je to evitka verzus vejinka... 😅 😅 😅 😅

malá už hajá a ja vyložené nphy...po včerajšom žehliacom maratóne nemám dnes večer chuť niečo robiť 😔 😔 😔

winona24
autor
3. máj 2010

luci keď budú mať v Tescu akciu na bábatká daj vedieť.... 🤐 🤐 😀 😀 😀

claudinka
3. máj 2010

jeeemineecku to takto maly povedal? to je supeer 😀 😀 😀

annie13
4. máj 2010

no tak ja uz do Tesca nepojdem, nahodou tam kupim dalsie, tito ma vycerpavajú až až 😀

ollako
4. máj 2010

ahojte annie 😀 ...no co ako to zvladas, mala je uz na tom lepsie, co brusko?

evitkamalicka
4. máj 2010

ahojte

ka3n
4. máj 2010

ahojte..annie, ako sa mas? ako zvladas dve deticky?

rony253
4. máj 2010

ahojte moje dieta haja... co ja dnes navarim neviem... 🙂

evitkamalicka
4. máj 2010

mne sa maly napapal, teraz troni a potom sup spinkat

ka3n
4. máj 2010

my sme zaspali teraz.a robila som pecene zemiaky a rybku..no ale co budem zajtra ani netusim..

evitkamalicka
4. máj 2010

my sme mali cestovinky a zajtra tiez netusim, ale budem musiet nieco navarit kedze aj manzel pride na obed domov, berie si pol dna volno kvoli tomu 3D

annie13
4. máj 2010

už mame aky taky system tak sa da, ten surodenecky kocik nema chybu nedam nan dopustiti, neviem co by som si bez neho pocala, chodim von a poobede aj doobeda
Branik sa naucil smykat na smykacke tak tam sa vysanti, ideme chodit do materskeho centra tak uvidime ako tam
lebo vcera na piesku jedno dieta velmi udrel po hlave lopatkou az som sa hanbila
neboli ma uz chvalabohu nic, mala zaspinkava od 21,00 aj s Brankom budi sa mi o 01,30 a 04,30 takze mozem byt spokojna, presli jej uz aj koliky, kojenie uz neboli, Branik ju velmi lubi tak sa da
teraz pekne spinkaju spolu ja sa snazim varit
asi mam poporodnu depku, len by som plakala, neznesiem pohlad na samu seba, denne placem, neviem sa z toho dostat

evitkamalicka
4. máj 2010

ja som nad surodeneckym kocikom ani neuvazovala, kedze my chodime von uz uplne bez kocika, pekne ide vedla mna