Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
18. máj 2009

estell,cago..jak sa lubil orif????spokojna???my sme boli do 18.00 vonku...boli sme na zmrzku u sandokana..

kamil,,jasneeeee..no dufam,ze na bududce prides aj ty..

zuzana1710
18. máj 2009

estell,aj ja mam pohanku a strojim sa na nu uz mesiac,ale nejak sa mi nechce..aka je to pohankova kasa??ako to treba robit? 😅

ollako
18. máj 2009

ja na veceru davam obcas kasu,ale sa mi vidi, ze mu je z nej tazko... tak ju davam skor ako olovrant a na veceru sa len kojime...
baby dochucujete drobcom prikrmy?

eweny
18. máj 2009

aj Petko je totalne zblazneny do zmrzlinovy kornutkov..normalne sa tesi, ked sa blizime k zmrzline 😀 minule ked sme isli z nakupov, tak papal kornutok v autosedacke..pozriem na neho a on si ten koncek dudkal namiesto dudlika a spinkal..

ollako
18. máj 2009

ewen to musilo byt podarene 😵

estella
18. máj 2009

zuzi no mne sa to paci velmi a Stelle som to este neukazala dostane to az na narodky....ale urcite bude stastna... 🙂

tak to si poriadne potiahla do 18.00hod..ale bolo super vonku....my sme prisli domov o siedmej.....

zuzana1710
18. máj 2009

ewe,to muselo byt mile.

a tie kornutky su suprove,ze sa z toho netrusi..to ma potesilo. 😉

eweny
18. máj 2009

ollako, presne tak aj my robime..na veceru v ziadnom pripade nedavam kasu, zatazi ho to..myslela som, ze to len na zaciatku, kym si zvykne, ale je to stale tak..

estella
18. máj 2009

zuzi vies co ani neviem to mi ta kamoska co sme u nej dnes boli povedala nech to vyskusam..to nie je klasicka pohanka ale taka nejaka kasa..vraj v kauflande je lacna...ja si myslim ze to bude nieco ako je krupica len toto je pohankova..vraj sa to robi do mlieka....pojdem to omknut ci to maju ak to vobec najdem....

zuzana1710
18. máj 2009

estell,no bolo fajnovo vonku..aj ja som potom malej dala dolu ponozky...sa tesila.zajtra ak bude take pocasie,tak aj ja dam malej uz len tricko,alebo saty.a to z orif sa pacilo aj mne.mamina mi vravi,ze aby som aj zairinke take objednala..he he heee..neviem naco..za 4 roky bude zase ina moda.. 😀 😀 😀

estella
18. máj 2009

ewen Maximovi to chutilo a nebolo mu tazko on vzdy pekne zaspal len potom ten problem pri kakani tak som to musela vzdat....

kamilka12
18. máj 2009

zuzi - skúsim sa k vám pridať najbližšie..ale asi budem musiet znovu vytiahnut ten ťažký kočík Tako, aby si mohol vonku pospať..predsa je priestrannejší..ak mi vobec vonku zaspí 😒 My zvykneme chodievať von až tak neskor...ale rada by som sa s vami už stretla..ma to nebaví sa prechádzať sama 🙄

Nás zatial kaše nezapekajú..dávam mu od Nestlé a tie sú vraj na dobré zažívanie...neviem či je to tým, ale problém mu nerobia..Ale asi začnem dávať podvečer aj jogurt, alebo zeleninu, možno chlieb s maslom...a pred spaním ešte mlieko..

zuzana1710
18. máj 2009

estell,jaaaaaaaaj..no tak na to sa pojdem aj ja pozriet..lebo viem,ze pohanka je velmi zdrava a nase deti to uz mozu.ozaj tricko malo uspech??neviem ci si este nieco ine kupovala..nevsimla som si. 😅

eweny
18. máj 2009

baby, co dnes mali vase deticky oblecene vonku?

zuzana1710
18. máj 2009

kamil,aj ja som chodila neskor von,ale som si povedala,ze okolo obeda byva viac mamiciek vonku a tak som to vsetko nejak tomu prisposobila..vonku sa mala vyspi..ja som ten moj tako uz predala,ale este som im povedala,ze musim pockat na sportak a potom im ho dam.maju termin 7.juna,tak som zvedava ci dovtedy pride do predajne ten sportak.. 😝 😝

estella
18. máj 2009

zuzi preco za 4roky..pockaj ako sa uz 2rocna bude paradit..sice u Stelly to prislo trosku neskor ta este pred rokom vsetkych naokolo strielala a vsetko co chytila do ruky bola puska..ale teraz je to uz cista dama..no este obcas zastreli niekoho dazdnikom ale uz to nie je take zle ako to bolo....

eweny
18. máj 2009

estell, jasne..my mame problem pri kakani stale, ide mu to tazko..ale u nas to je aj mlieckom..

zuzana1710
18. máj 2009

ewe ja som to trochen prehnala.ale ukazovalo sa skaredo,tak som jej dala body s dlhym rukavom a take tricko s dlhym rukavom,teplacky a ponozky..a satku 😖

zuzana1710
18. máj 2009

estell,no ved uvidime..zairinka je take chlapciatko..tak mozno aj ona bude kovbojka 😀 😀 😀

estella
18. máj 2009

zuzi ano malo uspech...este celenku som k tomu kupovala a este sme jej niesli kabelku a take malovacky no to sme uz mali davno kupene.... 🙂

kamil inak Maxim sa nejako otocil on uz vonku poobede vela toho nenaspi doma potiahne dlhsie...tak aj ja teraz velmi von nechodim az okolo stvrtej ked je uz aj manzel doma..a to ideme skoro stale do parku...my sa tam chodime so Stellou korculovat a manzel poctivo kocikuje...

eweny
18. máj 2009

zuzi, aj ja som dala teplacky, ponozky, body s kratkym rukavom a rozopnutu mikinku..a siltovku samozrejme..

zuzana1710
18. máj 2009

ewe,ale tu bolo brutalne teplo..malej bolo horuco..uz to nebudem tak prehanat...mala licka cervene,co jej bolo teplo.

estell,tak je fajn,ze malo uspech..bodaj by nemalo..bolo to velmi pekne. 😉

zuzana1710
18. máj 2009

kam ste sa vsetky naraz stratili??

bubinko83
18. máj 2009

eweny,ja som dala malemu von rifličky ,ponožky,bodyčko (take tielkove) a na to košelu s kratkym rukavom. 😉

kamilka12
18. máj 2009

ja som dala body s dlhým rukávom, tepláky a ponožky..ale to body s dlhým rukávom som prehnala..bolo mu v tom teplo 😕

bubinko83
18. máj 2009

kamilka,preto som dala malemu kratky rukav,lebo doteraz som moc obliekala a vždy bol nervozny.A dneska v pohode.Unas bolo brutal horuco dnes.

kamilka12
18. máj 2009

Inak zajtra majú byt vraj búrky..síce dusno...ale dážd 🙄 Neznášam keď hrmí a blízka sa, bojim, bojim 😖 ☹

eweny
18. máj 2009

kamilka, tak toho sa bojim aj ja..neviem ako budem ratovat maleho, ked sama mam s tym problem..

natasa8
18. máj 2009

ew.. a kedy davas kasu ked nie na veceru - o kolkej?

A co davas na veceru?

Malej je po kasi tiez dost tazko, takze sa snazim davat aspo 2 hodiny pred spanim, ale teraz v lete budeme chodit von asi predvecerom, tak neviem ci budem stihat ☹

eweny
18. máj 2009

natas, na veceru papa mliecko..a kasu davam niekedy aj na obed, ked nestihnem uvarit, alebo na olovrant pred 17.00h..on nepapa kasu kazdy den..