Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
27. máj 2009

mexiko...to muselo byť super 😉

rony253
27. máj 2009

chcela by som so Sarou skusit vlak, sice lietadlom je to rychle, len su tam tak blbe dva casy, ktore jej vobec nebudu vyhovovat a to este musim ist 3 hodiny autom do Blavy. Takze som rozmyslala IC vlakom, ale z Viedne priamo do KE a to trva 7 hodin, tak teraz mi poradte co mam robit, ci letiet, ci skusit ten vlak. Bojim sa , ze vo vlaku budu deti, lebo by sme isli do detskeho vagona, a tam moze schytat nejaku chorobu a letiet sa s nou tiez bojim, aby mi znova neochorela z tej klimy, ale asi aj vo vlaku bude klima. ja uz fakt neviem, co mam robit.

ka3n
27. máj 2009

Win, ak ti to nevadi, tak chcem povedat babam, ze sme si to vyrozpravali medzi sebou a vsetko je v poriadku..nechcem aby si mysleli, ze sme na vojnovej noze 🙂 ci ako sa to hovori.

anickaajanko
27. máj 2009

eweny :vola sa to Den kona,je to len taka miniakcia no mini chodi tam vela ludi, stanky, preteky koni ale nie v behu ale tahanie atd., vozenie na ponikoch, hned za liecebnym domov na konci kovacovej to iste najdes...zacina to o 10tej v sobotu

winona24
autor
27. máj 2009

jasné KA3N.... 😉

fuuu rony...mnooo...pozri vlak pokiaľ by to bolo možné,možno nočný....to by bolo asi lepšie....neviem....a nemáš dobrú skúsenosť s letom???

sasasx
27. máj 2009

ahojte

prisla som pozriet co nove a pozdravit... 🙂
vcera tu tusim bola nejaka bitka,ze?🙂 tak som rada, ze ste si to vyrozpravali...
rony, ja by som skusila vlak - ja ked som sla vtedy s malym na stretko do kosic vlakom a z kosic autobusom, tak hovorim, ze vlakom by som sla uz vsade;) vo vlaku sa mozes aj prechadzat a IC vlaky su fajn - je tam sice aj klima, to ano, ale Sara bude viac vidiet (i ked sa neodporuca aby deti pri takej rychlosti pozerali z okna, ze sa tie obrazy rychlo menia) a keby nahodou plakala, alebo bola mrzuta, tak ty nebudes mat pocit, ze otravujes ostatnych cestujucich ked budete v decaku...

eweny
27. máj 2009

anicka, myslis ze to najdem? 🙂 chceli by sme niekam ist..ak bude schopne pocasie samozrejme..to je tam cely den?..a ty sa tam chystas?

sasasx
27. máj 2009

inak rony, ked si tancovala v zeleziari nepoznas nahodou jarcuskovcov?

babuci
27. máj 2009

rony, automobilovy priemysel🙂) V Mexicu sme boli dva roky a bolo to uplne supis. inak na FB mam nejake fotky ak chces, kukni.

anickaajanko
27. máj 2009

eweny ano ideme ak nebude prsat
to iste najdes stale chodte len po hlavnej a oproti kupalisku doprava vzdy byvaju sipky tam, ze den kona a hned za liecebnym, to podla toho modreho vozicka najdes, auta zvycajne parkuju uz pred nim, a hudbu a mikrofon pocut nadaleko,myslmi ze do nejakej stvrtej-piatej, ja pojdem kolo tej 11 tej, po prvom spanku 😉

babuci
27. máj 2009

baby poradte mi nejaky lahky sportak alebo golfac? ktory ma polohovatelnu opierku, je pohodlny a ma aj nanoznik.

rony253
27. máj 2009

sasax, daco mi to hovori, boli to surodenci? Opis mi ich blizsie, asi boli odo mna mladsi, neviem.
Babu, ty si pod akym menom na FB
Sasax, ja by som isla tym vlakom, ale 7 hodin sa mi zda moc.
Win a na noc uz nikdy viac s nejakou dopravou nepocestujem, lietadlom to bol do kosic horor, lebo sme sli v noci, co som si myslela, ze bude spat, ale tak ani nahodou nebolo a z Kosic sme leteli okolo piatej, to celkom zvladla, ale som prosila jedneho pana, nech lieta z jej motylikom, abyna neho pozerala, lebo uz bola mrzuta. Neviem, ci nie je lepsie, mat klimu len pol hodinu ako 7 hodin vo vlaku. Ked ja sa bojim, tych soplov, dva týždne som mala dost, ked bola chora.
A keby som mala v Blave niekoho, kde by som vedela prespat, bolo by to tiez super, lebo rano je let o 6.45 a bolo by lepsie, ak by sa v noci pekne vyspinkala a rano by sme to zvladli, len cestovat 3 hodiny autom a potom este letiet je o hubu. Ale co som mala kamosku v Blave sa mi odstahovala do Kosic. Nepoznate v Blave nejaky Hotel, kde by som s malou vedela prespat? Ja sa totiz v Blave nevyznam.

sasasx
27. máj 2009

nieco na odlahcenie...

Bylo,nebylo. Jeden manželský pár žil spolu 30 roků a navíc ještě oba ten den oslavovali svoje 50. narozeniny.
Tu,kde se vzala, tu se vzala se na jejich oslavě objevila dobrá POHÁDková víla a takto promluvila: “že jste už tak dlouho spolu se milujíci pár, splním každému z vás jedno přání …
Manželka si přála cestu kolem světa. Pohádková víla jen mávla rukou a manželka najednou držela v ruce lístky na cestu kolem světa ...
Potom byl na řadě manžel…. Zamyslel se chvíli a pak řekl: Já bych chtěl ženu o 30 roků mladší …

Pohádková víla opět mávla rukou a …
... manželovi bylo 80 roků …!!!

jana.hcsba
27. máj 2009

no, tak my hadam spinkame, manzel zaspal s malou, dufam ze bude spinkat, lebo zaspat as jej moc nechcelo. 😖
no ale mne uz spava cez den tak max 2 hodiny dokopy. aj to maximalne !
idem sa okupkat, ale vobec sa mi nechce 😠 ! a nieco by som sin dala ... . 🙄

eweny
27. máj 2009

anicka, dakujem..este uvidime, co vymyslime na sobotu..skoda, ze v Europe je MDD az v nedelu, to my ideme na prijmanie synovcovi..

rony253
27. máj 2009

sasax 😀

sasasx
27. máj 2009

rony - ano surodenci - Lenka asi starsia ako ty, a chalani Peter v tvojom veku a Tomas trocha mladsi...sesterka a bratranec... teraz neviem, ci si nemylim subor, mate v kosiciach este nejaky iny velky folklorny subor?

babuci
27. máj 2009

rony Maria Hajdenova

rony253
27. máj 2009

Sasax to meno mi je velmi zname, ale surodencov sme tam mali zuzku a petra, ale neviem si spomenut ako vyzerali, ale pozname sa urcite, opytaj sa ich ci ma poznaju, ale myslim, ze ano.

winona24
autor
27. máj 2009

no idem ešte kuk zámenu manželiek...to je niekedy sranda...a šup do postele 😀

kajkas
27. máj 2009

Ahojte 🙂

kajkas
27. máj 2009

babuci peg perego si pozerala? Ariu alebo pliko , z polska sa daju objednat za lepsie ceny... Neviem v akych cenach chces pozerat...

babuci
27. máj 2009

kajkas myslela som tak do 3 az 5 tisic.

perlab
27. máj 2009

ahojte babule, pekný večer prajem 😉
romanka už spinká a ja si vás dočítavam ... nemala som toho veľa, lebo dnes som tu priebežne bola.

mno, po tom, čo tu každý deň čítam, si pomaly začínam vážiť to, že bývam v rodinnom dome na dedine. ja som totiž o bývaní na dedine nechcela ani počuť /hoci som tam vyrastala/, no a môj muž, ten chcel iba stavať a to na dedine. tak som sa prispôsobila, no ale stále na niečo frflem /učiteľka, čo už 😀 /
teraz, keď mu tu čítam vaše riadky, tak mi hovorí, vidiš a TY máš dom za ............ a stále nie si spokojná 😅
ale som, som, len všetko má svoje klady aj zápory 😉

perlab
27. máj 2009

a keď nám urobia tú záhradu, tak to bude pre romiku raj 🙂

perlab
27. máj 2009

win, pozývam ťa 😉 😉

perlab
27. máj 2009

ka3n: chodím tam, teraz neviem, či je tam špeci športový shop na plavky, ale ja som si tam kúpila v new yorkeri a úplne mi stačia, sú super a mali celkom dobrý výber

winona24
autor
27. máj 2009

joooj blanka.....ani nehovor..... 😉 😉 😉

no tak ja stále snívam a neprestávam veriť,že sa raz k tomu domečku dopracujeme 😀

winona24
autor
27. máj 2009

aj ja som si chcela kúpiť v new yorkeri ale akosi nemali Dčkové košíky 😠

perlab
27. máj 2009

babu a maxi cosi predávaš? /to hebedo, ale napriek všetkému by som si asi iný nevybrala/
ja mám našťastie golfáče od sestry, máme ich u našich, tak keď ideme na otočku, tak to hebedo neteperím
😉
a tiež ich berieme na dovolenku, lebo tento môj mi zaprace celý kufor a do lietadla by som ho už nebrala vôbec.
ozaj, rony, už predtým som sa chcela spýtať, keď si letela k vašim, brala si aj kočík?