Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
3. jún 2009

aj tie ruzove som zirafkou su krasne, no k nasim šatickam co mame by sa asi moc nehodili.

perlab
3. jún 2009

pošlem ti ich, odskúšaš a keď budú malé, na stretku mi ich vrátiš. tá pani bola moc milá, istotne by nebol problém ich vymeniť. a budeš môcť odskúšať aj tie naše m. a je pravda, že romanka má dosť veľkú nožičku, sandálky má 19-ky

anickaajanko
3. jún 2009

perlab a ktore by sa ti paci pre chlapceka ja sa neviem rozhodnut
chcem ich branikovi objednat

zuzi hej citala som to tam, su peknucke aj tie sede ale tie dievcenske nemaju chybu, no ale to postovne by bolo asi viac ako papucky

rony253
3. jún 2009

dufam, ze je budu, kedze nase s su jej fajn a to aj s ponozkou ma priestor. je to ta ista znacka uz som pozerala, tak nemam strach. Perlab dakujem.

anickaajanko
3. jún 2009

rony a pre chlapceka
chcem ich este dnes objednat ale neviem sa rozhodnut
pre dievcatko by som hned brala lienku

perlab
3. jún 2009

inak sestra mi hovorila, že do dvoch rokov nemusia mať deti ortopedickú vložku v topánočkách, pretože majú nožičku obalenú tukom

však názor našich lekárov je: pevná podrážka, pevný členok

ja však chcem tieto liliputi vyskúšať, pretože tiež sa mi zdá prirodzenejšie chodenie naboso, čomu sa tieto topánky prikláňajú

romika v nich chodí krásne, našlapuje pekne na celú nožičku, nešpičkuje
a má z nich najobľúbenejšie hryzátko 😀

na von však máme sandálky z protetiky

perlab
3. jún 2009

anička, pozriem sa 😉

perlab
3. jún 2009

tieto sú v skutočnosti tiež krásne, ale pre dievčatko
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

anickaajanko
3. jún 2009

tie tutifruti su skvele len nemam babu

luciankasebastianko
3. jún 2009

annicka tak Branko bude zajtra oslavovať už bude mať 9 m vlastne 18 m 9 v brušku + 9 nasvete 😀

lisula
3. jún 2009

ahooooooooooooj, babenky, no ja len na skok po dvoch tysdnoch sa hlasim.

rony253
3. jún 2009

no perlab, aj presne tieto som chcela, ale nechcem mat tolko malickych
anicka maju vselijake pre chlapcov, ale tieto s vlaciko si krasne

rony253
3. jún 2009

jeeeeeeeej lisulka, zijes? Ideme do KE, tak sa dufam,ze stretneme 🙂 ako sa mate? ako skola?

jurocko
3. jún 2009

ahoj

lisula
3. jún 2009

ahoj rony, no zatial zijem len neviem ci prezijem. uz mi drbe z ucenia, ale musim to zmaknut kvoly pokoju v dusi a letu. drzte mi palce sicke ☹ 😉 . kedy idete do ke? vcera mi 1.x dosli kramy,a to som nemala uz 18 mesiacov, hezki nie? misenko kaka do nocnika potom dam nejake to foto.

lisula
3. jún 2009

ahoj jurocko citala som ip, to uz bolo davno neviem ci ma vyznam ti pisat este ciiiiii?

anickaajanko
3. jún 2009

my sme s manzelom uvazovali nad tymi loptami, zirafkou alebo psiky z tych sa vam ktore najviac lubia ?lebo ja nevyberiem ani do zajtra

lisula
3. jún 2009

kupili sme stan aj bazenik pre maleho perfish to vyzera. dam foto ak mi vyjde cas. 😝

lisula
3. jún 2009

jej tie deti ale rastuuuuuuuu. vsak pred 9timi mesiacmi sme len porodili.

perlab
3. jún 2009

lopty

lisula
3. jún 2009

no baby ja koncim idem spinkat. jaj a mame psika mangelovi na dnesne narodky som darovala,lebo uz mi pilil usi. tak naj ma aspon shodi z bruska daco, ked bude snim behat. sory s nou. 😀

lisula
3. jún 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a bru nocku zajtra kuknem zznova ako sa dari

perlab
3. jún 2009

babulky, ja idem, pá a dobrú nocku 😉

skrecok
3. jún 2009

Ahojte baby.
Tak dneska sme boli u neurologicky a mali sme poradnu u novej Dr. Same negativne, ani sa mi nechce pisat o tom. Taki sme nestastni, musime chodit na rehabilitaciu 😔 . Jedine pozitivum je, ze nam narastol z 67,5 cm na 70 cm.
Z toho blbeho dna sme si povedali, ze pojdeme do obchodu kupit pre maleho nieco pekne, aby sme mali lepsiu naladu. A ozaj krasne vecicky na oblecenie sme mu kupili a uz mam aj darcek k narodkam. 😵

A co sa tyka topanok, dnes mal obute makke topanocky 😝 a tiez ma ako dobre hryzatko 😀 .

rony253
3. jún 2009

ja som uz kuchynu upratala, teraz papam a dam si este jogurtik a potom pojdem do sprchy a na haja.

jurocko
3. jún 2009

my sme mali taky uspech na nočniku dnes tri krat aj sa vykakal..tak sa tesil a nocnik mu hral...fakt bol krasny

babuci
3. jún 2009

blavacke traposky no kde ste?🙂 ci len Petrzalske traposky?🙂)))
dneska som jak blbec stepovala v medickej zahrade uz o jednej na to slavne stretko. esteze prisla aspon Claudinka.
odteraz sa tesim uz len na Liptov🙂))

jurocko
3. jún 2009

aj ja sa velmi tešííím a moja karinka strasne sa tesiiii

babuci
3. jún 2009

skrecok tak to ma mrzi a preco vas poslali na rehabilitaciu?

ahoj jurocko, som velmi rada, ze si tu.

ja som jozkovi uz kupila druhe topanocky od vyrobcu Wanda z Partizanskeho, lebo su super.