Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
3. aug 2009

ann chudatko moje...ja tiez sefujem ze by som xcela druhe ale ked si predstavim ako som grcala je mi este aj terz po takom case zle...cize sa aj ja mozem asi "tesit" z nevolnosti pri druhom 😔

silwietta
3. aug 2009

jaj annie to mi je luto, ze ti je takto zle...

vejinka
3. aug 2009

ann za to vsetko...co si vytrpis to stoji....bud silnaaa pamatam si ked som kazdu hodinu bola sklonena nad misou tak som preklinala ten den ked ma muz oplodnil...a bola som na smrt vycerpana ..asi by som nezvladla mat o5 take stavy a maleho na starost...obdivujem ta ze si sa na to dala

evitkamalicka
3. aug 2009

ahoj mamky

annie nezavidim, hadam to uz coskoro prejde

silwietta
3. aug 2009

a baby cestovatelky vitajte spat 😉

evitkamalicka
3. aug 2009

tak muzik dnes siel po 2 tyzdnoch dovolenky do roboty a zase sme sami ☹

silwietta
3. aug 2009

momo ja na ranajky davam jogurt a k tomu trocha chlebika alebo rozteka... lebo ked vidi ze my mame chlebik tak aj on chce 😝

evitkamalicka
3. aug 2009

my davame jogurt na desiatu, ale bez chlebika len tak bez nicoho

momoyka
3. aug 2009

a my sme mali meninky akurat na dovolenke, keby ste videli ako v ten den santila, ona asi vedela ze ma sviatok, chlapi sa pripili na jej pocest, vytiahla marhulovicu este od svadby taku fajnovu, mnam, bola sranda... 🙂

momoyka
3. aug 2009

vonku akurat hrmi, hadam sa trosku ochladi, lebo je priserne, som bola v tescu na rychly nakup a som skoro odpadla ☹

evitkamalicka
3. aug 2009

u nas je otras, slnko prazi od rana, teraz ked som bola so psom som myslela ze umrem v tom teple, uz nech je zima

momoyka
3. aug 2009

pre istotu vypinam, lebo to hrmenie je strasidelne ☹

eweny
3. aug 2009

Anicka,drzim palceky nech to rychlo prejde..

my tiez papavame jogurt na desiatu,niekedy s roztekom a niekedy bez..

winon,tak ste mali trubit,by sme vam z balkona zakyvali 🙂

eweny
3. aug 2009

Ollako,tie homeopatika sa volaju chamomilla vulgaris 15 ch..ale nam napriklad vobec nejak nezabrali..ale skus,snad vam trosku pomozu..

winona24
autor
3. aug 2009

prerezali sa nám vrchné jedničky konečne....už sme 4zubci 😉

rony253
3. aug 2009

ahojte, tak mi noc horor, o desiatej bola kompletne vyspata a vobec sa nechcela kojit, ja to nechapem, trosku si cucna a hned ma kusne. tak smo sli dolu si urobit cajik, no zbadala, ze je tu nas znamy tak sa k nemu hned hodila a nechcela ist ani ku mne a ani k muzovi, toho cloveka miluje, tak ju nosil, v posteli si dala cajik a potom nejako zaspala a to som jej este natrela dasienka gelom. potom bola hore okolo je neviem tretej alebo stvrtej no tak trosku pocuckala mlieko a uz nechcela, tak som jej dala tu flasu s cajom a ten uz pila. ked sme sa zobudili MM vobec nechcela, tak sme si dali na ranajky zemlu s cajom, na desiatu som jej urobila kasu ale s UM nech aspon trochu mlieka ma. no a obed krasne spapala asi 200 gr a pojedla asi 3 kukuricne chrumky. a teraz spi uz asi hodku. skusim jej uvarit vanlkovy puding s UM.
Asi budeme mat znova obdobie, ze nebude chciet MM, ma trafi slak, ale pred spanim ten cicu hlada, ja sa len bojim, aby sa mi neupachali kozy, lebo odsavacku som uz vratili do nemocnice.
annie, je mi luto ze ti je zle ☹ aj mne bolo, hajzel bol moj kamarad 😀 sme sa smiali s muzom

rony253
3. aug 2009

jeeeeeeezisi ze MI s I, pardon MYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😉

luciankasebastianko
3. aug 2009

ahojte anninka držkam palčeky nech to rýýýýýýýýýýýýýýýchlo prejde 😉

luciankasebastianko
3. aug 2009

dala som načrt pozvánočky do albumu tak kuk 😉

jana.hcsba
3. aug 2009

luciankasebastianko : pekne.

inka ahojte 😎 prisla som len pozdravit.

kamilka12
3. aug 2009

ahojte...

lucianka - zlaté je to 🙂 ..veľmi

mňa už druhý den bolí hlava...som si inak všimla win, že vždy ked bolí teba, tak den po tebe bolí aj mna...tak ma možeš aspon vždy vopred informovať 😀 ...to napíš sem alebo na FB a ja už budem vedieť čo ma na druhý den čaká 😀 asi sme moc meteorololorrroolorolosenzibilntné...no..vieš čo myslím 🙂

perlab
3. aug 2009

ahojte, pridala som fotosky zo svadby, kuk
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...

johnie
3. aug 2009

dobry vecer prajem 😉

mne je dost divoko ale beriem to s humorom... lebo by ma asi drblo o ze (nechcem sa stazovat, ale manzela to uz nebavi pocuvat 😝 )

johnie
3. aug 2009

o zem tam malo byt povodne...

zuzana1710
3. aug 2009

ahojte..kedze je uz 400 stran,tak patrilo by sa zavitat aj sem..tak vas zdravime a deticky zvlast...my sme vyfasovali od dr uuuuzasne kvapky(na alergiu),ktore mi uspia drobca do 10 minut a spi a spi a spi..ani si neviete predstavit ako superne dnes oddychujem..az sa mi to verit nechce.. 😀 😀 😀 😀
kto je zase tehotny??len tak som nieco zakukla...ake druhe kolo tehulkovania???piste..nechce sa mi citat dozadu.. 😕 😕

johnie
3. aug 2009

zuzi co mam robit aby som dostala tie kvapkyyyyy 😀
ale ne, dufam ze vam to coskoro prejde, a jak sa vyhadzala? cela komplet?

zuzana1710
3. aug 2009

johnie,pridite k nam a nakazime vas raz dva 😀 😀 😀 vyhadzala sa po kazdej davke ATB a postupne.najskor malicko,myslela som,ze su to potnicky..po dalsej davke viac a tak dalej..a stale sa suchala po posteli na brusku a tvarickou..nevedela som co to robi a ju to chudatko svrbelo a preto mi vcera preplakala 99% dna.naposledy som jej dala ATB dnes rano o 04.00 a ked som ju uvidela o 09.00,tak som skoro odpadla..celu tvaricku mala vyhadzanu a telo tak isto..nozicky nic..tam mala ciste,ale dr vravela,ze este sa to zosilnie a mala pravdu..dala mi tei kvapky a kupala som ju v ciernom caji..myslim,ze jej to mizne...velmi rychlo zaucinkovali..zajtra sa mame prist ukazat.. 😉 ale dnes uz behala..uz bola ziva..chvala bohu..

johnie
3. aug 2009

krpek malicky... nech jej to zmizne aby si sa nemusela nudit cele dni... 😝

zuzana1710
3. aug 2009

johnie,dikes..je bojovnicka velka,tak uz bude hadam do 2 dni fit a nebudem musiet zrusit dovolenku..lebo uz som sa prestala na nu aj tesit.. 😨