Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

janac1974
25. okt 2009

ahojteee...veji hlavu hore....si v prvom rade dobra mamicka,vzorne sa staras o maleho,tak
ziadne vycitky si neber k srdcu...ja som tiez trpela,ked som bola mladsia....ked som svokre
nechcela dat polrocne dieta na tyzden do PD...vsak ma vyhlasila za najhorsiu nevestu v sirokom
okoli...teraz jej poviem...nepaci sa ti???tvoj problem...vsetko robim podla vlastneho uvazenia...
ale ty to mas zlozitejsie byvas so svokrovcami...veji tak bud kludna,malinky musi mat kludnu
mamicku...a v ziadnom pripade neplac... 🙂 🙂 😉

janac1974
25. okt 2009

veji rob si svoje veci kludne,neukaz ze si nahnevana,normalne sa chod najest a dalej sa staraj
o maleho,je to jedina tvoja povinnost....si na materskej...

eweny
25. okt 2009

ahojte dievcata, tak som si vas pekne docitala..mala som toho dost, ale nejako som to zvladla 🙂

veji, urcite si to tak nemyslela a za to, ze to tvoja svokra tak pochopila, ty nemozes..nuz to je riziko byvania so svokrovcami..ale mozem ti povedat, ze my byvame s mojou mamkou a obcas sa tiez nezhodneme..cim je starsia, tak tym je to horsie..

eweny
25. okt 2009

prave muzik odisiel do prace a vrati sa az v piatok vecer 😠 nasrata som ako perun, mal ist az zajtra do nocnej ale kvoli dementnemu futbalu ho odvolali do sluzby..u nas vznikaju konflikty hlavne kvoli tomu, ze pracuje tak daleko a par dni nebyva s nami..ja som za tie dni totalne utahana, vynervovana a staci malo ked je doma a uz sa to spusti..vybuchnem a vykricim mu kopec veci..

eweny
25. okt 2009

anicka, az ma mrazilo ked som citala co sa stalo Brankovi..hlavne, ze vsetko dobre dopadlo..

eweny
25. okt 2009

Petko spinka, tak snad sa este nezobudi, uz viem ako bude plackat ked zbada ze ocino uz nie je doma..idem si dat kavicku..

perlab
25. okt 2009

ach, tie svokry svokry 😠 😠 😠 😠

perlab
25. okt 2009

veji, mno, ťažko mi je radiť ... keď však žiješ s niekým v spoločnej domácnosti, chce to veľa trpezlivosti, rozvahy a kompromisov .... a takisto si stáť za svojim, nie však za každú cenu ... niekedy je lepšie si myslieť svoje a nechať to tak ... lenže vo vhodnej chvíli treba hovoriť svoj názor, nech ťa rešpektujú a to, myslím, že ty si svoj názor presadiť dokážeš
ona asi bola zvyknutá veliť, chlapi sklopili uši .... lenže teraz ste tam dve
vieš, každej žene je najlepšie byť pánom vo svojej kuchyni ... bolo by dobré mať aj svoju kuchyňu, nech ste nezávislí od seba ... neviem, ako to v tom vašom domku vyzerá, či je to možné zrealizovať /keďže si prednadávnom riešila, kde dať erikovi izbu/, ale v dvojpodlažných domoch to tak býva, keď sa tam už musia trpieť dve generácie ... a tiež si treba zvážiť, či sa vám oplatí do toho investovať
ak nie, tak ako ti baby radili, treba mať iba pravidlá, ktoré však treba aj rešpektovať
je pravda, že citové vydieranie sa zle znáša, vyvoláva to v tebe výčitky svedomia, atď. ... treba si však uvedomiť, že si jej nijako neublížila a nech si pani domáca zvykne, že jej bude aj niekto oponovať

nuž, veji, pevné nervy a voľ správne slová, nech ťa to nemusí potom mrzieť ... lebo povedať prepáč a uznať si chybu býva dooooosť ťažké 😀 😀 😀 😀 😀

pápá a prajem krásnu slnečnú nedeľu 😉

perlab
25. okt 2009

a terezička ... blahoželám .. obdivujem .. a držkám palčeky, nech to takto krásne zvládaš aj ďalej 😉
a pripomeň mi, prosím, už som zabudla, čo študuješ 😔

no a na záver: nech žije pracovná nedeľa!! 😀 😀 nezávidím mishu 😒

a všetkým: Dobrú chuť! 🙂

rony253
25. okt 2009

ahojte, Sara uz dopapala polievku ale plnuuuuuuuuuuuuu misku, urcite vyse 200ml. Nakoniec ta pohnaka skoncila v Sarinej polievke ako priloha sa to neda jest, mäsko je super na paradajke a paprike, tak ja urobim zemikave placky ako prilohu.
co sa tu stalo idem pozret.

jurocko
25. okt 2009

ahojte
prajem krasnu slnecnu nedelu my sa dnes ideme fotit vonku s fotografom tak sa tesim........ 😀 dnes som varila karfiol,pečene americke zemiaky a kuraciu polievku
nic utekam lebo drrahy prisiel z vonku s malym ale esti spinka tak sa ideme najest spolu tak paaaaaaaaaaaaaa

vejinka
25. okt 2009

tak dievcata posluchal som vas a bola som sa kludne najest..ale nehovorim s nou aspom zatial vzdy ma nejakou poznamkou vytoci az tak ze sa tocim ako na kolotoci..aj pri obede ze veronika nevsimla som si dufam ze maly ma topaocky lebo vcera si ho nechala hore pobehovat len v puncochacoch a mal zamrznute nozicky....ach a potom sa nenasierajte ked bolo hore cez 23 stupnov a maly spoteny ako mys 🙄

vejinka
25. okt 2009

keby som tak dokazala jednym uchom dnu druhy von..ale je to nad moje sily..my dve sme velmi rozdielne..ona je ohen ja voda..v nicom sa nezhodneme..keby sa tak dala hore urobit kuchyna co sa neda..teoreticky by to slo ale celkovo by som svagrovi zrusila izbu a musel by spavat dole v obyvacke..a to je uz fakt moc..kedze ja som tu "votrelec" nie on takze kuchynu mat nemozeme 😔

vejinka
25. okt 2009

inak vcera mi Erik spapal pol litra kase krupicovej..a ja ze urobim viac aby som mala aj ja a on mi nechal dve lyzicky 😅 dnes polievku kapustovu so zemiakmi a pangasius v cesticku a zemiaky...no posmakol si a dost pojedol 😉 a aj ja som sa fajne najedla..az mi je tazko 😅

vejinka
25. okt 2009

poumyvala som horu riadu a svokra zatial urobila strudlu slivkovu. ani slovicko sme neprehovorili..teda ja ona nieco povedala ale neodpovedala som jej nieco v tom zmysle ci aj my sme doma robievali taku strudlu..no a som zvedava ako dopadne dnesny den tichej gazdinej..teda mna a ja nenisom gazdina 😅

claudinka
25. okt 2009

vejus pre Vas by bolo najlepsie casom si najst nieco vlastne, nemozete tam predsa byvat donekonecna, ked to je az taketo 😒 😒 asi neplatite najom rodicom, ci hej? ci ako to mate platovo? mozno by ste mohli ist do vlastneho prenajmu, ci to vam nevychadza?

janac1974
25. okt 2009

ahojteee....ja som dnes dobre vybabrala s muzickom,to ma za ten vcerajsok...
o 13 som posadila dcery do auta...na nakupy do ESC...a muzik musel bavit 😀
prisli sme az teraz...stihla som kadernicku,nakupila nieco na seba a teraz som uplne
oddychnuta...hned mi je lepsie...ja sa nebudem s nim vadit 😀

veji 23 stupnov??tak to je fakt horuco to by sa mu zaparili nozicky a dieta treba aj trosku
otuzovat...rob to co uznas za vhodne...ty najlepsie vies co tvoje dieta potrebuje 😉

rony253
25. okt 2009

Caute, mala uz spi, normalne uz odpadla ked mlieko pila, ani ho nedopila uz hladala cumel a v tom momente spala. dufam, ze dnes bude dobre hajuskat, cely den lietala po dome a bolo aj velmi teplucko tak sme boli aj vonku.
idem vas rychlo docitat, lebo ste tu zapisali dve strany a dost rozsiahlo, tak sa idem do toho pustit. 😀

rony253
25. okt 2009

no konecne som vas docitala, veji drzim Vam palce, ale tiez som za osamostanenie ak je to mozne. No uvidite casom co bude, alebo sa nastahujte k vasim, neda sa hovorit o takej moznosti? Ci muz by to neschvalil? Nech sa avm to teda podari vyriesit. Verim to, ze tam mas stresy, ked ta svokra diriguje. Ja uz svokrovcov nemam, lebo zomreli ale moja mama s otcom ma vedia vytocit aj cez pocitac na skype. vsak som minule pisala, ako mi mama vykricala, ze mala by mala mat viac kil. Takze ked som na slov dava tyždne uz vznikaju aj hadky, takze si vibec neviem predstavit, zeby som tam mala zit, sama ano ale spolu to by asi neslo, mama by ma chcela stale dirigovat, jej sa tiez nepaci, ze zijem v rakusku, lebo ma nema pod palcom, ako ma mala pokial som neodisla.
Mischu ty si policajtka ci kde robis, ked stale robis, asi ano.
Jani, tak to si s nim doobre vypiekla, mna by asi muz prizabil, keby som vypadla na 5 hodin, to by uz krical alaaaaaaaaaaarm alaaaaaaaaaarm, ked som aj pol hodku prec mala uz krici mama a vsade ma hlada, tak dlho by s nim urcite nevydrzala, ked bude starsia bude to urcite ine, to pojdu spolu aj na zmrzku a na zakusok 😀 , len teraz je este na mne zavisla. 🙂
idem volaco zjest

mishusha
25. okt 2009

rony 😀 policajtka nie...aj ked taky plat by som brala 🙂 robim recepcnu, tak preto taham 24ky, inak by sa mi to neoplatilo....

to ja mojho chlapa mozem kludne nechat doma sameho s malou cely den, s pokojnym (no az takym pokojnym nie) svedomim... babka(moja mamina)vela pomaha, ale dokazu sa pekne zabavit a postara sa o nu perfektne...

tiez byvame s mojimi rodicmi v jednom dome, ale niet nad vlastnu domacnost..aj ked vsetko je prakticky na mne, varim, upratujem, zehlim, periem, navyse zahrada na starosti, psy, popritom aj do prace... a ako ceresnicka nasa Lola... mama mi hlavne s malou pomaha, ale niekedy tie jej hlasky... 😠 ved to poznate... no nezasahuje mi do vychovy, ja si dokazem poradit... a to velmi dobre vie... ale je pravda, ze so svokrami je to tazsie...vlastnej matke sa odporuje jednoduchsie 😀

ka3n
25. okt 2009

Veji, tvoja a moja svokra su neni nahodou dvojicky, my to mame na dennom poriadku, takze skoda reci o nej vravet..Viem ako ti a viem si aj tu svokru predstavit, lebo ja zazivam to iste...a kvoli tomu su hadky s manzelom, ale najhorsie je to, ze on si vzdy zastava svoju mamu a kryve slovo jej predomnou nepovie a mna ani raz neobhajil ani ked vidi, ze mam pravdu..toto je chyba nasho vztahu a koren nasich hadok...nevieme sa toho zbavit.

lenze ty to mas este horsie, ze nemate samostatnu kuchynu...my mame hore v podkrovi vsetko svoje, ale ked pridem dolu iba tak s malym na ohen na streche...som doma, ale necitim sa "doma", neni som stastna, manzel to vie, ale nic sa s tym neda robit...

vejinka
25. okt 2009

ahojte..no uz ma zlost presla...na neurcito..keby sa dalo ist do vlatneho nevaham ani minutu...no neda sa..nemame na to... 😔

ka3n
25. okt 2009

veji a este nieco chvalabohu ja som posledna nevesta 🙂) horsie bude ak bude "cierna ovca-nevesta" a svokra si oblubi ine baby co pridu do vasej domacnosti...lenze tie budu vzdy oblubene, lebo nebudu s nou byvat pod jednou strechou..

vejinka
25. okt 2009

maly uz spinkaaaa ka3n no jooooo mas pravdu 😉

winona24
autor
25. okt 2009

pekný večer prajem....Natálka hajá od siedmej...zaspala ako zaťatá...ani nepípla

prečítala som vás trošku....no pestré témy ste tu preberali.....

k tej BB....je nádherná,takže šup šup navštíviť a poobzerať...ja som rodená bystričanka a vždy ňou aj ostanem.... 🙂

VEJI ja sa pridávam k perle.....v podstate by som Ti napísala asi to isté.....držím palce....pevné nervy....

RONY je fajn že ste si to vysvetlili....o mužoch ja som už stratila veškeré ideály .... a myslím,že keby som nemala Natálku,tak s tým mojím už nie som....ale to je život....keby bol ideálny,bol by nudný... 😀 😝

mno idem si ja naštartovať žehličku a žehliť pri superstar....mám takú hordu žehlenia,že keď ju vidím ,tak neviem či plakať alebo sa smiať...musím to dnes zlikvidovať 😖 😠 😢

lucindela
25. okt 2009

ahojte...
prišla som sem sa na chvíľu odreagovať,kým niektoré dieťa nezareve.... 😀 😀 😀
troška som čítala dozadu....až mi bolo do plaču, čo ste niektoré poprežívali....hádam už to bude všetko ok... 😉

rony253
25. okt 2009

jeeeeeeeeeeej ahoj Lucindelka, ako sa mate? ako deturence? tak na teba myslim ako to zvladas. Pomaha ti volakto, ci si sama? Boooooooze ja si to ani predstavit neviem mat odrazu 3 deti. No ty to urcite zvladas na jednicku. daj vediet ako sa vam vodi... papa
Win aj ja musim zehlit, a uz aj idem.

lucindela
25. okt 2009

ach jaj rony...poviem ti,že je to dosť ťažké...pár dní bol mužík doma,ale už naspäť pracuje...tak mám doma tri deti a neviem,čo skôr...doma máme bordel ako ešte asi nikdy... 😀 😀 😀 nič doslova nestíham... sem tam príde pomôcť svokra...aspoň Adelku mi raz za čas berie...keby aspoň ona bola dobrá... 😖 v noci málo čo spím...lebo malú už učíme spať samú, no ináč to nejde...ona nemá tvrdý spánok a keď drobci začnú v noci plakať,je hore i ona... 🙄 neviem,do kedy to tak bude....v noci málo čo spím....tak len keď príde mužík z roboty,tak si zdriemnem na krátky čas,kým nepríde malá a nechce niečo... 😠

ka3n
25. okt 2009

Lucindela, tak ti musis byt silna zenska, poviem ti mas to doma velmi tazke, vela radosti ale este viacje starosti, ja si neviem predstavit ako by som to zvladala...drzim palce..

Kasli na poriadok a upratany dom, radsej si odpocin, ked sa bude dat..

janac1974
25. okt 2009

ahojte...
lucindela...mas moj obdiv...ja by som to nezvladla,mne staci to,co mam doma....
jurocko potom hod nejake fofocky 😉
rony...mna netrapilo,ci ma zabije,on je otec a musi sa vediet postarat..
som si okupkala maleho teraz dovarila polievocku a idem kuknut superstar 🙂