Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
16. máj 2009

Bubinko, som to posielala v stredu..tak hadam ti to pride v pondelok alebo tak..

Jurocko, ja som taky nakupovaci maniak. moj maly ma uz aspon 5-tore topanky, dnes som mu kupila tie klasicke papcuke, ale chcem este uplne otvorene botky na leto- sandalky.

bubinko83
16. máj 2009

katrin,možno v pondelok to dojde.Dakujem 🙂

ka3n
16. máj 2009

Hadam som ti dobre poslala, lebo muz to dlho susil v aute 🙂)

perlab
16. máj 2009

Caute, noooooo dnes je tu veselo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubinko83
16. máj 2009

prelab,dnes to tu žije 🙂 😀

silwietta
16. máj 2009

juj tu sa toho popisalo dnes 😝 normalne az tri minuty mi to trvalo docitat 😀

silwietta
16. máj 2009

som pri upratovani nasla v supliku eurokalkulacku, jak sa jej maly potesil, uz asi 5 minut sa s nou hra 😎

kamilka12
16. máj 2009

Ahojte dievčatá,

ja vás priebežne čítam..ale akosi nepíšem 😝

Inak to by bola aká sranda, keby dáme stretko tu na koňovi v nejaký presný den a v presnú hodinu všetky..to by bolo čítania 😀 😀

silwietta
16. máj 2009

maly sa inak od stvrtka riadne rozkecal, uz vie de-de-de, da-da-da, baaa-ba, heeee a phe 😵

kamilka12
16. máj 2009

eurokalkulačka je aj u nás hračka č. 1 😀

kamilka12
16. máj 2009

silwi - ty tu na koníkovi fotky už asi nepridávaš že?

silwietta
16. máj 2009

kami uz nie, sa mi nechce zmensovat 😝 ale na FB mam plno

kamilka12
16. máj 2009

to viem, na FB vás pozerávam..len som chvílu zaváhala či je to malý Miško...tak velmi sa zmenil ..vyrástol 🙂

lucindela
16. máj 2009

ahojte,
hlasim sa....sme uz doma... 🙂

ka3n
16. máj 2009

ahojte..pusto pusto..a zajtra bude mozno este pustejsie, hlasia krasne pocasie, tak sa budeme vytesovat vonku zo slniecka.

slavica2
16. máj 2009

ahojte babeny, co nove?
my sme dnes boli nakupovat, lebo Hanka rastie ako z vody uz ma 9,5 Kg 🙂 A nejako sa nam rozplazila, uz sa aj dviha, treba zrazu davat vacsi pozor 🙂
Lucindela, ako sa mas? ako tehu?

slavica2
16. máj 2009

pozeram,ze ste mali temu topanocky, aj Hanicka uz ma prve, som jej kupila minuly tyzden v Pandorfe krasne GEOXky 🙂 cislo 19 sa jej lubia 🙂

rony253
16. máj 2009

ahojte, no tu je prazdno = neuveritelne ☹
Sarka haja, ja som prave jedla. Dnes sme jej kupili to puzzle na zem z tej peny ci co to je, len este musi prist na to, ze ked sa pretoci, musi dat pomaly hlavu dolu, aby ju ju netresla. ale zatial sa jej tam paci, pretaca sa z brucha na chrbati a chrbata na brusko dookola to iste a dne uz zacala sa aj na bruchu otacat do smerov ktore potrebuje, no snad uz pride aj na to ako sa ma lozit, uvidime.
Lucindela, ja som bola v Kosiciach aj som ti pisala, no asi ste mali kopec programu aj s manzelom. V juni sa chystame s malou znova na 2-3 týždne. Ako zvladom mala let?
Uz by si mohla urobit nejaky albumik a pridat tu fotecky.
Dievcence prajem pekny vikend. papa

slavica2
16. máj 2009

a som sa chcela opytat ako Vam spinkaju babenka, Hanicka je v noci 2x az 3x hore, a vypije aj 600 ml milecka v noci..... potom ma plienku velku a chladnu a musm ju prebalovat, cize je to hopl alebo trop, ci sa oklo 4 zobudi....

eweny
16. máj 2009

Ahojte babulky,no nemusela som toho vela docitavat,vidno ze je vikendova ucast 🙂

asi aj ja vyhrabem eurokalkulacku,urcite sa jej maly potesi 🙂

slavica2
16. máj 2009

dobry napad 🙂

eweny
16. máj 2009

slavic,tak to vypije poriadne vela mliecka..Petko sa budi raz okolo 4.00h a vypije 180ml..neskusila som mu dat v noci viac..ja neprebalujem,hoci je dost pocikany,on by sa uplne prebral a hodinu by sme uspavali..

jurocko
16. máj 2009

ahojte.....tak tu cibulu polozite do spalni napr.na komodu...nam to pomaha

dnes bol super den...vecer sme prisli,rychlo poupratovat....a uz som aj osprchovana....nijako ste vela nepopisali....aj ja sa uz chystam kupit Tobiaskovi prve topanky...velmi sa stavia na nohy a stovrnozkeje ako rychlik 😀 😀 😀

perlab
16. máj 2009
perlab
16. máj 2009

mno naša princezná sa so mnou celý deň evidentne nudí. musím jej stále vymýšľať nové a nové aktivity a všetko ju baví chvíľu. už jej asi leziem na nervy 😀
dnes, keď prišiel tatino domov, tak strašne sa začala tešiť, úplne ožila, išla z kože vyskočiť. no tatinko si hneď musel niekam ešte odskočiť 😒 . a ona spustila taký rev a rýchlo začala štvornožkovať ku dverám. ja som sa musela až smiať, tak smiešne mi to bolo, no podarená bola.
potom podvečer sme boli u svokrovcov /na grilovačke/ a naša herečka sa predvádzala jedna radosť. evidentne jej chýba spoločnosť. asi budeme chodiť každý deň niekomu na návštevu, mno inak to nevidím. /a na domáce práce si zaobstarám upratovačku 😀 😀 😀/

perlab
16. máj 2009

tak bilancia dnešného dňa:
eurokalkulačka - musím ju niekde vyhrabať, inak super nápad
topánočky - máme také biele po sestrinej Barborke, zatiaľ. /chystám sa kúpiť niečo z protetiky, resp. v lekárni majú u nás celkom fajn výber/
cibuľa - našťastie zatiaľ sme nepotrebovali /no neviem si predstaviť, ako by som tam spala. čo však pre tých našich drobčekov neurobíme 😵 /

perlab
16. máj 2009

tak dobrú nocku babulky 😵 😵 😵

rony253
16. máj 2009

ahoj perlab to poznam, Sara je taka ista, uz sa so mnou nudi a ked sa tato zobudi, ide sa zblaznit, tesi jak najata a zacne mu volaco vysvetlovat dada a baba a mama a dnes tak kricala a daco sa jej nepacilo tak normalne sme videli, ze sa zlosti a kricala pritom mama mama mama, ale fest nahlas.
No je podarena.
Ked ju kojim a nahodou vojde muz do izby, prestane papat uz ked jeho kroky pocuje a ked len nakukne a ide prec tak tiez spusti rev. Uz nam vedia dat poriadne najavo, ze co sa im nepaci.
Slavi, ja so malu vcera nakojila o siedmej hodinu na to som jej este skusila dat UM take popri kojeni stiahla 90 ml a spala do tretej, co som sok dostala, nakojila som ju a potom spala do siestej a tiez som kojila, potom som kojila. Ale mame noci a to pravidelne, ked len cisto kojim, ze je aj 3-4 x hore a kojime, a prebalujem ju tiez, niekedy aj po kazdom kojeni, ta toho v noci nacura, tiez ma studenu plienku, tak hned menim, aby neprechladla na ladviny alebo co. Ale to nie je stale, niekedy cika viac a niekedy menej, prebalim tolko krat, kolko uznam za vhodne, a spinka suchucka dalej, zhasnem lampicku a spinkame dalej.

lucindela
16. máj 2009

ahojte,
tak mala pocas letu aj dost spinkala...dalo sa to s nou celkom aj zvladnut....
no,osobne sa mam fajn...len som coraz viac unavenejsia...predsa uz aj brusko rastie...Adelka len lozi....treba ju mat pod dohladom...lebo clovek nikdy nevie,kedy co urobi...treba sa jej dost venovat...
rony: my sme akurat chystali do Tatier...bolo to viacmenej planovane...
hadam raz nejaky album aj urobim...len mne sa nejako nechce upravovat fotky...atd....mam toho dost...kedze este robim veci do prace,atd.

rony253
16. máj 2009

ale dnes som kojila naposledy okolo deviatej rano a cely den nic, lebo poobede nechcela mliecko ale falsticku celej vyzivy spraskala a to bolo 190 ml, a potom som kojila az vecer pred spanim. niekedy mam cez den prsia na praskunutie a niekedy ako dnes vobec, ani sa mi nezdalo, ze tam mam mlieko, ale niekdy mam az hrudy a bud musim odsat alebo Sara musi pomoct. Horsie je ked nechce, lebo vtedy nastupuje odsavacka. No dnes som mala pocit, ze ani mlieko nemam. Kazdy den je iny.
Babeny, prajem Vam dobru nocku, papa