Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
3. jún 2009

ahoj natas, mne spala mala doobedu vyse hodiny so mnou a poobede hodinu a pol, takze celkom fajn, len k veceru uz nevedela zaspat a to sme sa boli aj prejst von a nic, tak preto bola taka umrncana.

natasa8
3. jún 2009

Rony... Sara ti spinkava cez den celkom dost.....

Moja spava doobedu 1,5 hodiny a poobede 1/2 hodiny. Malokedy pospi dlhsie.....

ollako
3. jún 2009

jaj rony no ja som myslela, ze ju trapia zubky, to je jasne, ze ked jej nic nie je tak jej sirpucek nebudes davat zbytocne, ja aj sebe dam lieky, len ked uz to je naozaj nutne a malemu tak isto..., moj dnes rybicku vo vanicke pri kupani skoro zjedol, taaak si dasienka s nou trel, aach tie zubky ☹ , tak som mu dalasirupcek nech ho to neboli 😉 asi mu idu ocne zubky tam ma take dasienka strasne zdurene a cervene az bordove 😖

ollako
3. jún 2009

natas mojmu chutila sunarka krupicova s medom, inak som mu mliecnu este nedavala, len bez mliecnu ryzovu a ta mu chutila a uz ju nechce 😒

rony253
3. jún 2009

Natas, ja davam Sare Alnaturu ryzovu a 4-zrnnu, striedam to. tiez to robim len s vodou, lebo to UM co mam je HA a je nahorkle a potom tu kasu nechce, ale inak pekne s vodou spapa ale robim jej s ovocim. a co tvoja smrdi, ze pises smradlava.
mliecnu som neksusala, ale chcem skusit. Ja som raz skusila dat na slov, taku hotovu sunarku v krabicke, dala som jej to do flase a na to sa mi vyprdla

natasa8
3. jún 2009

no ja by som uz pomaly chcela cez den prestat kojit, ved mala uz bude mat 9m. Ale to by obnasalo davat 2 mliecne jedla. Jogurt zaznem az od 10-teho mesiaca, dufam ze jej zachuti no a este by potrebovala mliecnu kasu.

Skusim jej ju davat na ranajky... snad jej casom zachuti 😒

rony253
3. jún 2009

naty to je kasa v krabici s mliekom a ty ju rozrabas vodou, ci taka hotova tekuta?
a ma aj nejaku prichut?

rony253
3. jún 2009

ja neprestanem kojit pokial budem mat mlieko

natasa8
3. jún 2009

no mne ta psenova smrdi... ale tak smrdi aj proso (zere to anduliak u mojich rodicov), tak je to asi OK.

Ja tiez striedam 4-zrnnu, psenovu a ovsenu - tu ma najradsej.
Ale ja malej nedavam ziadne UM - ona z flase vobec nevie pit, takze potrebujem do nej dostat aj nejaku mliecnu...

natasa8
3. jún 2009

kasa v krabici s mliekom a rozrabam s vodou.
No ja by som od roka uz chcela kojit len rano a vecer, pripadne len raz... Tiez neplanujem prestat uplne ....

rony253
3. jún 2009

a ja neviem ci jej mozem dat mliecnu kasu, kedze doktor povedal, ze ak prejdeme na UM, moze len HA lebo ja som alergička, a neviem ci mliecne kase robia aj HA, neviete nahodou?

natasa8
3. jún 2009

uf tak to neviem - ale zatial som nevidela....

rony253
3. jún 2009

Naty, ja davam Sare, malokedy, ale ho mam pre istotu doma, keby daco, a tym ze som nekupoval mliecne, tak som jej to chcela miesat s UM lenze to mi nechce. tak kupim nejaku normalnu mliecnu, vsak tie su tiez robene s UM, a ked jej zamiesas UM s kasou ja to to iste

luciankasebastianko
3. jún 2009

rony nieste samé bez zubku a to sme starší, tiež je jak taky čertík nedelu bude mať 9m a v puse ani náznak :-natas malému dávam Hami od 7 m a hned nu chutila dnes banánová je super a je od 4+ m aj mne chutí najviac ale maly papal už všeliaké aj Hiipp a ten jogurtík DM Hipp je od 6 m je tam kaké iste mliečko ako vtej kaši skus jej ho ponúknuť možno jej bude chutiť 😉

zuzana1710
3. jún 2009

k tym papuckam,co som dala link,tak je tam vysvetlene z coho su a splnaju vsetko,co maju splnat na prve kroky pre mimco...

anicka,mozno by sa dalo objednat..ja som si od nich objednavala este v espani pre malu a doteraz mi posielaju mail...mozem sa na to pozriet ak chces...ale postovne bude asi dost drahe

rony253
3. jún 2009

no pozeram ako som tu podavala ciarky, horor pardon, a vsimla som si, ze sa mi to stava castejsie 😀

perlab
3. jún 2009

Ahojte, romanka už buvinká 😵

rony, kúpila som ti tie topánočky 😉
inak romika robí to isté, po kúpaní jej oči klipkajú, vypije mliečko a chytí druhý dych 😀 /samozrejme nie vždy, ale stáva sa/. tak ju ešte zoberiem, pol hodinky až hodinku sa pohrá a potom zaspí bez problémov
rony, asi je to už pre ňu skoro, chodiť tak zavčasu spať, skús ju dávať trochu neskôr

natasa8
3. jún 2009

no.. konecne mi prisiel muzik, idem ho nachovat 😀
tak sa majte - dobru nocku 😉

ollako
3. jún 2009

rony s tymi ciarkami sme na tom rovnako...vsimla som si, ze aj ja davam ciarky tam, kde nemaju byt 😝
malemu som dnes kupila topanocky za 7 € ,ale neviem ci su vhodne na prve kroky, maju maksiu podrazku,ale kedze on este ani nevie stat, tak som ich vzala...myslim, ze ked ho v nich obcas polozim na zem , tak to nebude hadam problem 😕pre prve kroky kupim ine

rony253
3. jún 2009

Ahoj perla, tak ale toto nie je tvoj cas na kona.
Vaaaaaazne supeeeeeeeeeeeeeeer dakujem, kupila si aj Rominke?
Perlab, ja som ju nenutila spat, u nej je to tak, ze ked si pospi aj poobede okolo stvtej pol piatej tak ide az neskor spinkat, ale dnes bola od pol druhej hore a uz ledva zila, o siestej som ju okupala a pri kojeni zaspavala dostala druhy dych.
Ale prisla som na to, ze z coho som ja dnes nervna. Mam kramy a boli ma cely clovek, navaly horucavy a snazim sa byt kludna, ale nemozem za to, ze dnes mi je tak blbo. Uz som o.k. tu som sa trosku odreagovala, pojdem do sprchy a zjem daco a snad zajtra uz budu tie kramy aj koncit.

perlab
3. jún 2009

tak keď ti od pol druhej nespala, to musela byť vážne unavená
u nás to funguje tak, že čím menej cez deň spí, tak potom o to viac večer vystrája 😀

perlab
3. jún 2009

ano, kúpila som aj romanke, mala tam skoro všetky vzory vo veľkosti s, no my sme museli kúpiť m, lebo s neobula 😀

rony253
3. jún 2009

olla, kazdí ma iny nazor, niekto hovori o tvrdych a niekto o mäkkych, takze ja mam mäkke, Sara nechodi, stavia sa len na mne a to aj v ponozkach, poslem ti jeden link, precitaj si to aurob si nazor, my mame tieto topanocky a to som tu uz pisala, su z Ameriky a tam deti zacinaju v nich prve krocky, je tam inac aj nazor pediatra s obrazkami ale je v anglictine, ale tam ukazuju ako sa deti ucia v chodit a prave v tychto topanockach. www.liliputi.sk a chod na topanocky

rony253
3. jún 2009

No perlab, tak dufam, ze Sare budu tie s dobre

perlab
3. jún 2009

ak nie, vymeníme 😉

rony253
3. jún 2009

ale tie co tu mam ceresnickove su od 6-12 mesiacov a su jej este volne. tak by mali byt hadam dobre

rony253
3. jún 2009

Romanka, ma predsa viac kil, tak to bude asi aj tym, ale zajtra jej este pre istotu odmeram nozicku a dam ti vediet. dobre?

perlab
3. jún 2009

inak všetky sú v skutočnosti moc krásne, aj tie červené s tou kvetinkou, aj som váhala, ale potom ma napadlo, že jej budú farbiť ponožky, tak som aj ja zobrala tie bledé s kvetinkou. a tie s lienkou sú rozkošné, ale tie mala iba s

rony253
3. jún 2009

Boze musim upratat kuchynu, ale poslem tu muza, nech dava bacha na malu, lebo ten baby fon nefunguje, a berem ho na slov opravit
inak videli ste tu letecku katastrofu, ja mi z toho az zle.

ollako
3. jún 2009

rony ja viem, ze kazdy hovori inak a ja v tom mam hokej 😠 nemam rada, ked niekto tvrdi to a druhy ono... ja sa do toho vobec nevyznam a neviem ak mam mat na to nazor, ale skor sa priklanam k makkym topanockam, presvedcuje ma fakt, ze viem, ze chodenie naboso je najzdravsie, takze najradsej by som bola, keby mozem drobcovi umoznit chodit bosemu po cerstvo nakosenej travicke.. to vsak nejde 😒