Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
23. jún 2009

veji co mate v tom videjku fotky vas ako deti tak Erik je ako cez kopirak po tatinovi

vejinka
23. jún 2009

vazne? 😉 to by som nepovedala.. 😅

jurocko
23. jún 2009

ajhojteeeeee..moje dieta dnes zaspalo pri prsniku a spalo v postielke dve hodiny desat taka som rada
akurat som doobedovala,a idem povysavat a ideme vonku ako sa nijako vycasilo....tak pekny den

winona24
autor
23. jún 2009

no veji tak gratulácia k výročiu sobáša.... 😉

terezicka
23. jún 2009

Krásny dník prajeme, tak dnes sme boli zas na kožnom, na kontrole s líčkom a dostali sme nové dve maste lebo ten krém predtým nám nezabral. Teda zabral ale iba nad očkom, na to hlavné to nezabralo, takže ideme krémovať teraz ďalšími. Tak uvidíme či nám to zaberie lepšie...
Zajtra ideme na návštevu, ideme pozrieť bratrancovho syna 3-týždňového už sa tešíme na bábätko maličké 😵

kamilka12
23. jún 2009

Ahojte,

v prvom rade gratulujem všetkým oslávencom malinkým, ale aj veľkým (vejinka + manžel) 😉

gratulujem aj k prvým kročkom detičiek 😉

claudi - napíše ako bolo v práci 😉 Obdivujem vás všetky tie..čo ste začali pracovať a hlavne tie, ktoré pracujete mimo domu a musíte byť chvílku aj bez drobca..ja sa na to ešte necítim 😒

Červená armáda straší už aj u mňa..hneď ako som kojiť prestala, tak prišla..ale čudné je, že som ju mala asi 10 dní, potom 2 dni už nič a potom znova také slabé až doteraz..a to už by som znova mala tento týžden dostať...Šak ja mám bez 2 dní vlastne stále 😕 A to by som sa mala objednat k dr. na prehliadku a teraz ani neviem na kedy...keď stále krvácam..aj keď slabo 😕

Zuzi - to s tými uškami robí aj Martin...ja som si to už dávno všimla, myslela som si a myslím si, že zo zúbkov, už ma na to aj naši upozornili, že si nejako malý často chytá ušká...som zvedavá čo vám povie dr. Aj noštek si stále utiera a niekedy si celú tvár zaborí do mňa..asi ho všetko svrbí a bolí z tých zúbkov 😖

luciankasebastianko
23. jún 2009

ahojte Gratulácia oslávencom všetkým aj vám veji len tak ďalej aj nás to čaká 2 výročie za 2 týždne niečo musím pripraviť ale neviem čo? minulí rok to boli kúpele Bojnice teraz ešťe neviem, ale tiež tiečo na ten sposôb 😀
veji ešte teraz mi slze teču stoho vtipu

luciankasebastianko
23. jún 2009

Baby mne keď si chytá uško tak je unavený a chce buvať, ale to sa často nestáva 😠

perlab
23. jún 2009

ahojte babule,
prajeme všetko naj oslávenčekom aj oslávencom aj úspešníčkom 🙂
prvých krôčkov sa ,dúfam, čochvíľa dočkáme aj my, už sa "teším" na tie pády, asi kúpime prilbu 😀
my sme mali výročie 5.6. a to piate, ten čas taaaaaaaaaaaaaaak letí 😵

a tých pracantov obdivujem aj ja 😉

eweny
23. jún 2009

vejinka, tak vyrocie sobasa?..srdecne gratulujeme a zelame dalsi aspon 50 rokov 🙂

eweny
23. jún 2009

lucianka, aj mne to maly robi..ked chce buvat, zacne si zmolit usko a chytat vlasky..

eweny
23. jún 2009

baby, drobec mi je strasny nervak..zly ako cert..ked sa mu nieco nepaci, co je kazdu chvilu tak zacne rucat a kopat nohami o zem..uz neviem co s nim ☹

anickaajanko
23. jún 2009

my sme mali tiez 2 vyrocie ale v aprili

rony253
23. jún 2009

Ahooooooooooooooooojte, teraz som sa dopracovala k pocitacu, mala je trosku s babkou, ked mala vidi, ze zapinam pocitac spusti taký krik, ze sa sem ani posadit nemozem a ked spinka vypinam to lebo to tu hoci. Dufam, ze sa mate fajn, my sme docestovali fajn, Sarka hajuskala, takze sme to pekne zvladli, fotkz pridam, az ked prideme do Rakuska. Uz niekto okrem vejinky pridal fotky? Nemam cas Vas docitavat. Drzte sa papapa
Inak stretko bolo super, velmi sa mi pacilo a som veeeeeeeeeeeeelmi rada, ze sme sa konecne videli, bozkavajter vsetkých drobcov. 🙂

rony253
23. jún 2009

jooooooooooooj a zajtra mame 9. mesiacikov, dasienka mame dolu velmi opuchnute, uz aj Panadol sme davali hned na druhy vecer po vrateni sa domov zo stretka, tak strasne plakala a slintala, ze som sa na to nemohla pozerat, tak som je šupla trošku sirupceku a ukludnila sa. tak zatim papa 🙂

rony253
23. jún 2009

a co sa stalo claudinke, ze jej drzite palce? neviem to nikde najst. dufam, ze nic vazne 😢

rony253
23. jún 2009

no Anicka, tak vam dryim palce, nech sa skoro vyliecite, ze az tak chory bude som si nemyslela. Sara je zatial v pohode, asi je MM chranilo pred Brankovými bacilikmi 🙂 a preco je moc zlý? ozvi sa spolobývajuca moja 🙂

vejinka
23. jún 2009

ahooj rony...claudi dnes isla prvy den do prace(brigada) tak jej drzime palce 😉

vejinka
23. jún 2009

dakujem pekne za gratulacie..som bola muza cakat pred pracou a reku ked slnko svieti nebude kvasit doma...len co sme prisli domov spustil sa dazd.. no a dopriali sme si maly darcek..a to carde dór tiramisu mnam 😝 nanuk dobre padol a teraz ma maleho svagor a ja som si troska prisla tatukat...este uvidim co muzovi dam na dobru noc..ci len pusa alebo tutmutu...ale vidim to na spanok hned ako uspim maleho 😀

ba80
23. jún 2009

ahojteeee...
veji, tak ty si cislo, dieta ti vezme svagor a ty si prides tukat, ked mate vyrocko... 😀 😀 ...aj my gratulujeme

ba80
23. jún 2009

jeeeej, prve krocky... gratulujeeeem, uz sa na ne aj ja velmi tesim 🙂 🙂
a aj vsetkym dalsim oslavencom vsetko naj... 🙂

vejinka
23. jún 2009

no uz som dotukala pridala som par fotiek do toho spolocneho albumu..zislo by sa tam popisat kto je kto a nejake infosky..a ja musim ist kupat a uspavat dieta mi tu blaci az mi usi trha 🙄

vejinka
23. jún 2009

no kupanie odkladam nachystala som veci na zajtra do poradne..a pockam s kupanim lebo maleho si vzal dedko ktory sa prave vratil z prace

vejinka
23. jún 2009

a tu nikoho 😔

bendy
23. jún 2009

Ahojte, tak moje dieta uz buva...akurat som pozerala tie vase spolocne foto zo stretka nemaju chybu, vidno ze vam tam bolo dobre 🙂

bendy
23. jún 2009

veji, gratulujem k 2 vyrociu svadby 🙂 my sme mali tiez 2 vyrocie 12 maja 🙂

luciankasebastianko
23. jún 2009

tak maly už spí dúfam že o hodinku nebude skakať v posrielke že už je pospaní 😖
vnoci sa začal budiť, ale tak 1- 2 za noc takže to je o.k.

bendy
23. jún 2009

aj moja sa zacala v noci budit po menej ale niekedy sa stane ze sa v noci zobudi a je po spani a hodinu vyvadza, vcera napr. 2 hodiny 😖

vejinka
23. jún 2009

tak uz je okupany...a doslova ziary tak som ho vydrhla 😀 teraz idem uspavat

vejinka
23. jún 2009

ziari..boze to je hrubica 😔