Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jana.hcsba
25. jún 2009

dobre ranko 😎 ! tak dnes je nadherne. 🙂

claudinka
25. jún 2009

mame treti zubok.. rano sme sice hodinku plakali jak divi od siestej, ale vysiel nam ocny kupodivu namiesto hornych jednotiek 🙂

vejinka
25. jún 2009

dobre rano...uz sa ani nebudem stazovat na noci lebo je to tusim kazdym dnom horsie

ew viem ze ti to asi nepomoze ale budeme na vas mysliet a veeelmi drzat palce...ja sa stazujem ze celu noc nespim..ale mam relativne zdrave dieta(sopliky ma) ...no co mate povedat vy kocky ktore deticky su chore a niektore treba operovat...az sa mi slzy tisnu do oci ze som taka sebecka a myslim len na postel 😢

bubinko83
25. jún 2009

zuzi,toto iste robila aj sestrina dcera,vždy ked spadla s postele tak spala dalej na zemi ako zarezana ako keby nič.Aj potom ako staršia aj do 3 rokov.Nechapem ani ja že sa tak vobec neprebere. 😀

winona24
autor
25. jún 2009

OLÍVIENKE prajeme všetko naj k meninkám...prvým v jej živote....Naty a Ivana

johnie
25. jún 2009

zuzi neboj ked ju to nezobudilo tak nic sa nedeje...
jej olivka ma meninky vsechno nej prajeme aj my 😵
claudi aj kamoskinmu malemu vysiel treti dolu a nie hore... ved to je jedno :- 😝

claudinka
25. jún 2009

johnie vsak hej 🙂 hlavne, ze mu rastu 😀

babuci
25. jún 2009

caute babule. vcera som sa nestihla pochvalit. Jozko prespal dve noci uplne cele a zobudil sa o pol siestej, napapal sa a spal este hodku. okrem toho vcera konecne spucoval cely tanier kuracej polievocky.

tuto noc bol hore iba raz.

winona24
autor
25. jún 2009

babu len tak ďalej 😉

claudinka
25. jún 2009

babu supeeer, gratulujemee 😉 my papame trikrat uz par dni zase konecne..

bubinko83
25. jún 2009

babu,gratulujem . 🙂 My spime celu noc už dlhšie a dufam že nam to zostane.Maly zaspi okolo 8 večer a budi okolo 6-7 rano takže si super oddychcnem. 😉

miriam24
25. jún 2009

Ahojte .. Blahozelame dnesnym aj vcerajsim oslavencom a aj k novym zubkom .. mne maly nechce dovolit aby som sa mu na tie vrchne dasienka pozrela tak ani neviem na com je ...

dnes uz dam maleho spat von na dvor .. konecne neprsi, dva dni bol doma .. takze konecne cerstvy vzduch 😉

inak vcera mi muzim priniesol tu srandu na cvicenie `orbitrek` ci ako sa to presne vola ... tak uz som to aj testla 😉 ale bolo to super po celom dni co som stravila za compom som sa aspon trochu rozhybala ..

Ew .. drzim palce aby sa Petkovi polepsilo,neviem presne ako sa citis kedze sme nic podobne nezazili ale len pri tej predstave mi je do placu .. tak ta celkom obdivujem ako to zvladas .. a to ze mas teraz depky,krizu .. ved nie si zo zeleza ...

jee Babu .. a to sa ti ako podarilo? u nas klasika .. 2-3x hore ...

claudinka
25. jún 2009

mirus akoze orbitrek je inyyy zaberak, ja som to zboznovala, vzdy som si vypeckovala pesnicky, ktore som mala urcene iba na cvicenie na orbitreku a makala som a je to iny zaberak 😉

natasa8
25. jún 2009

ahojte..... 😵

my sme boli dnes prvy krat cvicit.... mala to zvladla celkom v pohode ... som sa bala lebo o pol desiatej chodi spat, a cvicenie bolo od deviatej do desiatej. Teraz zaspala o pol jedenastej, som zvedava do kolkej bude spat.... Len pri masirovani velmi nespolupracovala, lebo riesila dilemu ako zobrat 3 lopticky do dvoch ruk 😀

Noc nic moc, boli sme hore sice len 3 krat, ale raz od pol tretej do pol piatej ☹ Inak na tom civiceni boli dve dalsie mamicky ktorym babatka tiez nespali medzi 3 a piatou - zaujimave.

Moj muz ma dnes taku mini operaciu, verazavaju mu nechet na palci na nohe, chudak - asi 3 dni mi tu bude lezat a dopovat sa ruzovymi tabletkami ☹ ale slubila som mu ze ako bolestne mu upeciem penovu tortu - takze vecer ked mala zaspi, pojdem na to 🙂

idem vas docitat co ste vcera pisali...

rony253
25. jún 2009

ahojte, tak som zn o v cv Y j n yaH RBť TO PISE sARA

winona24
autor
25. jún 2009

ahoj rony...ešte si na SR alebo už ste doma????

rony253
25. jún 2009

co tu nove, citat nestiham, tak sa aspon hlasim, ze sme o.k.. vcera sme mali 9 mesiacikov, dakujeme ak na nas niekto myslel, ideme do obchodu a trosku sa prejst, poobede do prirody. tak sa drzte papa

terezicka
25. jún 2009

Ahojte včera sme boli celý deň mimo domu Lucka si bola pozrieť bratranca ale ako som očakávala, také malé dieťa ju vôbec nezaujímalo 😝 No ale keď vyrastie tak to bdue určite lepšie 😀 Potom sme ešte absolvovali jednu návštevu, malá bola zlatá lebo to super zvládala, len samozrejme zas veľmi málo spala cez deň. Som dúfam že v aute aspoň trochu pospí ale figu borovú, polhodina tam, polhodina späť a dosť 🙄
Dnes sa u nás ukazuje pekný deň, už som oprala 3 várky prádla, takže večerný program mám vymyslený. Ale musím to stihnúť požehliť dnes, lebo zajtra večer zas balíme kufre. V sobotu odchádzame do Blavy a prídeme až v utorok dakedy večer...Ale sa teším že zas vypadnem z domu 😀
A pred chvíľou si Lucka pricvikla prsty do šuflíka tak ešte teraz mrnčí z toho, aj kožku so kus odrala 😔

natasa8
25. jún 2009

eweny, kamilka.... chudatka vasi drobcekovia.... uz aby ste to mali obidve za sebou 😒
tiez gratulujem vsetkym oslavencom, aj vcerajsim aj dnesnym..

moj muz us prisiel domov tak sa mu idem troska venovat...

claudinka
25. jún 2009

natasi a co tie dve hodinky v noci robi? to musi byt riadne unavne 😒 urcite ju to prejde, sice kedy, to neviem, ale take obdobia detuse bohuzial mavaju.. tak drzim palce a riadne nervy prajem..
a ta dilema Katkina sa mi pacila 😀

jana.hcsba
25. jún 2009

je tu niekto?
asi ani nie. my sme dosli z vonku - bolo super konecne po tych dnoch. teraz Paulinka spinka a ja si iodem dat polievku.

jana.hcsba
25. jún 2009

no tak som tu, polievka zohriata a idem si precitat, co ste za doobedie popisali.

claudi: my mame uz 3 dni treti zubok a to mi ho nasla dokina, lebo som bola s malou, ci jej nieco nie je. no a kupodivu, dole teraz mame 3 !!! 😀

tak ja sa aj tesim na vikend: pojdem k mamicke a mam sa stretnut s kamaratkami. manzel ide na chatu s kolegami 5 chalani - kamarati, tak si od nas oddychne. tak ja budem cely vikend u mamicky.

no a este tyzden a ideme na dovolenku - hura - sice ja si moc neoddychnem, ale budeme rodinka pokope.

🙂

anickaajanko
25. jún 2009

aj od nas OLIVINKE VSETKO LEN TO NAAAAAAAAAAAAAAJSAMLEPSIE ako vravi moje krsniatko

silwietta
25. jún 2009

ahojte, my sme si dnes pred plavanim boli sadnut na kavicku a na plavani sa decka hraju na malych potapacov, strasne podarene su 😵
a najlepsie na tom plavani je ze mi to unavi dieta, poobede spinkal dve hodinky... to tu uz davno nebolo 😎

winona24
autor
25. jún 2009

pekný večer prajem...dnes bolo konečne celkom pekné počasie....konečne sme mohli byť dlhšie von....

dieťatko mi už spinká.... 😎

luciankasebastianko
25. jún 2009

ahojte, malý je v ohradke nechce buvať tak idem skúsiť počitať čo ste popísali 😅

luciankasebastianko
25. jún 2009

tak ,nebolo toho až tak veľa aj tak musí isť za malým úž ručí ☹

anickaajanko
25. jún 2009

ani Branko este nespi vcera pekne a dneska nic, smeje sa ako keby ´bol obed

estella
25. jún 2009

ahojte...Maxim uz nastastie zalahol..dnes mi dal poriadne zabrat.... 😝 😝 😝 😝 som totoal vystavenaaaaaa

luciankasebastianko
25. jún 2009

Ešte nespí 😠