Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
28. jún 2009

ahojte
tak MM ma presvedcil a pol9tej sme sli z domu, a nemrzi ma vobec neprsalo bolo super, maly sa tesil, hodim potom foto
jej tak k 10 som si neuvedomila, boze tie nase deti su uz velke
boli sme aj v tej novej kolibe v Prievidzi PACHO sa to vola platili sme 22 eur, fuj

rony253
28. jún 2009

Ahojte babeny, len vas chcem pozdravit, Sara uz spinka, ale musim tu vypnut ten pocitac, lebo jej to tu huci. asi si vas docitam, az ked dojdeme do rakuska. planujem odlet okolo 9. 7. este neviem. a koncom augusta zaciatkom septembra sa chystame niekam aj s dedovcami na dovolenku.
Gratulujeme vsetkym oslavencom,je to neuveritelne uz maju 10. mesiacikov.
Citat Vas nestiham, takze je to dost o nicom. Tu v KE bolo dnes velmi horuco, dasienka mame este stale opuchnute uz sa mi zda, ze nejako dlho, ale uz sa asi jeden prerezava, dnes som len zazrela, nepusti ma totiz do ust a ani gelik jej nemozem dat. Trosku prichripla, lebo vrieska jak najata a svrbi ju asi nos z tych zubov, sem tam soplik vzbehne a kycha. Ale zatial neteplotujeme a nehnackujeme, klop, klop.
Tak sa majte a ozvem sa ked sa bude dat. papa 🙂

vejinka
28. jún 2009

idem uspat maleho a som tu ako na koni

rony253
28. jún 2009

veji citam,ze malý bol zachripnuty, aj Sara je trochu, da sa ten sirup kupit bez receptu? ja neviem co jej mam na to dat.

rony253
28. jún 2009

joooooooooooj babeny, trosku citam, dakujeme za gratulaciu k nasim 9.mesiacikom. Sara uz ani sediet nechce, len sa stavia na nohy a aj vo vani pokial ju posadim, je to boj.

anickaajanko
28. jún 2009

rony v pohode kupis sirup bez receptu

vejinka
28. jún 2009

maly nespi a tak skoro nebude spat..slak ma trafi pokazil sa uplne co sa tyka spania..ani vo vlastnej postielke nexce spat ..zaspi pri nas a potom ho v spanku prekladam..ach jaj co ssa to s nim porobilo 😔

vejinka
28. jún 2009

rony ano praveze sa neda na recept..je to klasicky calciovy sirup 😉

vejinka
28. jún 2009

http://galeria.cechovci.com/main.php?g2_itemId=...

video z larionu

a my furt nespime.. 😖

eweny
28. jún 2009

dobry vecer prajem, je tu nejak pusto..akurat pozeram slko, seno, erotika..sa rehocem, toto mozem pozerat aj stokrat 🙂

eweny
28. jún 2009

anicka, tak ste nakoniec mali pekny dnik..a co, Brankovi sa zvieratka pacili?

kamilka12
28. jún 2009

Ahojte,

Martin má práve teplotu 38,3 a ja neviem či som dobre spravila, že som mu dala čipok.. 😒 Vraj sa má dávať až ked je 38,5...ale ja sa bojím toho, že ked mu nedám..v noci mu teplota stúpne..a ja to nepostrehnem..Inak mu nič nie je, ani soplíky, ani kašel, asi to budú zúbky..

bendy
28. jún 2009

Ahojte tak aj my sme sa nakoniec vybrali do tych Bojnic. Z domu sme vyrazili na obed ked prestalo prsat a tam sme dorazili okolo 1 ale musim povedat bolo super a uplne to stacilo. Domov sme sa vratili nico po 6. Akurat som sa bavila lebo Emka pol Zoo prespala 😒 z toho co videla sa jej najviac pacili medvede a rybycky 🙂 ale najvacsiu radost mala z vrtulky, ktoru sme jej kupili 🙂
anicka a tiez sme sa stavili v tom Pachovi no my sme tam minuli len 15 euro 🙂 🙂

ka3n
28. jún 2009

ahojte..tak dnes sme sa vratili este len z dovci, trosku sa dam po poradku a potom sa vam budem venovat..ale asi az v utorok ,lebo zajtra idem k mame a idem hladat nejaky last minute na august, lebo chceme ist do Chorvatska, sme sa rozhodli s drahym.

bendy
28. jún 2009

kamilka aj ja by som urobila to ist, tiez by som dala cipok

eweny
28. jún 2009

kamilka, tiez som tak urobila pred dvomi dnami

evicka1
28. jún 2009

ahoj kocky
som vas tak docitala. dufam, ze vas tie chmuri uz opustili. ja som tiez slobodna mataka a zijem az v pardubiciach inac som z kosic takze mi tiez nema kto pomoct, ale to nevadi. verim,ze raz bude dobre
Hugo si zacal stupat uplne ku vsetkemu. to je strasne a tie pady ☹ no nevadi to patri k tomu
ale je to sikulka
kami urobila si dobre. 😉

ka3n
28. jún 2009

..a este sa musim pochvalit, ze maly mi dnes v noci spal uplne super, zaspal hned o 20tej a zobudil sa az rano o osmej..bez pohnutia spal celu noc..

evicka1
28. jún 2009

ka3n: ticho zavidim. to u nas je uspech ze zaspi o deviatej a vstava bud o jednej alebo o tretej a potom za tri hodky zase

anickaajanko
28. jún 2009

bendy my sme jedli 3 dospely, ja som mala polovicnu porciu ale aj tak, ale len pitie bolo 6 eur taky sme boli smadni
Branko tiez prespal polku zoo, ale najviac ho tiez brali medvede tam sa doskeril, kupili sme mu len tricko, lebo vrtuliek mame uz v kvetinaci 3, som rada ze sme sli

anickaajanko
28. jún 2009

bol ustaty, spinka od polosmej, hned po kupani zaspinkal, ale tiez nehrozi ze by prespal celu noc, pocitam ze je hore okolo tej 01.00 potom 03,00 a 5,30 ach jaj To by bolo nadherne ulozit o osmej a vstat o osmej, ale to je fakt len sen, a to planujeme druhe, tak sa este najblizsie 2 roky nevyspim tak radsej uz idem DOBRU NOC VSEM

ollako
28. jún 2009

ahojte moj zaspinkal nieco po osmej , ale pocitam , ze o zachvilu je hore, ked spi v kuse aspon do polnoci tak som rada 😅 ... aby prespal celu noc to sa nestalo nikdy ...on sa vzdy casto budil 😖 vsak uz som si zvykla...
anicka ty uz branka nekojis?
Ka3n a uz s matuska uplne odstavila?, alebo ho este kojis ason vecer?

zuzana1710
28. jún 2009

evicka,vitaj v klube... 😀

misik
28. jún 2009

caute baby,
zuzi tak pytala som sa dr na to chytanie usi a vlasov a povedala, ze je to z tych zubkov, aj tie sopliky co mal isli zo zubkov tak ho aj zaockovala lebo, ze je uplne cisty. Ze je to prejav takej nervozity a ta je zo zubkov alebo aj z unavy moze byt. Som zvedava co povie tvoja.

luciankasebastianko
28. jún 2009

ahojte babenky my sme sa tiež večer vybrali na Nemečky maly miluje vodu tak si namočil nôžky a veľmi sa tešil
aj pekne zaspal tak idem aj ja 😀

zuzana1710
28. jún 2009

misik,ahoj...to je nahoda..a vies,ze som na teba myslela 10 minut dozadu,ze ci si sa nezabudla opytat na to..takze je to tymi zubadlami??no chvala bohu,ze to neni nic vazne..no my ideme v utorok a tiez mame ockovanie..tak dikes,ze si si spomenula 😉

misik
28. jún 2009

zuzi sorry za meskanie, len som mala hekticke dni a az teraz sa mi podarilo zapnut pc a este ta aj pekne zastihnut 🙂

evicka1
28. jún 2009

zuzi diky 😀

zuzana1710
28. jún 2009

misik,v pohode..ukludnilo ma to,ze to robia aj ine deticky..tak uz som nestresovala..a zastihnut ma tu je kedykolvek..len nepisem...citam sem tam a ked vidim moj nick,tak odpisem,ked je to este aktualne.. 😀
jasne 2 deticky daju zabrat,co??

zuzana1710
28. jún 2009

evicka a ako to,ze aj ty si slob.mamka??ten pan na fotke?????co?nejavi zaujem ako ten nas? 😠