Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
29. apr 2009

Aj my gratulujeme oslavencom

vejinka
29. apr 2009

slavi..jo na mimiaukciach 😉

slavica2
29. apr 2009

No u nas to vyzera na dazd

vejinka
29. apr 2009

kiezby to doslo aj sem...

slavica2
29. apr 2009

zajtra to tam mate 🙂

vejinka
29. apr 2009

idem kukat panelak...mam jeden diel som nevidela 😖

rony253
29. apr 2009

Slavi, kojim kojim a v noci kojim tiez, nie na slovensku neschudla, len od 3.aprila do 27.aprila pribrala len 150 gr a normalne priberala 300 -350 za mesiac, takze doktor povedal, ze to je aj tak v poriadku, kvoli tomu, ze mala zmenu prostredia a nechcela tam jest ani zeleninu ani mäsko, varili sme jej aj som skusala nejake flasticky zo vsetkeho ju napinalo, pila vela MM a vela caju, a papala ovocne vyzivky, no aj tak pribrala malo. Doktor povedal, ze asi viac nepotrebovala pribrat, ale teraz uz papa chvala bohu normalne az nad moje ocakavania.

vejinka
29. apr 2009

ta zuza bola na tom zakroku ci nie?

rony253
29. apr 2009

No o dva týždne mame ist na prevazenie, spytal sa ci kojim a ci si myslim, ze mam dost mlieka, povedal, ze mlieko nemoze byt zle, len ho moze byt malo alebo vela. aj tak sa mi zda, ze v noci mam tie prsia plnsie ako cez den. povedal, ze ju mozem aj prikrmit UM, ak by som citila, ze mam malo mlieka. Som zvedava, co priberie za dva týždne, teraz sa len na to sustredim,aby pekne papala.

rony253
29. apr 2009

veji aka zuza? Som mimo obrazu.

rony253
29. apr 2009

co si mam dat, ked som uz aj ja pomaly nachcipana?

rony253
29. apr 2009

Asi pojdem do sprchy a spat k Sare.

vejinka
29. apr 2009

no v panelaaaku

vejinka
29. apr 2009

ake previazanie..nieco mi uslo? co sa stalo??

vejinka
29. apr 2009

boze ja neviem citat.....jaaaaaj prevazenie? to viem ze mala schudla alebo stoji s vahou.. na slovensku...ale neboj sa ona to dozenie 😉

rony253
29. apr 2009

neschudla, len nepribrala, ako by mohla, ale uz papa jak pažravček, tak snad to dozenie.

rony253
29. apr 2009

ja som este chodak nekupila, a ani nocnik, bojim sa aby sa jej v tom chodaku, neznicili klbiky, a nocnik mi povedali sesterky na slov, ze je este cas, a aj tak sa sem tam vyvrati na bok, ta az ked bude pekne sedkat, potom, to mozeme skusit, ale nebudem to nahlit. a ako je to s tymi chodakmi, viem ,ze su od 6. mesiacov, no ked som to povedala doma, mama mi povedala, ci som chora, ze malej znicim klby.

vejinka
29. apr 2009

ja mam dva nocniky 😀

vejinka
29. apr 2009

ja chodak nemam aani nekupim..

slavica2
29. apr 2009

ani my nemame choditko ani ho nekupime, nocnik mame a kazde rano Hanka kaka super sa naucila pouzivat nocnicek 🙂

vejinka
29. apr 2009

taaak dopozerane a idem spat dobru noc kocky

rony253
29. apr 2009

tak sa majte babeny, ja idem na haja. papa a dobru noc

sasasx
29. apr 2009

ahojte
no tak my sme podobne na tom ako rony so sarikou - co sa tyka nadchy - predvcerom vecer zacali malemu tiect sopliky, dnes uz tolko soplikov nebolo, ale bol zachripnuty a skaslieval, no a dnes vyzera ze som to uz chytila aj ja. Tak neviem, ci som bola prenasac ja a maly to dostal skor, alebo som to dostala od maleho, alebo sme to spolu niekde dostali;( no nic, dufam, ze to bude zajtra uz lepsie.
zajtra ideme na organizacne stretnutie k plavaniu - sa tesim tesim... ze to nakoniec mozem malemu dopriat, maly dostal darcek od krstneho (mojho brata). len nech je zdravy...
co sa tyka choditka - tak ja tiez nekupujem, nechavam na prirodzeny vyvoj;) a kedze je maly sikovny, tak hadam ani nebude treba... uz by sa len blabotat mohol naucit tak pekne ako vasi drobci - nejak sa mu nechce moc artikulovat, narozprava sa vela, ale len eee, uuu, ehe

CLAUDI - som si pozerala to video zo vcera ako sa maly postavil a dufam, ze uz mate rost nizsie... ma az striaslo ked som videla, ze vy mate rost este hore a maly sa stavia...

Dobru noc vsetkym...

kamilka12
29. apr 2009

ahojte

kamilka12
29. apr 2009

je tu niekto?

perlab
29. apr 2009

Ahojte dievčatá, dlllllllllllllllllllllllllllllllho som tu nebola a čo nevidím, máme ďalšie pokračovanie. Mno, kedy vás ja dočítam, ani sa snažiť nebudem. 😀

perlab
29. apr 2009

Od nedele sme boli u našich, Roman bol na služobke v Belg., tak sme boli u babiny a dedula. Bolo super. 😵

jana.hcsba
29. apr 2009

ahojte !
len sa tu cez den nezastavim a uz je nova tema 😀 😀

perlab
29. apr 2009

V pondelok som sa aj snažila zapojiť do debaty cez mobil /naši zrušili internet, odkedy tam nebývame/, ale horkokrvne som vyťukala dlhý príspevok, a potom mi neprešiel, tak som sa na to vy..... a iba po večeroch, keď som už bola v posteli, som si prečítala posledné dve strany, čo ste písali, aby som bola ako tak v obraze. 🙂

perlab
29. apr 2009

ahoj Jani, takže nie som tu sama