Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
10. aug 2009

ahojte,dakujeme za gratulacie 🙂

tak my mame za sebou ročne očkovanie prežili sme sice s plačom ale je to zanami konečne. Naše miery na ročne dietatko su 8350g a 75 cm. 😉 Taky drobčurik je naš Filipko Ale aspon nemusime moc nosit.A pani doktorka nam povedala že Filipko je straaaaaaaaaaaašne živy.Ja tiež neviem kde berie tolko energie furt.A nikdy taky nebol to len asi posledny mesiac.Dufam,že ho to skoro prejde.

miriam24
10. aug 2009

Ahojte .. tiez blahozelame Filipkovi k jeho prvemu rociku 😉

ja som od vcera brutal nachladnuta .. je to hrozne,ucpaty nos,bolia ma zuby,usi,hrdlo .. no des 🙄 .. teraz som nechala maleho so svokrom nechcem aby nieco odo mna chytil ..

inak tiez uz rozmyslam ze aku tortu upeciem malemu .. ale chcem taku nejaku aby si aj on mohol dat .. ved bude jeho 😵

miriam24
10. aug 2009
miriam24
10. aug 2009

a co tato torta .. to zvladnu aj neskusene pekarky a mozu to aj rocne deti http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=40963

claudinka
10. aug 2009

mirus ta torta vyzera fajn 😉

bubinko83
10. aug 2009

claudi,fotečky ti pošlem nejake aktualne,ale bohužial nam nejde dobre internet takže ti nepoviem kedy to bude. ☹ Budem sa musiet stym pohrat.

claudinka
10. aug 2009

Jasnacka, sak kym my ostatni budeme mat rocik, si este chvilku pockame 😉

rony253
10. aug 2009

ahojte, moje dieta uz zaspinkalo, dnes bola velmi zlatunka a je velmi rozumna. poobede bola trosku nervozna, to ta horna dvojka, co sa prerezava. ale zvladli sme to. zobrala si jeden kus toaletneho papiera ten trhala a malicke kusky (samozrejme som davala pozor aby si nedala do pusy)a tak sa s nim na zemi prehrala pol hodinu. aj moja taska na sminky ma uspech a cukriky zabalene v nejakej miske, to je potom cela obyvacka cukrikova su aj pod gaucom a vsade 😀 idem trosku pocitat

vejinka
10. aug 2009

ahojte aj mne uz maly zaspinkal..taka som arda ze zacal stvornozkovat taky je pri tom sustredeny..ale ztaial sa nam to natocit nepodarilo 😖 vzdy ked vidi kameru tak si sadne...no aj tak je na spapanie 😅 a konecne uz aj troska poslucha..bolo na case 😉

luciankasebastianko
10. aug 2009

ahojte baluky ja som dnes K.O ☹ fakt total det

sasasx
10. aug 2009

ahojte
po veeelmi dlhom case som tu zasa... sem tam kuknem, sem tam pozriem nove fotky na FB, nestiham, ale nezabudam na vas🙂
prvemu oslavencovi Filipkovi vsetko najlepsie k jednemu rocku. A uz sa to teraz veru zacne sypat s oslavami...
S Riskom sa snazime urobit si leto ako sa patri a tak mame kopec navstev a aj vyletov, ani fotky nestiham aktualizovat. Risko do dnes iba stal a stal a nepohol sa a dnes konecne spravil prve krocky, tak sa normalne vytesujem. Stale kojim, pred zaspavanim a v noci - este 1 alebo 2 krat. Nestazujem sa, len by som rada, aby uz vedel zaspat bez mliecka a prespat celu noc, lebo by som chcela ist na kamoskinu svadbu 200 km od domu;) a nechat maleho s rodicmi na 24 hod. Tak uvidime, ci sa to podari...
Po tom, co sme chodili posledne tyzdne doma a po trave naboso, som dnes zistila, ze sme vyrastli z "prvych" topanociek, tak googlujem nejake topanocky, najlepsie co by mu vydrzali aspon rok;)))
Tak krasny vecer prajem, prijemne konikovanie aj vsetko ostatne prajem;)

vejinka
10. aug 2009

sasax zdravime...to je super ake pokroky robia deturence uzivaj si leto 😉

misik
10. aug 2009

pekny vecer zelam 🙂
blahozelame oslavencom a k pokrokom deticiek 😉
maly odkedy chodi je jak na klucik a nie a nie sa zastavit. Este aj ked ho vcela postipala behal jak na pretekoch

rony253
10. aug 2009

tak som to tu docitala, torty su kraaaaaaaaasne, no ja sa nejako odvazim a urobim jednu na skusku.
Win ta tvoja torta je krasna ako z casopisu, krasne sa ti podarila 🙂
Veji, my sme tiez zacali pomalicky na styroch, ona sa da na styri pohupe sa niekedy sa pohne alebo sa uz chce zo styroch na nochy dvihnut no neda sa jej tak sa da na brucho a takym divnym plazenim sa dopracuje k comu chce. tak si myslim, ze o par dni bude uz riadne štvornožkovat. chodime tiez za ruky, urobi zopar krokov a ma dost, ja ju nebudem nutit, sama sa rozhodne kedy chce zacat chodit.
idem ja pozret tie vase chodiace deticky na FB.
aj my blahozelame, vsetky detickam, ktore sa uz rozbehli. 😀

rony253
10. aug 2009

haloooooooooooooo kde ste?

candy9
10. aug 2009

Ahojte, tak Kubko je asi jediny ktory nestvornozkuje, stale sa to nevie naucit, ale beha za jednu ruku a nechce ani lezkat ani sedkat len behat behat behat 😉
A gratulujeme rocnemu oslavencovi 🙂

kamilka12
10. aug 2009

Haloooo candy aj my sme tu 😀 Neštvornožkujeme absolútne..a to máme o chvíľu rok 😅

Idem ja spať..dobrú kočky.

candy9
10. aug 2009

Nie v zlom, sme radi ze v tom nestvornozkovani nie sme sami 🙂 bru nocku vsetkym

silwietta
11. aug 2009

bre ranko... zalohujem posledne data a idem vratit komp... ked budem zase nejaky mat tak sa ozvem, prinajhorsom niekedy vecer z manzelovho... cmuk

evitkamalicka
11. aug 2009

dobre ranko

Miskovi gratulka k 11 mesiacikom

kamilka12
11. aug 2009

Dobré ránko

my sme hore od 6tej, takže teraz už zaspinkal

Aj my gratulujeme Miškovi aj Jakubkovi 😵

silwietta
11. aug 2009

jej dakujem evit, kami...

silwietta
11. aug 2009

kami, Matkovi je uz lepsie?

candy9
11. aug 2009

Jeej kami dakujeme 🙂 a gratulujeme aj Miskovi 🙂

silwietta
11. aug 2009

Aj od nas gratulacia Kubkovi ;)

kamilka12
11. aug 2009

silwi - posledné dva dni sa mi zdalo, akoby mu už nič nebolo okrem tých soplíkov, no dnes je zase celý "zachuchmený" a teraz mi spal namiesto 2 hodín čo spáva iba 3/4 hodinu, lebo ho zobudil soplík 😠 Tých soplíkov je naozaj ťažké sa zbaviť, ach jaj 🙄 Vo štvrtok ideme na kontrolu..uvidím čo nám na tie ušká povie..lebo si ich stále aj tak chytá, hlavne keď mu odsávam soplíky 😒

terezicka
11. aug 2009

Krásny upršaný dník prajeme 😖
Kočky ktoré periete v Lovele, tak v DM-ke majú Lovelu 3l za 200,-SK aj s lístkom že dlhodobo znížená cena, tak si choďte nakúpiť ak chcete

terezicka
11. aug 2009

Tiež blahoželáme všetkým oslávencom aj Filipkovi k prvému rôčiku 😵

evitkamalicka
11. aug 2009

terez my uz perieme od 4. mesiaca v klasickom prasku ako sebe, s Lovelou som nebola spokojna

natasa8
11. aug 2009

ahojte.... 🙂
aj ja gratulujem Miskovi aj Kubkovi 😵 😵

idem sa pochvalit - dnes v noci som kojila len o jednej a potom az rano o piatej. Mala potom zaspinkala a spali sme skoro do pol osmej 😵 Ale to uz mliecko vobec nepytala, tak sme isli rovno ranajkovat. No a teraz mi mala vypila asi 50 ml UM 😵 Vykaslala som sa na flasky s cumlikmi a skusila som jej to mliecko dat z takeho poharika z makkym naustkom ako pijeme aj vodicku a ona to pila 😵 😵

kamilka... drzim palce, nech sopliky rychlo prejdu 😉 a netrap sa pre to stvornozkovanie, naco by lozil po 4 ked uz pekne chodi 😵

inak mala sa mi zacala hrozne zlostit ked jej nieco zakazujem 😒 uz som dostala aj par faciek 😠 😠
doteraz zakazy ako-tak akceptovala, prinajhorsom sa rozplakala, ale teraz len vidi ze jej nieco idem zakazat a uz vrci, kvici, mlati okolo seba rukami.... cakam kedy sa hodi o zem. Myslite ze je to v tomto veku normalne?