Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
19. sep 2009

Ahojte vyšiel nám ďalší zúbok, piaty v poradí a šiesty je na ceste 😅

silwietta
19. sep 2009

ahojte dievcence...

silwietta
19. sep 2009

tu plienkovu tortu asi aj ja urobim... ked budem stihat... dnes som uz spravila salat na zajtra, o chvilu pojdem robit tiramisu... uz mi chladne kava... sa celkom tesim na zajtra.. malemu spravim tu piskotkovu mini torticku s ovocim, nech ma aj on nieco z tej oslavy 😎

johnie
19. sep 2009

ahojte
aj tu je jeden link na plienkovu toricku 😉
http://www.alinka.sk/c/plienkova-torta-4400.html

euffra
19. sep 2009

ahojte,
my sme sa v noci vratili z tuniska. kupili sme last minute, krasny hotel, dobre jedlo, naaadherna plaz a more. nina nam ochorela hned v druhu noc, teploty 39,4 dve noci,karastrofa. doktor prisiel na izbu, z dvoch metrov zahlasil zeto je angina z klimatizacie, potom ju nastastie aj vysetril. dal jej paracetanolovy sirup,ktory vraj vsetky deti miluju, nina sa v neho dva krat povracala, tak som jej ho potom uz ani nedala,nastastie som mala paralenove cipky,tak tie som dala. potom este kvapky, z ktoreho sa tiezpovracala,takze som ho tiez nedala. len antibiotila som jej dokazala dat,dostala len tri davky. takze nina sa nekupala. my sme sa vykupali dostatocne.
inak este stale nechce vobec nic papat,som z nej zufala. ☹

vejinka
19. sep 2009

ahojte dievcata tak my sme cely den boli u nasich a bolo super...len skoda ze cele doobedie moj brat spal a otec bol na hubach aj so segrinou rodinkou..ale nevadi aj s maminou bolo super..aj vonku sme boli aj fajne spinkal..len horsie to bolo s uspavanim..musela som s nim lezat inak by premenil spalnu na spust keramiky 😀 a vratili sme sa okolo 18:00 a to rychlo kasicku kupkat a sup spat 😉

rony253
19. sep 2009

ahojte, eufra aj my sme boli last minute v Egypte, no nastastie Sara bola zdravucka a to nam celu noc bezala klima v izbe inak by sa nedalo vobec spat. No chvala Bohu ste to zvladli, a co ste sa len kojili? Ja som Sare pobrala Hippka aj vyzivy aj kasu, mala som aj konvicu na prevarenie vody. Davali sme velikansky pozor aby sme mali my ruky umyte tou vodou z flase a presne tak aj Sara, osprsila som ju v ich vode s cumlom v ustach, aby si nechlipla z ich vody a potom sme ju splachovali normalnou mineralnou neperlivou vodou co sme dostavali. aj na plazi aj vsade, lebo boli aj deti co mali hnacky. No my sme to zvladli na jednicku.
Eufra a ako ste zvladli let? a ako dlho ste leteli, my 3.20.
Tak sa my zda, ze aj Lucindelka je niekde na dovolenke kedze som ju tu nevidela, mali sme ist spolu, no ja som jej nejako necakane usla. 😀 ked to sme poobede kupili a rano leteli.
Inak vcera uz sa nam tie sople umudrili a dnes znova vyliezli.

rony253
19. sep 2009

Euffra a kde ste boli v Tunise, o rok chceme ist do Tunisu. Daj potom typ 🙂 Malo ktore hotely ktore propaguju su aj fajn, nas bol 5* ale vela ludi hovorilo co chodia do Egypta, ze mal svoje nedostatky a ze 4* v ktorych boli boli omnoho lepsie. takze sa treba radsej informovat. My sme boli spokojny az na tie nekonecne kilometre co sme sa naslapali a natlacili kociar, bol to obravitansky komplex.

rony253
19. sep 2009

hej kde ste????????????????? ja tu sedim, lebo soplim kycham a kaslem a nechcem ist k malej do izby tak pijem caj a dala som fotky na fb z dovolenky
http://www.facebook.com/photos.php?id=166616465...
ak budete mat chut tak sa pokukajte.

rony253
19. sep 2009

tak ja teda idem na haj tu nikoho nikde, takze sa lucim. papa

buksy
19. sep 2009

ahojte tak my uz mame po oslave... dakujeme za gratulacie... vsetko dopadlo fajn az na to ze petka toho za cely den vela nezjedla teda skoro nic... a vecer mala problem zaspat a uz sa raz zobudila z hroznym placom... asi ma velke zazitky a asi nas caka nekludna noc... torta sa vydarila teda aspon vsetci to tvrdili ja som z nej este nestihla ani ochutnat.... som uplne hotova .. som sa dnes nezastavila... idem buvinkat... dobru noc vsetkym..

buksy
19. sep 2009

rony krasne fotecky...som tak na rychlo prebehla.. mali ste tam velmi pekne..

jurocko
20. sep 2009

ahojteeeeeee....včera sme boli v dome a potom u svokrovcou na veceru,grilovali kridielka---mnamyyy---tobiasko nam zaspinkal v kočiari......
a dnes ideme k babke,ale este nie sme rozhodnutyyyy..mali by mse tam spat lebo tatik ma dva dni volno a chce zobrat Karinku na huby velmi sa Karinka tesi

jurocko
20. sep 2009

chcela som napisat ze odbre ranko a ze som prva 🙂
blahozelam všetkym oslavencom
prajeme krasnu nedelu 😉

natasa8
20. sep 2009

ahojte a prajem peknu nedelu 🙂 🙂
buksy.. Petke zelam dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵

Aj my sme mali vcera oslavu.... celkom sa vydarila, az na male drobnosti - nestihla som vsetko poriadne pripravit, kedze moj muz neplanovane presunul oslavu o 2 hodiny skor 😠 😠 Ale dolezite je ze mala bola dobrucka a poriadne si tu svoju navstevu uzivala - a to je dolezite, lebo to bola jej oslava 😵

Ani nemame skoro ziadne fotky, lebo nikto nefotil - nejak sme na to zabudli 😀 😀 Zajtra vyberiem nieco z toho mala co mame a hodim na FB 😉

jurocko
20. sep 2009

natasa tak to nam by sa stat nemohlo zeby sme nefotili alebo zabudli my s tym žijeme....ale asi to mame v krvi.... 😀 😀 😝
tak to je fajn ze uz mate za sebou a hostia boli spokojny

rony253
20. sep 2009

ahojte, Sara spinka ja idem daco rychlo upratat a hodit sprchu.
Petuske a Katke blahozelame k narodeninkam. Buksy a dakujem za pochvalu fotiek, bolo nam vazne super, chcelo by to opakovanie 😀

buksy
20. sep 2009

ahojte..
natas, rony... dakujeme za gratulacie...
a aj katke prajeme vsetko najlepsie k narodeninkam a tiez vsetkym dalsim oslavencom..
my sme dnes v noci teplotovali aj sopliky mame ☹

perlab
20. sep 2009

Ahojte babulky,
tak na svedbe nám bolo včera supeeeeeer, Romi očarila / mami tiež 😀 😀 /
Blahoželáme všetkým oslávencom, konečne nebola včera upršaná sobota, takže aj oslavy museli dopadnúť na výbornú, teším sa na fotečky 😉

plienkovú tortu som ja robola podľa toho linku, čo dala johnie .... len namiesto šálom som si pomohla krajčírskou gumou /tou, čo sa navlieka do gatí 😀 / a tých prvých 5 plienok som si zviazala cvernou, potom pár priložila, na voľno zviazala tou gumou a prikladala .... keď si pozriete ten link, tak pochopíte 😵

Romi spinká, keď vstane, ideme na posvadbovú grilparty .... tak aj vám všetkým prajem krásnú nedeľu, páááá 🙂

buksy
20. sep 2009

baby neviete mi niektora hodit link na tu magneticku tabulu co sa tu riesila ako darcek k narodkam?..kamos nam chce nieco kupit tak mu chcem dat tip no ale neviem to nikde najst.. dakujeeeeeeeeem

buksy
20. sep 2009

nasla som ten link na dracika ale uz nieje platny.. a neviem to nikde inde najst.... od akej firmy to je? vie mi niekto poradit? pls

kamilka12
20. sep 2009

ahoj buksy...my ju máme doma..je od Fisher Price. Ja som ju objednávala z tej stánky dráčika..kde je to naozaj už žial zmazané 😒

kamilka12
20. sep 2009

gratulujem oslávenčekom malým 😵

euffra
20. sep 2009

ahoj rony,
boli sme v mahdii, hotel Vincci Nour Palace,bolo super, mne sa velmi pacilo. v egypte som este nebola, tak nemam s cim porovnavat. podla mna to bola najkrajsia plaz aku som doteraz videla. hotel bol tiez fajn, pekny, a jedlo bolo vynikajuce. nina sa vobec nekupala, kedze nam hned na zaciatku ochorela. v tej vode sme ju sprchovali tak, ze ju muz drzal, aby sa jej nedostala voda na tvar a na ruky, tie sme jej potom umyvali zvlast vodou z flasky. ja som ju stale kojila,ona mi vobec nic nechce jest. mala som so sebou aj kojenecku vodu a konvicu aj kase,ale nic nechcela, len som kojila. ja som si po osprchovani prsia oplachla vodou z flasky.
my sme leteli 2,5 hodiny, nastastie prespala cely let, len v autobuse sme potom sli este hodinu do hotela a to bola nina nervozna,na nevydrzanie.
mne sa tu velmi pacilo a doporucujem aj hotel aj mahdiu. podla mna ked das pozor na vodu,tak by sa nemalo nic stat, ja som nemala vobec problem,muz to trochu podcenil a mal jeden den hnacku, ale dal si nase lieky endiex a trvalo mu to len den.

rony253
20. sep 2009

ahojte, Eufra diky za informacie, moja mama bola pred rokom tiez v Mahdii a miluje to tam, tak o rok tam chceme ist ale bola v inom hotely, inak aj ja som si po osprchovani umyvala prsia mineralkou co sme dostavali.
to sa Ninka celu dovolenku nekupala v mori? co bola cely cas chora? to ste ako zvladali boli ste s nou len na izbe, ci ako ked teplotovala?
Buksy, ja neviem ale asi je nieco vo vzduchu, my este odsavame sople, ale s revom akoby ju niekto zaziva operoval. horor je to pre mna, ale ona mne odsava aj hrackam odsavame ale ked jej tak zacne cirkus, ja uz neviem akou psychologiou ju na to pripravit. Uz dnes aj svagrovej akoze odsavala, ale sebe ani nahodou a o liekoch ani nehovori a kvapky do nosa to uz vobec, kedysi som s tym nemala vobec problem, a teraz herecka vymysla jedna radost. 😒

rony253
20. sep 2009

eufra ina mam fotky na fb z Egypta tak sa pozri. bolo aj tam krasne. Musim ale aj tu nejake pridat, lebo vela znamych pozera tu fotky a nie s zaregistrovaní na fb.

ka3n
20. sep 2009

buksy,aj by som ti poradila ale uz tiez nemozem nikde na nu najst link a my sme ju dali malemu na narodky a som spokojna.

rony253
20. sep 2009

jeeeeeeeeee ahoj ka3n, este ze sa tu niekto ukazal 😀

momoyka
20. sep 2009

ahojte, pekny vecerik...

musime sa pochvalit,

my sme dnes urobili prvych par krocikom sama......... tesime sa velmi........ 🙂 🙂