Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
24. sep 2009

No ahojte babenky, ako sa tu vsetky mavate? Dufam ze dobre, ze ste vsetci zdravi, oslavencom vsetko len to najlepsie, aj Lubkovi k meninkam. Na dovolenke super, fotky na FB kto chce vidiet, maly sa tam vyblaznil, bol dobrucky, zacal uz aj chodit sam, normalne nam slzy vybehli pri prvych krockoch. Doma je to hrozne, stahujeme sa uz je to iste.
http://www.facebook.com/album.php?aid=2033908&i...

vejinka
24. sep 2009

anie a kam sa stahujete??? krasne fotky akurat obzeram 😉

vejinka
24. sep 2009

silwi ja si len pamatam ze segra platila na jednoizbak 4000sk ...ale bolo to asi pred 5 rokmi alebo 6.

luciankasebastianko
24. sep 2009

ahojte babenky už sme tu 😀 bolo super aj ked nám občas sprchlo ☹ malému sa more velmi páčilo dám aj fotočky len sme prišli o 3:00 čo je nové ? ešte dobehnem 😉

johnie
24. sep 2009

veji... akoze to je super cena co ma claudi... v galante platil muz 6,500 za garsonku-garsonku a to je hoooodny kus od blavy a este raz hovorim ze to bola garsonka... cize jedna izba bez kuchyne bez nicoho...
na blavu to je super cena a byt tiez vyzera pekne.. neni nad cim vahat...
annie pekne fotky... a je mi luto co sa u vas deje, drzim palce
luci... no vitaaaaajte

buksy
24. sep 2009

ahojte vitame vsetkych ktory su doma z dovoleniek..uzili ste si to poriadne?
claudi... bytik je uzasny tesime sa s vami...
oslavencom vsetko naj naj naj...

goga03
24. sep 2009

ahojte, vsetko NAJ oslavencom 🙂 aj narodeninovym aj meninovym

claudi super bytik, podla mna je to paradna cena a je pekne prerobeny, ziadne umakartove jadro a podobne veci. dufam ze sa vam tam bude dobre byvat a budete tam spokojni

veji ani u nas v mikulasi nie su tie ceny omnoho nizsie

ka3n
24. sep 2009

silwietta, pridem s tym busom ako vzdy o13tej...

natasa8
24. sep 2009

ahote... 🙂 🙂
gratulujem malej kocke sarinke k prvemu rociku 😵 😵 😵
neviem ci su dnes este aj iny oslavenci, ak ano, tak gratulujem aj im. 😉

K tomu bytu - cena je uplne super, my sme tolko platili za jednoizbak v BA asi pred 3-4 rokmi. Len skoda ze ste si radsej hned nekupili vlastny, tych 10-tis. co budete teraz dva roky pchat do vrecka niekomu cudziemu za najom mohla byt uz kludne vasa splatka na hypoteku. Zelam vam v novom bytiku vela stastia 😵 😵

a vitam dovolenkarov, idem na FB pokukat fotecky 😉

skrecok
24. sep 2009

Ahojte baby,
nestiham tu citat, lebo stale upratujeme a pripravujeme na Riskovu velku oslavu narodenin co bude v sobotu. Dnes poobede oslavime prve narodeniny. Uz aj torticka je pripravena, ale darceky mu dame az v sobotu ako chcu ostatni.

Taktiez prajem aj Sarinke vsetko najlepsie k narodeninam. 🙂

martinna78
24. sep 2009

Ahojte 🙂
Všetko najlepšie k 1. narodeninkam Sarinke a Riškovi 😉 a Ľubkovi k meninkam 😉 nech su deticky zdravucke,dobrucke, nech im chuti papat a robia len radosť svojim rodičom 🙂

Claudi bytik je super,tesim sa,ze ste nasli čo ste hladali 🙂
dovolenkari vitajte 😉

vejinka
24. sep 2009

no mozno sa vobec nevyznam do cien..kedze byvame so svokrovcami nejako mi unika ako sa byty splhaju hore a hore...no v kazdom pripade je krasny a nevahat a brat 😉

claudinka
24. sep 2009

Vejus, v Ba by si aj jednoizbak za tu cenu nasla akurat tak nezariadeny, aj to okolo 400 eur by vyslo.. je to tu predrazene vsetko 😒

natasi chceli sme, ale o dva roky nam daju omnoho lepsiu hypoteku a teraz by nam to proste nevyslo 😒 za 53.000 eur ledva jednoizbak by sme kupili a to nechceme..

annie13
24. sep 2009

do bytu na sidlisko najvacsie vo Zvolene, na 8 poschodie, 4 izbovy byt, do konca mesiaca by mala odist ta rodina co tam byva

vejinka
24. sep 2009

ann to je super...a nebojis sa tak vysoko? a ked nepodje vytah? no ja este radsej zostanem tu kde som 😀

annie13
24. sep 2009

neviem o com sa bavite co sa bytov tyka, my tu budeme platit 5500 za 4 izbak v tom je uz aj fond oprav ci co, neviem kedze 25 rokov som zila v RD

vejinka
24. sep 2009

to je cena....ano take ceny mam aj ja v hlave...ine neberem.. 😀 😀 😀

vejinka
24. sep 2009

no hned by som sa stahovala...keby sa dalo 😅

evitkamalicka
24. sep 2009

annie a to kupujete bytik ci idete do prenajmu?

vejinka
24. sep 2009

urcite prenajom...ale taka cena bytu sa mi tiez pacila 😀 😀

estella
24. sep 2009

ahojte...aj ja balhozelam vsetkym oslavencom....

claudi tesim sa ze ste nasli konecne byt podla svojich predstav...a halvne ze 3izbovyyy..to sa bude Lubko vytesovat ked bude moct behat z jednej izby do druhej.... 🙂 🙂 🙂

annie13
24. sep 2009

to je nas, svokrovci nam ho dali este pred svadbou, len my sme do bytu nechceli, takze tych 5500 je elektrina, net, voda, fond a neviem co este
svokor bol poslanec volakedy davno a tento byt dostal od statu tak tam ideme my

annie13
24. sep 2009

ja som v zivote v byte ani nebola nemam predstavu ani ako su izby svokra mi riadne doniesla nakres
dnes som uz dala zalohu za postel manzelsku a malemu som nasla peknucku detsku sektorovu tak aj tu som objednala ale len skrinu a komodu 2x
http://www.nabytok-a-interier.sk/detske-izby/de...
ale v kombinacii so zelenou nie modrou
manzelska
http://www.zama-zapaticky.sk/manelsk-poste-laura/
bude tam musiet ist aj nova linka takze sa tesim ze sa konecne dozijem mojej vytuzenej rohovej

rony253
24. sep 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeee, vsetkym velmi pekne dakujeme za gratulacie. idem jej este rychlo urobit malu jogurtou torticku, inak ta torta co objednal muz a co ani sam nevedel ako bude vyzerat je nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. 😀 normalne som sa v pekarni potesila, ale suma ze 40 euro. kupila som malej este ten neviem ako sa to vola, co sa tlaci pred sebou na koleckach a co jej to tam vyhrava a ma to klavesy a vselico mozne, chcela som jej kupit krasny hraci stol ten stal tiez 50 euro, len mal nejaku vadu, hral hral a potom zacal nejako skakat ako stara platna skoda. Myslim ze som kupila daco take ako buksy Petke na tych narodeninovych fotkach, dufam, ze sim nevybije aj zuby s tym. 😀

luciankasebastianko
24. sep 2009

Všetko naj oslávencom 😀 Sarinke a Riškovi 😉

buksy
24. sep 2009

rony tak potom hod foto aj torty aj toho choditka... tesime sa... nech sa vam vydari oslava a nech sa sarinke pacia darceky... a chuti tvoja torticka 😉

buksy
24. sep 2009

luci pekne fotecky.. vyzera to ze ste sa mali super...

luciankasebastianko
24. sep 2009

anninka super že budete vo svojom bez rodičov podla mna si si zvykneš , ja som byvala na činžáku a tam sa aspon nebudeš museť o nič starať ved vieš ,že okolo domu je toho predsa viac a ked budes mať babo budeš rada že si na činžáku 😀
buksy dakujem bolo nám dobre 😉

ka3n
24. sep 2009

dobry vecer,
tak mi sme mali dnes super dnik u Silwiety, boli sme aj na pizze, decka sa vyblaznili, super bolo..maly mi spal sice iba nejako polhodku poobede, ale teraz som ho dala skor a od 20tej uz krasne spinka a zajtra sa nam vrati tatinko, tesime sa.