Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
5. okt 2009

ahojte babenky Veji TY SI TRIEDA 😀 😀 😀 😀 idem počítať čo ste popísali 😕

luciankasebastianko
5. okt 2009

tak dobrúúúúúúúú 😉

rony253
5. okt 2009

ahojte, takze tu opät nikoho nikde, ja som sa osprsila a idem si pomalicky lahnut k mojej malej niekedy nesposlusnej ale chutnej dcerke, aj tak ju lubim aj ked je to spekulantka 1.triedy. papa a prajem dobru nocku 🙂

buksy
5. okt 2009

vana? to je co? 😀 😀
to som uz nezazila ani nepamatam...
je to tu puste ... ludia kde ste? uz asi spite... no aj ja by som mala ist ale este cakam na moju polovicku kym pride z prace....

rony253
5. okt 2009

ahooooooooooooooooj buksy, len som nakukla 😀

rony253
5. okt 2009

buksy, no manzelik robi pekne dlho, my sme si nasho tiez moc neuzili, najprv spal potom bol prec, potom znova spal a teraz pracuje...

rony253
5. okt 2009

heloooooooooooouuuuuuuuuuuuuuu buksy kde si?

buksy
5. okt 2009

sorry pobehujem tu.. upratujem

buksy
5. okt 2009

no hej niekedy pracuje dlho ked maju nejake predstavenie tak tam musi byt... ale uz tak do hodinky pride

momoyka
5. okt 2009

dobru nocku, ja som tiez tu, ale zehlim, musim teraz, ked mi tu mala nepobehuje, a sa mi uz nazbieral obrovsky kos zehlenia ☹
tak este raz dobru nocku

buksy
5. okt 2009

momo dobru... ja som dnes pozehlila kym sa mala hrala ale musela som byt v tej istej izbe ako ona... ale podarilo sa...

buksy
5. okt 2009

idem do hajan dobruuuu

ba80
6. okt 2009

baby, uz to tu fungujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... 😝
a co tu zmenili?

mishusha
6. okt 2009

ahooojte
no konecne to ide!!! 😎

ja sa musiiiiim pochvalit, my uz tiez chodime... dnes sa z nicoho nic pustila a chodi po celom dome.... 🙂 som to tu vcera spomenula a hop, uz je to tu... 🙂 len nech sa mi teraz niekde nevyrube, bo zase na mesiac prestane cupkat.... 😖

rony253
6. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej konik funguje? preco nesiel neviem a tiez neviem co tu zmenili. 😀
my spinkame od siedmej uz 4 den po sebe, takze sa nas rytmus vracia do starych kolaji, klop, klop, klop
cez den bola zlatunka, muzik spinkal tak som s nou bola v jednom obchode na detskom oddeleni, bolo tam kopec hraciek a vselicoho, tak sme tam stravili asi dve hodiny a sli sme domkov, aj nam cas ubehol a aj sme mali super prechadzku peso cez pole s kociarom, a obzreli sme si tu nasich konikov u suseda a zajace a klasika ako kazdy den. 🙂

vejinka
6. okt 2009

dobry vecer damy.. 😉

vejinka
6. okt 2009

nam konecne dosla ta sedacia suprava aj vsetko ostatne ale dnes to nocuje v garazi..skoda vraj na to treba cas a bla bla bla..a svokor siel do nocnej a muz so svagrom by to vra nevladali..takze az zajtra si na nu sadnem 😔

rony253
6. okt 2009

tak tu je dnes ucast... 😒
najprv sa vsetci pytali, ze nejde kon a teraz tu nikto nie je, asi si myslia, ze este stale nejde 😀
veji super, ze vam dosla, potom ju odfot a daj foto, co ste daco menili v dome, ci prestavovali?

rony253
6. okt 2009

budem sa s vami lucit, mala sa mi nejako prehazduje v postielke, tak sa ja idem osprsit a lahnem si k nej. tak papa zeny 🙂

vejinka
6. okt 2009

premiestnovali je to spravne slovo...pracovnu dali do malej miestnosti a obyvacku vytvorili...a do nej sa kupoval nabytok 😉

estella
6. okt 2009

cafte..co to tu dnes nejako strajkovalo.... 😠 😠 😠 😠

vejinka
6. okt 2009

no hej cely den...nesiel kon ale uz ide a aj tak tu nikoho niet

estella
6. okt 2009

moj mangel je chory ma teplotu a sople a hlava ho boli a td..dufam ze nema chripku a nebudeme nasledovat po nom aj ja a deti... 😒 😒 😒 😒

estella
6. okt 2009

no to je tu takto castejsie a nie len ked nejde kon....nejako sa to tu casom pomenilo a fakt nas sem chodi menej ako v casoch ked sme mali este bruska.....a ja bohuzila patrim k tym co tu vela casu netravia.... 😨 😨

luciankasebastianko
6. okt 2009

ahojte baby 😀 aspon nemám vela dočítavať 😉 maly zaspal len pred chvílou po 2 hodínach prehovárania 😔 dúfam že bude spať lebo tieto dve noci sa len prehadzuje a budí každú hodinu 😠

evitkamalicka
6. okt 2009

ahojte 🙂

perlab
6. okt 2009

pápá ..... a dobrúúúúúúúúúúúúúú 😉

buksy
7. okt 2009

bree raaanko..
u nas prsiiii
dnes sa nase milovane dietatko zobudilo iba raz... o druhej som jej dala mliecko a spala az do deviatej... suuupeer.. klop klop...

evitkamalicka
7. okt 2009

ahojky mamky

buksy
7. okt 2009

ahoj evi