Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
26. okt 2009

my sa kojime v noci jeden krat a to je vsetko 😀

eweny
26. okt 2009

drobec spi, tak som si navarila ocistujuci cajik a idem citat 🙂

baby, ja vas obdivujem ze este kojite deticky..ja by som uz na to nervy nemala

eweny
26. okt 2009

ollako, mne sa Petko cez den poriadne napapa, kazdu chvilu nieco chce a aj napriek tomu si v noci neodpusti mliecko..mal asi fazu 5 dni, kedy nepapal ale ako sme dostali kiahne, tak sa to nocne papanie vratilo..

eweny
26. okt 2009

ked sa mu snazim dat cajik, ze ho oklamem, hned to zisti a strasne reve..vydobije si mliecko!

euffra
26. okt 2009

ahojte, nina je opat chora. vcera navecer jej stupla teplota na 38, v noci 38.5, dnes skace 37.5 az 38. nema ani sopel ani kasel, len je strasne umrncana, uplakana, ubolena. najskor som myslela, ci to nie su zuby, ale moja mamina vravi, ze to bude vyroza, ze teploty viac ako 38 nebyvaju pri zuboch, ze aj to ze je taka ubolena je z toho ze asi vyroza. tak len pestujem a kojim dokolecka, noc katastrofa, a predpokladam, ze minimalne este dve katastroficke ma cakaju. u doktorky som nebola, mamina tvrdi, nech zatial pockam, ak je to vyroza, aj tak mi na to ziadne lieky neda, musi sa s tym telo same vysporiadat.

eweny
26. okt 2009

euffra, presne takto zacala nasmu malemu susedovi laringitida ☹ drzim palec, aby vam to preslo..

euffra
26. okt 2009

no a pre inspiraciu, dnes som varila kuracie masko s porom, sampionmi a ananasom s ryzou, moje velmi oblubene jedlo.

euffra
26. okt 2009

eweny nestras. nemal na zaciatku ziadne ine priznaky, len teplotu?

eweny
26. okt 2009

euffra, nechcem ta strasit..to vobec nie..mal iba teplotu, ktora mu kolisala hore-dole..a po dvoch dnoch zakaslal tak divne, tak isli na pohotovost..

euffra
26. okt 2009

eweny, tak uz som riadne naplasena. dufam, ze to nebude jej pripad. idem vyguglit nieco o tej chorobe. ake ma priznaky?

euffra
26. okt 2009

eweny, a este aj kaka na zeleno a ma akoby hnacku, kakala dnes uz styri krat

claudinka
26. okt 2009

euffra my sme tiez mali taku istu teplotku zo zubkov, dokonca to trvalo tusim dva-tri dni, ale my sme mali nad 39 - 40 teploty.. dokonca dvakrat

euffra
26. okt 2009

claudi, tak ty si ma teraz potesila, ja som si tiez najskor myslela, ze su to zuby, vzhladom aj k tomu zelenemu kakaniu, lebo jej doteraz ked sli zuby, tak mala hnacky a zapalenu ritku. a ma aj velmi napuchnute dasna. ale potom som volala s maminou, a ona mi povedala, ze pri zuboch take teploty nebyvaju. no a teraz som vystrasena z tej laryngitidy

euffra
26. okt 2009

claudi, a ziadne ine priznaky, len teploty mal lubko? a do kolkych dni od teloty vysli zuby?

euffra
26. okt 2009

teraz som citala, ze materske mlieko je vraj vyborne pri zapaloch hrdla a pri laryngitide, tak sa tesim, ze kojim. teda ja vlastne stale len kojim, nina mi nechce papat nic

claudinka
26. okt 2009

euffri nevysli, az teraz nedavno.. a tie teploty zo zubkov sme mali asi 2-3 mesiace predtym cca, nemam teraz sajnu, ale dlhooo predtym..

eweny
26. okt 2009

euffra, urcite to bude mat zo zubkov, ked aj tak kaka..

momoyka
26. okt 2009

ahojte

vejinka
26. okt 2009

ahojte eufra aj my sme mali tri dni horucky a nakoniec to boli zuby...idem uspavat

mishusha
26. okt 2009

ahojte.. 🙂

rony ten calciovy sirup som ja napriklad dostala na hlasivky... vraj uvolnuje spazmaticke krce hladkych svalov.... ale na kasel to urcite nie je 😒
a skusala si ten cibulovy sirup??? zevraj je fakt vynikajuci ...skus ved to nie su tabletky...

jurocko
26. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee kocky
ja som dala zlaticka spinkat este karin a hotovo 😉
dopiekal som mesko vyzera to fakt super 😝 😝 😝 este musim ryzu uvarit,polievka dovarena a este sa mi vari pre Tobka...dnes sme boli na prechadzke s karinkou a plno vybavovaciek
a zajtra Kosice jooj ako sa mi nechce ist ale musime....co narobime ☹
zajtra skoro vstavam,kupit rohliky prichystat sa a vyrazame...dufam ze stihneme aj tesco a to este neviem ci nepojdeme po mamku do nemocnici tiez do druheho mesta takze perne to mam 😒

opet ste sa bavili o kojeni ja som tak ako vejinka v noci dost od kedy nam idu zubky teraz dva mesiace a nic ale ma poriadne naliate ☹ zlatinko moje krasne vidno ze ho to boli
aj cez den kojime ale ako som pisala tak mne to nevadi...a chcem kojit cim najdlsie... 😉

eveny ake ma maly kiahne dost vela vyrasky?ako to znasa?ani ockovat ho nemusis.. 😉 mal teploty,neskrabe si to?d

dobre babenky utekam ulozit karin,uz dovecerala a idem dalej varit
pekny zvysok vecera..mozno pridem mrknut,paaaaaaaaaaaa

vejinka
26. okt 2009
vejinka
26. okt 2009

az normalne placem...toto ma teda vie rozplakat 😢

luciankasebastianko
26. okt 2009

ahojte konečne relax idem rychlo čítať 😀

luciankasebastianko
26. okt 2009

no rony, čítam že Sarinka vystrájala ☹ eufra to Ninka znova nič nepapá 😖 ved už začala 😲
maly už je upne fit ani nekašle ešte mu dam 2x ten Hedelix ale už len preistotu najskôr sa mi zdalo unáhkené ,že mu dala hneť ATB ale teraz ked čítam že Sárinka sa s kašlom tak dlho trápi som rada,že nám ich napísala , 🙂

jurocko
26. okt 2009

rony ako pise misha ta cibula nam na kasel strasne pomaha..ma uplne silny kasel drazdivy popodavam 3 krat denne potom je odkaslovaci kasel a potom prestane
a naposeldy nam pomohol sirup na odkaslavanie Thymomel a stoptusin tak nam super pomohlo a na tu cibulu nedam dopustit 🙂

jurocko
26. okt 2009

ta kde ste všeky?

luciankasebastianko
26. okt 2009

ja nakúkam ale debatka žiadna tak idem buvať 😵

buksy
26. okt 2009

aj ja nakukam ale nikde nikto..
roooooooooooonnyyyyyyyyy kdeeeeeee siiiiiiiiiii?????????

buksy
26. okt 2009

tak ja idem dobruuu...