Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
28. okt 2009

http://www.onlinerecepty.sk/hlavne-mucne-jedla/... ja som robila tieto a kvasok z kvasníc bol krasne nakysnuty tak neviem idem to pozrieť a niečo vymyslieť 😀 johnie moja svokra chová tak máme všetko od oškvarkou cez hurky -jelitka klobásky , masť,slaninu, ale nám to moc nešmakuje 😅

eweny
28. okt 2009

pridala som si tie receptiky k oblubenym, tak snad vyskusam..hlavne toho pribinacika a si aj mliecny rez, to Petko zboznuje..ked sme v obchode, presne vie kde sa nachadza a hned ho zacne pytat..takze furt nakupujem kinder mliecne rezy 😉

eweny
28. okt 2009

maly spinka, snad potiahne dlhsie..zmorila ho prechadzka..museli sme ist do kvetinarstva dat urobit kytice na zajtra, umrela mi totiz starka, tak ideme na pohreb..samozrejme, ze muzika z roboty nepustia, tak som nasrata ako perun 😠

eweny
28. okt 2009

minule ste pisali o paradajkach, tak aj my sa pridavame do klubu..velmi mu chutia, ale len v cerstvej podobe, paradajkovu polievku alebo omacku uz jest nechce..

rony253
28. okt 2009

Ahojte, Sara spinka, ja som bola rychlo na nakup a varim jej uz zeleninkovu polievocku. Keby ste videli, ako vcera mastila segedinsky gulas by ste odpadli, ja som bola sama sokovana.
Dufam, ze ta gulicka v prse sa umudry a zmizne. idem si dat antobiotikum. V noci som ju z toho prsa kojila, no bolelo ma to prestrasne.
idem papat

luciankasebastianko
28. okt 2009

eweny ty si poklad idem rychlo spraviť paradajkovú polievku 😀 😉 a inak aj my papáme paradajky asi už od 10 m

johnie
28. okt 2009

ew uprimnu sustrast..
tiez budem musiet pokupit na hroby kvety, onedlho vsech svatych tak sa pojdeme pomotkat po vysvietenych cintorinoch

evitkamalicka
28. okt 2009

mne este tiez treba kvety, ale aspon kahance som uz pokupila

johnie
28. okt 2009

evit idete na vychod? autom?

buksy
28. okt 2009

ahojte baby
diky za receptiky 😀 😀 som si ich tiez pridala k oblubenym...
uz davnejsie som sa chystala na domace buchty tak ich vyskusam ked uz ste tu dali recept... aj ten pribinacik ma zaujal..
joj ja mam dnes narocny den.,.. musim prichystat spanie pre stvorclennu rodinu.. pride k nam svagrina z blavy zajtra a budu do nedele... a poupratovat a navarit a upiect nejaky zakusok a este aj tortu lebo mala narodeniny a aj neter mala narodky takze jej chcem torticku hellou kitty.. ale poobede zoberie muz vonku malu tak aspon budem mat chvilu klud na upratovanie...
rony.. zlatko drzime prsteky nech gulicka rychlo zmizne... snad nebudes musiet pod noz...

winona24
autor
28. okt 2009

buksy šikula.....tak nech ti to ide od ruky.... 🙂

ew úprimnú sústrasť ☹

winona24
autor
28. okt 2009

mno kuchyňa celkom OK...idem ja zbúchať tuniakovú omáčku na cestoviny.... 😝

evitkamalicka
28. okt 2009

johnie na vychod nejdeme, len tu do Šale a autom uz vobec nie, to sa odvazime na taku dlhu trasu az na velku noc

buksy
28. okt 2009

win.. dakujem... uz je obed a ja som este ani nezacala... ma porazi...
ew... uprimnu sustrast..

eweny
28. okt 2009

baby, dakujem velmi pekne..ste zlate..

eweny
28. okt 2009

winon, maaaaam..mozeme k vam dnes na obed?

rony253
28. okt 2009

inak somVam zabudla povedat, ze to rozpustciu tabletku co mi dal doktor pre SAru na ten kasel, mi dnes kompletne vygrcala, este som ju tak grcat nevidela 😲 len som ju v kuchyni naklanala nad umyvadlo, normalne to znej stiekalo, moje zlato, ona ogrcana ja ogrcana, mala v soku co sa s nou deje a kompletne ranajky vygrcane. Volala som sestricku, tak jej to nemam davat len kvapky a fenistil.
Dakujem baby, ze na mna a moje prso myslite 🙂 dufam, ze to zmizne, vcera som revala a dnes som sa k tomu inak postavila.

rony253
28. okt 2009

Ew uprimnu sustrast.
Buksy, tak sa drz nech sa ti vsetko podari, vsak si sikulka 😉 budem na teba mysliet ako makas.

eweny
28. okt 2009

rony, aj my drzime palceky, aby to dobre dopadlo..a hlavne, aby tomu nebolo treba dopomoct..

winona24
autor
28. okt 2009

ew jasné 😉

eweny
28. okt 2009

jooooooooooooj, ja mam uz take nervy na to moje dieta..uz dva dni je extremne zly, bojim sa ze sa neudrzim a nalozim mu na zadok..uz to nezvladam 😠 😠 😠 ked sa chcem vyzalovat muzikovi, tak on mi na to povie, ze musim len vydrzat a nech nestresujem..hmmm, by som mu dopriala vyskusat si to 😠 😠 😠

winona24
autor
28. okt 2009

fúha rony....joj....

ináč ja sa priznám,že z takýchto "grcačiek"mám paniku jemnú.....

eweny
28. okt 2009

winon, keby sa to len trosku dalo..potrebujem vypadnut a nemozeme ani len k susede zajst, lebo jej maly ma este laringitidu a Petko zas total oslabenu imunitu, tak aby sme nic nechytili..

buksy
28. okt 2009

rony dik ze budes na mna mysliet si zlata 😉
chudatko sarinka... to co jej ten doktor za lieky predpisuje? zlaticko nech sa rychlo uzdravi...

winona24
autor
28. okt 2009

ew vwrím Ti....na mňa už akosi tiež dolieha ten stereotyp.....každý deň skoro to isté.....ja som už rozhodnutá,že o rok sa vraciam do roboty....dúfam,že to bude možné......

ka3n
28. okt 2009

ew...moja rec, MATUS je tiez par dni ako ekrazit..neviem, co je s nim...mam na neho nervy, zly zly zly..hadam ma len "zly den alebo tyzden"

eweny
28. okt 2009

no nic ideme obedovat, lebo moj tiger chodi hore-dole po izbe s dvomi cumlami a vyhukuje na mna ham-ham-haaaaam 🙂 to si pytat vie..expert jeden 😀

eweny
28. okt 2009

ka3n tak nie som sama..total nervyyyyyyyyyy 😠 hmmm keby to bol zly den, tak je uz prec..toto trva dlhsie 😠 😠

jurocko
28. okt 2009

tak zlaticko moje este spi ja som si fajne doupratovala a idem sa najest aby som to stihla....lebo potom chcem isit do mesta a potom z babkou na to vystupenie len dufam ze švagrina zvaldne ok maleho.....joojj ako sa tesim ako moja princezna bude vystupovat..je to take krasne a dojemne ked vase dieta vie tak pekne recitovat alebo spievat..mam z nej obrovsku radost...zlatko moje 🙂

jurocko
28. okt 2009

tak ja som sa naobedovala a tlaccim do seba poppcor a tobiasko este spinka 😉