Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
31. okt 2009

😀 😀 to jooooo....jasnéééé

som sa narehotala,keď mi kamoška písala prvé dojmy...bývajú v takom dome,kde na streche majú bazén....byt vyzerá super....poslala aj fotky...ale napr...perie v práčovni,ktorú majú na chodbe...jaska,že za to platí...klasika....práčka perie presne 33 min.ani o sekundu více....a práčka si berie vodu priamo z vodovodu...myslím teplú...takže písala,že vypraté prádlo teda vôbec nie je....majú skoro 3 ročné dietko....takže jeho veci sú špinavé...sa rehotala,že na biele veci asi môžu zabudnúť.... 😀

johnie
31. okt 2009

subi dubi amerika... 😀

winona24
autor
31. okt 2009

mno asi tak...ale zase písala,že napr.detské ihriská to je iné kafe....také na slovensku nevidela...je pravda,že bývajú v lepšej štvrti...ale že na ihrisko si nemusia brať nič čo sa hračiek týka.....že proste je tak všetko možné....malý že bol prvý krát v siedmom nebi...že nevedel čo skôr....

johnie
31. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

winona24
autor
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rony253
31. okt 2009

jeeeeeeeej to je zlate Johnie
win ako sa ma moja mala natalke, teda tvoja 😀
ja som upratala kuchynu a idem si daco urobit jest.

winona24
autor
31. okt 2009

🙂 rony zlatá....hihi ďakujem....dobre...ale je to taký malý čert.....my sme zatiaľ jedny z posledných čo nechodia....behá popri nábytku....za jednu ručičku,ale to tak nejako šmatlavo.....darmo bude po mne...ja som neskoro začala chodiť.... 😀 😀 ale ináč dobre...ako som písala ...je závislá na banánoch..... 😝 😝 😀 😀

a angel Sara???? ako ste na tom s tým kašľom???

winona24
autor
31. okt 2009

ja som akurát vytiahla ten koláč z rúry....som strašne zvedavá ked to zajtra rozkrojím.... 😅 😅 😵 😵

a idem ešte umyť dlážku..... 😝 sa mi nesce,ale misíííííííííím

rony253
31. okt 2009

Win aj Sara este nechodi 100% sama, potrebuje tiez prst alebo nabytok a sem tam sa pusti sama ale na daleku cestu len smerom ku mne, aby sa zachytila 😀 myslela som ze uz bude chodit sama ale este nie.
kasleme este hlieny, ale uz som jej dnes dala 2 krat mucosolvan a nekasle uz tolko vela ale kasle aj tak, snad jej ten mucosolvan pomoze. dnes sa jej pustil raz sopel a viac nic. pije aj majorankovy cajik ked ho do nej dostanem
😀
idem ja hajat, unavena som ako kon. papa

johnie
31. okt 2009

win my sme dnes dojedli... bol fajn ale jedla som uz aj lepsie 😉

winona24
autor
31. okt 2009

no johnie...uvidím ja zajtra..... 😝

winona24
autor
31. okt 2009

dlážka umytá...snáď aj spať by bolo treba..... 😔

som celý víkend sama,tak preto tu obchendujem.... 😀 😀

BRÚ NOC BABULE....

perlab
31. okt 2009

čaute babule,
tak ja som sa konečne pustila do žehlenia /ešte letné veci som tam mala/ a tak som to konečne dokončila
win, ten link na topánočky je super, tiež som si tam zopár vybrala
btw, ja som tiež žila 1rok v uk

tak vám prajem pekné sníčky a krásnu nedeľu /pozor na horiace sviečky 😀/

jurocko
1. nov 2009

breeeeeeeee ranko,že prva? 🙂 uz som prva dlho nebola 😀

včera sme mali super den,deticky ked sa vyspinkali tak sme isli do tej kamosky do domu,deti sa vyhrali,ojedli sme sa a tak sme dosli domou a prisla navšteva tak sme posedeli..tak som dala Tobiaska spinkat drahy s nim ostal a my s Karinkou a s byvalou kolegynou a jej dcerou sme sa po deviatej vybrali do Hypky na ohnostroj a samozrejme mala karinka aj lenka masku a sme nakupili a mali sme 10 % zlavu na nakup--kajka bola cela bez seba keed videla ohnostroj taky zazitok ani zaspat nemohla...cela stastna

prave sme vstali a idem nachystat ranajky a upratat jej izbicky lebo je jak keby bomba vybuchla po tej navsteve 😝 😠 😀

tak vam prajem krasny dnik....tak ako perlab napisala pozor na horiace sviecky lebo aj my sa chystame na cintorin
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

rony253
1. nov 2009

dobre ranko, nasa noc bola v pohode
myslim si, ze Sare mucosolvan pomaha, trosku jej aj soplik vysiel, ale nemam co odsat, tak skusame.
Pozerama detsky kanal a Sarka uklada babiky a monchchichi hajat do jej lehatka ked bola mala 😀

rony253
1. nov 2009

na vianoce dostane postielku pre babiky s babikou baby boy a kociarik. co este sa uvidi asi nejaku skladacku

mishusha
1. nov 2009

ranko babule...
my sme mali rusnejsiu noc....lula sa zobudila o 2.50 a nechcela zaspat.... (mlieko som jej nechcela davat...lebo cez den toho pojedla ako srotovnik) tak som bola nutena si ju zobrat medzi nas.... a tak sme spali az do 7 😎
teraz tu rozobera pocitac... nech ho uz dorazi 😀
my tiez dnes na hroby podpalovat cintorin ideme 😀 ale chcem ist az ked sa bude stmievat, nech z toho nieco to dieta aj ma... 🙂

johnie
1. nov 2009

ahojte, moji dvaja este drichmu... co nechapem lebo sofi bola od siedmej hore, potom sa zacala jedovat tak ju pichol muz do postielky a ona od placu zaspala... to sa pri mne nemoze stat, darmo ma respekt pred nim
dnes sa vtierkame k nasim na obed tak zas nevarim
😝

johnie
1. nov 2009

perlab a ked si bola v uk a kedy? ja london 2003-2006... a milujem londyn a tube a doubledeckers a ine zazraky velkomesta 😵 😵 😵

rony253
1. nov 2009

Sarinka prave zaspala, klasika v kociari, ja neviem preco chce cez den spat v kociari, idem dat varit polievku a vybrat pradlo z pracky a supnut nieco do susicky. 😉

johnie
1. nov 2009

rony aj sofi mala take obdobie ze iba v kociku... teraz len na postely alebo v postielke... v kociku ani za svet

vejinka
1. nov 2009

ahojte..moje dieta sa totalne zmenilo od 15. mesaica sak to je hruza presne od 27.10 mi bojkotuje spanie...ani za toho otca nezaspi dobrovolne..doteraz to bolo ze 5 minut reval ale zaspal..ele zaspal...a teraz reve aj hodinu ..respektivne dovtedy kym nevojdem do izby...co sa mu len porobilo...a je velmi agresivny..bije ma taha stipe hryzie ...co z neho vyrastie 😔

lisula
1. nov 2009

ahoj maminy, potrebujeme radu, co spipikom. 😢

lisula
1. nov 2009

stahuje sa vam v pohode, tie co mate chalanov doma???

vejinka
1. nov 2009

lisula..no ja s tym problem nemam lebo sa narodil uz s kvazi obrieskou

lisula
1. nov 2009

my nemame problem ako taky, napr, pri cikani. ale je tam taka modra hrcka, ale to ma uz od mala. a neviem co stym. neboli ho to ani nic. prfavidelne sa mu starame. a aj postupne sa mu stahuje predkozka, len ma ta hrca drazdi. 😔

tahinka
1. nov 2009

Ahojte babenky. Som tu dnes prvý krát. Mám krásnu zdravú ročnú Terezku. Narodila sa nám 16. septembra 8 minút po polnoci. 🙂 Teším na pokec s vami.

lisula
1. nov 2009

ahoj tahinka 😉

evitkamalicka
1. nov 2009

ahoj maminky....ako vikendujete?

mishusha
1. nov 2009

ahoj tahinka, vitaj 🙂 Terezka, sa mi vzdy pacilo to meno... 😉