Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
11. máj 2009

ten magical sa mi paci..

eweny
11. máj 2009

slavic, no super..a ktoru mate?..a kolko vas stala?..tak je Hanicka spokojna s vyberom 🙂

eweny
11. máj 2009

ka3n ano je super, hlavne v kombinacii s hlbokou vanickou, ked tam nasadis sportovu cast tak je trosku nemotorny..a je fajn aj v kombinacii s vajickom ale tak som ho mala len parkrat, ked sme isli nakupovat..

ollako
11. máj 2009

ewen ja mam asi nejaky chybny kus alebo co , nic na nom nefunguje tak ako ma, buda pada ked ho mam nalezato, odpadava to madlo pre drobca a nemozem ho nasadit v smere jazdy, proti smeru som ho narvala nasilim, to som pisala, ze tam zavadzaju take srobiky, tak som ho doskriabala 😠 , je tam este vela veci, ale to su detaily o ktorych viem, ale neriesim

skrecok
11. máj 2009

Ahojte baby,
konecne som sa dostala skor ako zvycajne. Konecne sme vymalovali kupelku, zajtra este nejake drobne upravy a hotovo.
Maly je strasne zivy, konecne som ho videla ako sa pretaca na chrbatik, uz sa sam postavi na nohy (s oporou), ked ho drzim za rucicky zacne chodit, ale este to nie je ono a plazi sa. Snazi sa uz sam posadit a stvornozkovat. Co sa tyka reci, jeho prve slovo bolo HAVO, dalej len vselijake zvuky...No co uz, cakala som ze ako prvbe povie mama a podobne.

Gratulujem vsetkym dnesnym oslavencom. 🙂

ollako
11. máj 2009

ka3n s hlbokym som bola spokojna velmi 🙂

lisula
11. máj 2009

ahoj sasax sicko naj, naj naj k 8mesiacikom. 😀 😉

slavica2
11. máj 2009

eweny tu romer plus, kupovali sme v madarsku, takze to bolo lepsie ako u nas 🙂

eweny
11. máj 2009

ollako, no je to mozne ze mas nejaky chybny kus..ale s vanickovou castou si bola spokojna, nie?

eweny
11. máj 2009

slavic, my mame len romer clasic..v com je ta plus lepsia?..nevies?..a kolko stala, prezrad..

eweny
11. máj 2009

teda presne romer king clasic

ollako
11. máj 2009

ano ewen velmi 🙂
jejdaaaa skoro desat, idem do sprchy a spat papa 😔

sasasx
11. máj 2009

lisul, eweny dakujeme...
a ja dodatocne este blahozelam candy a jej jakubkovi - oni su tusim ten isty den ako my.
co sa tyka kocikov, tak ja som na svojom taku uz tiez vselico reklamovala... kym som bola v BA tak to bolo v pohode, lebo sa dosli na to pozriet z holica, kde sme to cez internet kupovali, ale teraz som kolesa riesila postou, tak mam pocit, ze by ma to vyslo lacnejsie, keby som si tie casti co mi vymenili, vymenila sama...a ja som tak dufala, ze mi poslu nove kolesa;)

silwietta
11. máj 2009

aj nas Misulko ma dnes 8 mesiacikov 😵 a aby to oslavil, tak sa dnes zahral na babo a okrem kase dnes papkal iba mliecko (tie 4 lyzicky vyzivky neratam)

silwietta
11. máj 2009

sasi, candy, aj vasim suhajom prajem vsetko naj 😉

skrecok
11. máj 2009

Silwi, aj vam gratulujeme... 🙂 Ale pekne to leti...juj.

lisula
11. máj 2009

misenkovi takties vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sasasx
11. máj 2009

jaj silwi, jasne, aj vy ste 11;) tak vsetko najlepsie miskovi - malemu babatku, ktory chcel dnes iba mliecko;)

silwietta
11. máj 2009

dakujem babule...

ozaj to strasne leti, ved este nedavno sme pobehovali s brusenami a teraz nam uz nase brusena pobehuju, stvornozkuju 😵

rony253
11. máj 2009

vsetkym gratulujemeeeeeeeeeeeee k 8. mesiacikom, zajtra ma Caudinkin Lubosko.
Jak ten cas leti ze?
vcera som bola v DM a bol tam jeden parik s čerstvým miminom, bolo take malinke, mali ho vo vajicku, a predstavte si ani len tenucka ciapocka, typicka rakusanka to bola, ja neviem, ze sa neboja ist s takym malinkym babom von bez ciapocky, nechapem tie matky, uz som to tu videla parkrat. No co uz.

johnie
11. máj 2009

ahojte tak prajeme vsetko naj osemmesacnikom... 😵
sofi bude mat o chvilu prve meniny 😉

lisula
11. máj 2009

no idem spat k malemu, dnes sa skoro zadusil. taky je vydzubkany v poslednej dobe. saliiiiiiiiiiiiiiiii sa do bezvedomia. dnes pri kasicke sa isiel popukat od smiechu. taky je zlaty. inak vsetko je hezki, len ak odidem z izby tak hned za mnou bud krici alebo mrnci. no nevie byt sam. pohra sa sam v pohode, len nech ho niekto vidi alebo aspon sem tam zamrmle ze by sa necitil sam. a hovori mam, baba, papa, ham, a ked poviem napr. kacka tak vie na co myslim, kukne sa na nu. inak sedime perfisne, nelezieme, ale staviame sa na nozky. ale usta mu chodia furt a rano nas budi az v usiach nam zalahava 😀

silwietta
11. máj 2009

rony to som si aj ja vsimla, ked sme boli v madarsku na nakupoch... babo malo asi 3 mesiace a len tak v kratkom rukave a krataskoch... ma skoro piclo, nebolo tak teplo podla mna...

lisula
11. máj 2009

joj ta ja sa tiez hnevam na take maminy, 😠

johnie
11. máj 2009

a som si vsimla ze viky caka teda tretie...tak gratulacie... nech ta babo v brusku poslucha a pekne rastie..

rony253
11. máj 2009

ja idem dievcence do sprchy.
Este musim pozriet moju prepravu na slovensku v juni, neviem ci budeme znova letiet alebo co, no uvidime, vlakom by to bolo asi o hubu a ja sama s nou autom ist nemozem, to nehrozi. takze fakt neviem ako sa v juni na to Slovensko dopravim, uz teraz mam obavy.

sasasx
11. máj 2009

ja som mala maleho prvykrat bez ciapky v nedelu na zahrade, ale to bolo uplne bezvetrie a teplo... ja sa mu vzdy snazim zakryt aspon troska uska, ale to je asi hlavne tym, ze ja si pamatam, ako ma bolievali;)

zuzana1710
11. máj 2009

ja radsej ciapku davam stale.jednej kamosky dcerka(1rocna) dostala upal a to bolo este v aprili.ale mam nervy,ze nechce klobuciky.ties si strhava,..a ma ich milion..stale len tie sproste satky nosi.ine nechce.. 😠

johnie
11. máj 2009

sofia si strhava vsetko z hlavy a hadze na zem... opica jedna 😝