Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
27. nov 2009

tiez mi je do placu...clvek sa snazi a aj sa podari a potom toto 😢

evicka1
27. nov 2009

take veci sa bohuzial stavaju... ja mam kamosku a ta tiez pred troma tyzdnami potratila dvojcatka ☹ a to mala uz len tri mesiace do finishu 😔

winona24
autor
27. nov 2009

ježiiiiiš baby...ja si to neviem predstaviť.... ☹ ☹

johnie
27. nov 2009

je to hrozne... tiez si neviem predstavit co by som v robila ☹ a ako naschval niekto v dedine zomrel a hraju tie pohrebne piesne... kurnik sopa... a mam po nalade ☹ 😒

vejinka
27. nov 2009

ani ja a ani nechcem ...dufam to nikdy nezazijem 😔

evicka1
27. nov 2009

to musi byt strasne...

annie13
27. nov 2009

dvojcatka? a v siestom mesiaci? pane Bože 😲

johnie
27. nov 2009

no nic sjuzocka moc ti prajem aby si vydrzala tu bolest co teraz asi citis a nech sa vam coskoro podari bezproblemove nekomplikovane tehu a zdrave bejbinko
ja musim ist varit.. vyprazany karfiol, polievka je od vcera zemiakova mliecna ;)

winona24
autor
27. nov 2009

no nič...dieťa mi spí,idem a ja dať do pucu...

evicka1
27. nov 2009

annie- dees bes. ☹ no myslim ze je lepsie sa tatko depresivnej teme vyhybat a nemysliet na to...

johnie
27. nov 2009

baby a ta mamicka zo spisskej NV ze jej zomrelo babeno v brusku 17 hodin pred porodom a potom aj ona na emboliu pluc... 😢 😔

vejinka
27. nov 2009

to je hrozne co sa deje...a vraj nemocnica nenesie zotpovednost..a pritom ona tam prisla a oni ju poslalai domov..kurnik ked uz niekto pride aspom ho pozrem vysetrim a nie pustim domov ako keby sa nechumelilo 😠

annie13
27. nov 2009

ja ked som to pozerala taka zlost ma chytila a este sa ten primar vyjadri ze to sa stava, 2 deticky po nej ostali, babo mrtve, co ten chudak manzel

johnie
27. nov 2009

sme na strane 666 ...

evicka1
27. nov 2009

johnie: aj taka super tema sas tu rozobera...

johnie
27. nov 2009

paradox 😖

johnie
27. nov 2009

idem drazit muzovi vonafku na vjanoce...

winona24
autor
27. nov 2009

akú johnie???

zabavka
27. nov 2009

ahojte babulky.Neviem či ste tu už preberali tému Vianoce, ale ja vobec neviem, čo by som tomu mojmu malému
čertíkovi kúpila.Máte už niečo vybrané???

estella
27. nov 2009

ahojte..prisla som nakuknut co sa prebera a docitala som sa smutnu spravu..sjuz aj ja drzim palce nech sa s tym rychlo vyrovnas psychicky lebo po fyzickej stranke budesa rychlo v poraidky ale ta psychicka to asi potrva....je mi to luto ☹ ☹ ☹

ja este tie vianocne darceky nejako neriesim...tento rok mi to akosi nedochadza ze idu vianoce ale hadam ma to pochyti ked uz bude vianocne mestecko-vianocne trhy tak tam chytim hadam tu spravnu vianocnu naladu... 🙂 🙂

Maxim dnes spal len pol hodinu a uz je vyspaty no to bude veselo do vecera kym pojde spat...a to mam zamiesne cesto na medovniky tak bude aj on vykrajovat aspon sa zabavi...

annie13
27. nov 2009

zabavka
ja som objednala ten hovoriaci vysavac od playskool, moj prvy vlacik z Dracika, 100 ks kociek, a boby a to uz hadam aj dost bude
baby ktora nemate toho hovoriace psika od FP to je skvelá hracka, Branik ho ma velmi rad, dostal ho ked sa narodil ale teraz sa v nom vyziva, stlaci rucicku alebo brusko a potom tancuje dokola a rucicku ma hore, take je to mile

johnie
27. nov 2009

win lacoste... 😉

winona24
autor
27. nov 2009

johnie ktorý Lacoste???Essential??? ak ten tak ten je speeeeeeer.....Milan ho odo mňa dostal pred 2 rokmi na Vianoce...ešte ho trošku má..... 😅

goga03
27. nov 2009

ahojte,

baby neviete poradit nejaky golfovy kocik, co nema ale tie klasicke male kolieska, ale normalne velke? hladam taky "terenak", lebo u nas su cesty katastrofa a s tymi malymi umelohmotnymi kolieskami by som daleko nezasla :(

vejinka
27. nov 2009

goga a chces trojkolku alebo stvor? 😉

rony253
27. nov 2009

ahojte,
sjuz opatruj sa, je to tazke, boze az mi je do placu. drz sa
Sara uz spinka, ja idem daco zjest. mame sa na slov fajn, papame vela nie len sara aôe aj ja 😀
vzpnem to tu lebo ju rusim. papa

goga03
27. nov 2009

asi stvorkolku, zda sa mi stabilnejsia. aspon tak to bolo pri sportovych kocikoch, ale asi to plati aj pri golfacoch

goga03
27. nov 2009

vejinka, lenze toto je sportovy kocik - ten mame x lander, ale chcela som nieco take male, spratne. ja ani neviem ci take nieco existuje, ze golfac s velkymi kolesami

vam deticky chodia po vonku same v pohode?
lebo ja ked idem s oliverom peso, tak nezajdem nikde.stale chce ist opacnym smerom ako ja, potom objavi potok a uz len do neho chodime hadzat kamene. cize od domu sa dostaneme najdalej 100 metrov. neviem ho nijak prehovorit, ani na nic nalakat, ze pod ideme pozriet toto alebo hento.