Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
23. dec 2009

baby mozno som divna ale brutalne sa pohorsujem nad rodicmi ktore nechaju svoje deti v ciapke v sali v bunde v obchode kde nakupuju aj hodinu...ja ich nechapem ja maleho hned ako dojdeme do obchodu aj ked spi ciapku dole bundu dole mikkinu dole a fusak odopnem a necham len spodok...ved tym detom ublizuju!!! ja si nemozem pomoct ale vzdy ma to neskutocne rozculi 😖

luciankasebastianko
23. dec 2009

ahojte dnes sme malému dokupili hojdacieho koníka spieva a otvára tlamu a vrtí hcvostom teraz máme také koníkové obdobie 😀 tak zajtra bude radosti 😀 idem počítať

luciankasebastianko
23. dec 2009

dúfam že ešte zajtra pridem pozrieť ale aj tak prajem šťastné a veselé mamičkám ,detičkám aj ockom 😀

vejinka
23. dec 2009

to je este z mikulasa par fotiek muz mal az dnes cas to hodit do pc

vejinka
23. dec 2009

luci...podobne a hlavne minimum stresu 😉

annie13
23. dec 2009

Veji dik za tip, ale este mam roboty ako na kostole
ozaj ako sa ma svokor?
Teri a sestricka, pustia ju domov na stedry den?

vejinka
23. dec 2009

annie vraj lepsie..ale mozno uz na silvestra ho pustia domov ak bude mat vysledku v poriadku co cela rodina dufame

vejinka
23. dec 2009

tak ja idem kocky..dobru noc a sladke sny

annie13
23. dec 2009

dobru 🙂

luciankasebastianko
23. dec 2009

dobrú veji terez pozerala som Lucku v albumčeku ana je taká kočka velká by som jej povedala aj Dva roky 😉

johnie
23. dec 2009

ahojte baby...nestiham sem chodit nejako
prosim vas mohli by ste mi hodit linky na tie vianocne efotoramceky.. co sem tusim vejinka davala, ja to nemozem najst.. dakujem moc 😉

kamilka12
23. dec 2009

ahojte,

johnie - http://www.loonapix.com/cz/ 😉

lucinka - aj my sme toho koníka kúpila, už som zvedavá ako bude zajtra reagovať malý...ale ten náš nejako až moc nahlas erdží a spieva..som sa ho ja sama zľakla 😀

annie - neboj, teraz je to stres, nahánky a tak...ale zajtra o takomto čase si už budete v kľude vychutnávať vianočný večer 😉

johnie
23. dec 2009

dakujem kamilka.. zlata

ka3n
23. dec 2009

ahojte..my sme boli dnes cele doobede v avione, ale kooopu ludi, no inak super..potom som piekla tu strudlu, chutnucka je, dve makove a jednu orechovu, navecer sme isli k silwiette na navtesvu...na dobre varene vinko..dakujeme silwi..

Maly zaspal nieco po osmej a hned sme sa pustili do zdobenia stromceka, takze rano ho caka prekvapko, sa tesim ako bude reagovat..

Keby som tu zajtra nebola tak VSETKY PRAJEM STASTNE A VESELE VIANOCE..

perlab
23. dec 2009

Ahojte
všetkým Vám prajeme Šťastné a veselé požehnané sviatky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

... hlavne sa nestresujmeeeee 😉

Nepresnívajme svoj život, ale prežime naše sny .... cmuuuk 😵

buksy
23. dec 2009

ahojte
tak aj my sa pripajame a prajeme vsetkym krasne prezitie najkrasich sviatkov v roku... hlavne zdravicko malym aj velkym...
tak dobru nocku a este raz...
pokojne prezitie vianoc v kruhu svojich blizkych.... cmukyyyy 😉

rony253
23. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee, prave som dokoncila vianocny stromcek, som zvedava ako bude Sara rano reagovat, este musime kupit anjelske vlasky a bude hotový, fotim ho az zajtra, my tu mame len bodove svetla a neda sa mi dobre odfotit s bleskom sa mi to nepaci a bez blesku vidno len svetielka. Ale ten strom je suer krivy som sa smiala, ze svagrovi kupim brile na buduci rok, lebo moj muz telefonoval v aute a svagor bol pre strom a ma aj dve spicky ako dvojcata, dufam, ze to nie je nejake znamenie na buduci rok, moj muz je z dvojciat 😀
tak som tu vsetko krasne pripravila a este zajtra posledne dekoracie. A aj Muz mi pomohol prisiel skor z Viedne bol ticho ako mucha a ked videl ze vysavam a zmyval pockal kym bude suche a doniesol z vonku stromcek a dal aj svetielka nan. A dostala som aj pusu na dobru noc. 🙂 ale nasral ma dnes statocne, no co uz.
Tak Vam Vsetkým Prajeme KRASNE VIANOCE, tí co sa zlostia nech sa udobria a tí co sa lubia nech sa lubia este viac. papa cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

evitkamalicka
24. dec 2009

dobre ranko,

vsetkym prajeme krasne Vianoce a drobcom vela vela darcekov a nech ich chorobky obchadzaju

annie13
24. dec 2009

dobre ranko
aj od nas VESELé A KRáSNE VIANOCE, drobčekom veľa darčekov, rodičom radosti a hlavne pokoja, chorým zdravíčka, nešťastným šťastíčka 😉

dadadulka
24. dec 2009

ahojte 🙂

Prajeme šťastné a veselé Vianoce, plné pokoja, oddychu a radosti v kruhu rodiny.

lucindela
24. dec 2009

prajeme všetkým krásne sviatky... 😵 😵 😵

ka3n
24. dec 2009

ahojte..S Matuskom vam prajeme krasne a pokojne prežitie vianočných sviatkov...vela nervov so svokrami a pre deti vela vela darcekov a rozsiarených tvári..

My sme sa dnes zobudili so soplíkmi..otras, vcera uplne nic a dnes sople..:((

winona24
autor
24. dec 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=548162&l=...

Ahojte babulky.....prišla som Vám zaželať milosti plné Sviatky Vianočné...nech vo Vašich domovoch prevláda pohoda a dobrá nálada....nech utíchnu všetky hádky....

detičkám veľa zdravia,pretože to je najdôležitejšie....

to Vám zo srdca želajú Vaše kamošky Ivana a Natálka 😉 😉

luciankasebastianko
24. dec 2009

ahojte baby ja už má m to šteklenie v bruchu ako ked som bola malá 😀 tak pekne oslávte vianočné sviatky 😀 🙂

evka1310
24. dec 2009

zelam vsetkym maminkam krasne sviatky. Nech sa v buducom roku plni vsetko co sa ma. 😀

evicka1
24. dec 2009

ahojte
vsetkym Vam s Hugom prajeme krasne sviatky. stravte ich v rodinnom kruhu a nech tam vladne len pohoda a laska. 😉

misik
24. dec 2009

aj my zelame krasne Vianoce plne lasky, pohody a pokoja 😵

zabavka
24. dec 2009

Veselé Vianoce babulky prajem, vám aj vaším detúrencom.Ja som zrovna odmerala malej teplotu a máme 38,2 po odčítaní ☹ Dala som jej nurofen sirup, kedy jej budem mocř dat čipok ak by jej neklesla?Mám paralenové 100 a malá má 14kg, tak to jej možem dař aj 2ks?Ale asi to budú zúbky, lebo celý den má hnačku a je strašne dobručká 😒

vejinka
24. dec 2009

ahojte kocky..maly uz buva a ja som prezrata 😅