Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
7. jan 2010

nas maly je tiez dobry papkac, zje vsetko co mu dam a zjedol by aj viac, ale sa bojim ze mu bude zle

ba80
7. jan 2010

jooooj a este olivy, tie by mohla jest cely den... kanibalka jedna... 😀 😀

terezicka
7. jan 2010

Evitka ja fakt závidím... Lucka tiež jedla všetko do 8 mesiacov čo sme jej dali, to chvíľami až žrala. Ale potom vyšli prvé zuby a skončili sme s krásnym nočným spánkom aj s ukážkovým papaním...

ba80
7. jan 2010

no tak my sme nikdy poriadne ani nespali, ani nejedli, tak ma nema co prekvapit... 😠

terezicka
7. jan 2010

Hani už len to ťa prekvapí keď začne poriadne jesť aj spať 😀

ba80
7. jan 2010

tak uz aby to bolo... 😎

claudinka
7. jan 2010

ja mam tiez pazrave dieta a zje vsetko, co mu nalozim 😀 a dnes spal 2,5 hodiny spanok a vcera 3 hodiny, takze zazraky sa deju aj u nespacov 😵

momoyka
7. jan 2010

aaaahojte, pekny vecerik, co tu nove?

evit, teraz som si vsimla ten 10tt, gratulujeme 🙂

ze o papani... ja papam zasadne sama, nikto ma nesmie krmit... a viac sa prplem ako jem a nakoniec to aj tak na zem zhodim... mamka za mnou stale musi upratovat... a tatik ma minule krmil, teda dozeral a stratil nervy ked som mu granko hodila na zem s poharom... nech vidi, ze mamka sa neulieva, ked je so mnou doma.. 🙂

a o spani ani nehovorim... spinkam kedy sa mi chce, a to sa mi teda velmi nechce, a ked uz aj konecne zaspim, o chvilocku sa budim, lebo mi chyba maminka a hlavne di-da, a potom zas dokola, lebo sa nemozem dockat rana, aby som sa uz mohla cely den zas hrat a hlavne mat mamku pre seba...

winona24
autor
7. jan 2010

momo to si veľmi pekne napísala... 😀

no mne malá akurát po skoro hodinovom proteste zaspala.....

ja som dovarila halušky s bryndzou...a tato ešte nie doma....jeho chyba ....bude ich mať studené resp.ohrievané.... 😝

rony253
7. jan 2010

ahojte, vecer docitam a popisem, spali sme poobede spolu od 16-19 😕 som zveadva kedy zaspi
idem sa jej venovat lebo sa hrame s babikami a papa suche uvarene spiralky cestovinky...

johnie
7. jan 2010

ahojte..
babule akoze ja mam s malou rezim ako na vojne.. po obede spime ci sa jej chce ci nie.. a bez vacsieho breptania zaspi sama, vecer totez, dam kasu do postielky ked dopije zavola ma, ja dam dudel a spime... neriesim ju vobec zo spanim nemame problemy vobec a jedenie totez spapa ak nechce tak odlozim a zje neskor..
asi som trochu prisna ale nam to tak vyhovuje...

ba80
7. jan 2010

johnie, my zaspavame tiez takto... teda kasu uz do postele nedostava, to vycucne predtym, len ma problem so spankom a nocnym hladom...
...a tiez ked nechce papat, tak odlozim, len s tym rozdielom, ze ona si to uz nedoje... 😠 😅

luciankasebastianko
7. jan 2010

ahojte johnie čítam, že ako na vojne ,podla knižiek je to upne super 😉 ale nie každé dieťa a vždy tak funguje mne raz pekne zaspí raz štrajkuje ked bol menší nebol problém dala som ho do postielky chvílu sa mrvil a,le kludny zaspal teraz to už také lahké nieje ani sama neviem čo som domrvila 😒

natasa8
7. jan 2010

ahojte... 🙂
johnie - aj u nas je to ako na vojne, kazdy den ju v rovnaky cas aj poobede aj vecer polozim do postielky a zaspava sama.
S jedlom to je uz horsie, ale ani zdaleka to uz nie je take zle ako kedysi, tak sa radsej nestazujem.

Tiez sme mali dlho obdobie ked vstavala v noci kazdu hodinu, ale akosi to same od seba postupne ustalo, a teraz uz krasne prespinka celu noc.

luciankasebastianko
7. jan 2010

troška som počítala tak maly papá skvelo 😝 pre inšpiráciu dnes sme maly kura na kg soli 😀 je to zdravé a chútí ako grilované 😉 maly miluje ryžu ,cestovinu a paradajkovú polievku priam zbožnuje 😀
kaka 2-3x podla toho čo zje um.mliečka vypije aj s cicou asi 500ml flašu má rano a večer a cicu podla potreby 😀

rony253
7. jan 2010

tak som tu, Sara zaspala o 21.30, sa nam to spanie nejako posuva, 😒 no co uz, som rada, ze aj cez den pospala a ja s nou lebo mam nadchu a som unavena.
takze som dnes bola u doktora, povedal, ze som z najhorsieho von, ze mi pravdepodobne len to jedno ATB co som nevygrcala tiez pomohlo, dal mi len kvapky do nosa a nejake homeo na nadchu, hej a na vykaslanie hlienu co sa mi este kdesi drzi take kvapky, Sare nejake homeo a mam jej este davat trifed. toť vsjo 😉 ale zeby som sa zdravo citila nemozem povedat 😝
asi v nedelu pojdeme na slovensko uvdime zajtra dam vediet.
jooooj a dnes moj muz druhy krat prebaloval Saru, ja som bola u doktora a ked som sa vratila povedal, ze ked sa zobudili ukazala mu na plienku cikat, nakoniec necikala, len mu ukazala, ze sa uz do plienky pocikala, tak jej daval plienku, prisla som Sara mala prednu cast body von z teplakov no čurala som od smiechu, a opytal sa mi ci jej dal dobre plienku, ze vraj ani nerevala ani nic, pekne sa hrala pri stole. 😀
no nic idem toto skladisko tu upratat, ona robi neuveritelne veci a stale tu vyzera ako na smetisku 😀

rony253
7. jan 2010

Sara kaka 2-3 krat na den, pije len UM a je vsetko raz viac a raz menej, ale teraz ked pojdeme na slov bude mat znova iny jedalnicek uz to vidim, buchty na pare a halusky a podoben veci.
Neviem preco sa jej ten spanok tak posunul ale to je tak asi od vianoc, co jej tie stolicky vysli, len mi sme mali iny problem, ked zaspala skor, sa mi v noci prebudila a vedela aj dve hodiny byt hore a to tiez len pred vianocami. uvidime ako to pojde dalej, tuto noc som jej dala raz mliecko a pekne spala dalej.

timotej
7. jan 2010

Rony aj my sme mali taký problém včera zaspal o 20.15 do rána o 4.30 ráno sa zobudil akože vyspaný do 6.30 a potom zaspal do 11.00 poobede potom od 16.00 do 17.30 a teraz ešte nespí resp. už dúfam bude. MM zarába ešte mlieko ale malý už leží išla som z izby von nech na mna nevidí lebo potom len stojí v postielke a ukazuje že ma-ma, ma-ma. Rony čo muža viac nepriúčaš ja by som môjmu dala keby nevedel okolo malého niečo pekne robí všetko ako ja. Ked ja niekam idem musí vedieť čo a ako.

jurocko
8. jan 2010

jeeeeeeeeeeej baby kde ste?
dobre ranko,prva

ochvilu idem obliekat deti a ideme na nakup len povysavam lebo dnes cakame krsneho velmi sa tesime.....
včera sme mali projektanta uz sme všetko doriesili ako nas domcek a hlavne izby budu vyzerat...velmi sa tomu tesim a uz nech je jar a zaciname robit zaklady..juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

tobiasko sa v poslednom case budi raono o pol siedmej ako hodinky ńo co uz a nechce aby maminka uz spala ☹
tak vam prajem krasny den 🙂

winona24
autor
8. jan 2010

krásne zasnežené ránko Vám s Natálkou prajeme.... 😉

rony253
8. jan 2010

ahojte, mala spinka, rano sa zobudila o siedmej a ani nahodou dalej spat 😠 ja som tu upratovala este do druhej v noci, no narobila tu dobry bordel po celom dome. Rano som o siedmej myslela, ze skolabujem ja by som este spala a herecka sa uz jasila. Ja nemozem s nou urobit rezim, ked stale rano inak vstava stale sa jej to spanie vselijako posuva. no co uz mam robit, nas rezim co sme mali uz neexistuje. ale som rada, ze si pospi aj dva krat na den len toho vela nepospi, len so mnou spi dlho 😀
my tu nemame vela snehu.

ba80
8. jan 2010

cafteee... v petrzalke na zvysenie RP nemaju tlaciva, treba vlastnu ziadost... a staci poslat postou...

llumka
8. jan 2010

ahojte , dnes som bola v urade poziadat zvyseny RP - petrzalka,mali tlacivo len som vyplnila,to je vsetko. 😉
ba80 nerozumiem ze tebe nemali tlacivo,hm 😕

ba80
8. jan 2010

ilum, ja som mala so sebou, povedala, ze to staci, tak som myslela, ze nemaju... asi ho nemaju predpisane... 😀 😅 😀

johnie
8. jan 2010

ahojte.. v galante maju tlacivo, galancanky ked by ste isli 🙂 teda vlastne asi iba miriamka a tu som tu uz dlho nevidela 🙂

miriam24
8. jan 2010

Ahojte .. johnie ja sem len nakukam .. lebo moc nestiham 😉 ... a ty si si to tiez ziadala? ci uz nerobis? lebo ja tym ze som zamestnana mam narok len na 20% (tusim) z RP .. tak teraz neviem ze ci si mam tiez o to poziadat ...

inak som sa tesila ze dnes sa budeme zasa sankovat a prd z toho .. hnusny dazd 😠

winona24
autor
8. jan 2010

pekný večer Vám.... 😉 😉

luciankasebastianko
8. jan 2010

ahojte nič moc nepíšete 😅 maly sa volá stale že SEB0 ma ide poraziť ja ho učím ,že je šeďo ,ale ked prišiel od svokry stále vykrikoval SEBO 😠

jurocko
8. jan 2010

lucka napisala som ti do FB spravu..

johnie
8. jan 2010

miri.. ja som od 1.1. zasa na rd.. skus si zavolat a spytat sa ale asi nie, lebo tetula hovorila ze nesmiem byt ani na dohodu nikde zamestnana..