Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
23. feb 2010

Tiez dost casto nakupujem cez MMB a zatial som bola vzdy spokojna..

eweny
23. feb 2010

Pojdeme ten vysyp ukazat vo stvrtok doktorke,bojim sa aby to nemal ekzem..ja od malicka mam s tym problemy,hoci 12 rokov som mala pokoj,ale po porode sa to objavilo znovu..mam to na dlaniach a je to neprijemne..doteraz Petko nic nemal,tak sa obavam 😢

luciankasebastianko
23. feb 2010

Ahojteee ani nespomínajte očkovanie zajtra sa ideme na 2. proti klišťakovej pliage 😅 tiež mám strach 😨

kamilka12
23. feb 2010

luci - zajtra idete na 2. proti kliešťom? 😕 My sme mali 1. a 2. s mesačným odstupom a 3. vakcínu bude 9 mesiacov po tom druhom..

luciankasebastianko
23. feb 2010

kamil prvu sme dostali 5.12. 09 a dr.povedala že do 5.marca máme prísť pre 2. 😅

kamilka12
23. feb 2010

luci - aha..sa mi zdalo, že ste mali prvú vtedy ked my..ešte v septembri... 😕

rony253
23. feb 2010

ahojte, tak k plesni v ustach, Sara to dostala den pred príchodom na slovensko, mala to asi z cumlov alebo si ruky niekde olizala neumyte, take daco amla prvý krat mala taku bileu vnutornu peru aj vrchnu aj vnutornu ako male biele bodky prasknute, tak som jej tu isla kupit gafrovu vodicku pomohlo jej to aj vsetky cumle som povyvarala a potom sa to znova zopakovalo. Isla som tu k sesterkinej detskej tam chodime ked sme na slov a dal mi Diflucan s roztokom vody s ktorou sa to rozraba, je to prasok vo flasticke do toho sa naleje ta vodicka a pretrepe sa to a to cele dieta vypije, ma to sladkastu chut. Ja som Saru posadila do kociara a celu flasku a cele som jej to supla do ust, len hltala je to 10 ml a od vtedy sa nic nezopakovala, vsetky cumle som vyhadzala a kupila nove a nic sa nezopakovalo. Ten Diflucan to lieci vnutorne.
Ja som trosku prichripnuta a aj nos mam taky plnsi berem homeo tak uvidime. Mala si nechce davat striekat ten MAR morsku vodu, u nas som mala morsku vodu cez kvapatko to si pekne dala ale sprey nechce, dnes som kupila LIBENAR su to take plastove ampulky po otvoreni sa pouzivaju do 48 hodin:
http://www.libenar.sk/ toto sa kvapka tak to ide, tiez mala Sara taky suchy nostek vcer v noci uz som sa zlakla, ze znova sople, dala som jej to dnes dva krat, len si treba precitat kot to nepozna, je to vraj lepsie ako morska voda, lebo je to izotonicky roztoka nesposobuje vysusovaniea a upchaavnie nosa, kdežto morska voda je hypertonicky roztok a ,oze sposobit nadmernu produkciu hlienu a upchatie nosa. ked som to citala ostala som trosku prekvapena.

luciankasebastianko
23. feb 2010

rony ja som libenar uživala pri čistení nosteka ked bol maly babenko som nakvapkala na tyčinku a vytrela noštek po kúpaní

som našla pár rád 😀 http://primar.sme.sk/c/4116419/ako-prezit-obdob...

rony253
23. feb 2010

Luci to som uz citala uz to tu niekto dal.. 🙂
Luci ale liberar sa moze aj kvapkat nech predezinfikuje celu sliznicu

rony253
23. feb 2010

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? idem do sprchy a spat
papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

winona24
autor
24. feb 2010

dobré hokejové ránko.....
😉 😉 😉

silwietta
24. feb 2010

dobre ranko... mna dnes maly velmni prekvapil... rano sa nevykakal do nocnicka, sa mu nechcelo, len sa vycikal a vyprdkal... a potom dve hodky nato prisiel za mnou s nocnikom a ked som sa ho spytala ci bude kakat povedal ze hej a aj sa vykakal 🙂 asi uz zacina pomaly chapat o co ide 🙂

silwietta
24. feb 2010

inak vcera som mu dala 1x parok, sme kupili v kaufiku detske, tak mu teda chutili, tusim bude zavislak na parkoch 😝

claudinka
24. feb 2010

silvi jeeej kraaasa ty si tehulka? 😵 😵 booozinu to su mi novinky 😀 😀 gratulujem silno silno 🙂 🙂

silwietta
24. feb 2010

claudi hej, dakujem 😎

silwietta
24. feb 2010

a inac uz by si nas ozaj mohla prist pozriet... co robis buduci tyzden?

silwietta
24. feb 2010

co mam dnes varit? ja uz fakt neviem

kamilka12
24. feb 2010

Ahojte,

dnes som bola v zdravotníckych potrebách kúpit tie ortop. vložky do tenisiek..aj som ich kúpila, len ma skoro piclo, že 4,80 Eur 😕 Za to by mal už aj papučky rovno..No ale čo už.. Potom sme behli do Takka, využila som tam tú zľavu a malému som kúpila krásne rifličky a bundu ja jar.. 🙂

Dnes ráno to vyzeralo, že sa hádam odnaučíme od dudlíka ale nepodarilo sa 😒 Ked sa zobudil, posadila som ho na WC (naše, nočník už nechce) a ako zívol, tak mu dudel spadol rovno do záchoda a aj sme ho spláchli, a celé doobedie o tom "rozprával" a chodil tam pozerať, takže pochopil, že dudlík už nie je (okrem neho má ale samozrejme ešte ďalšie 3). Teraz, ked som ho ukladala spať, dala som mu čajík a po tom vždy nasledovalo dudlík do úst a jeden do ruky a on bez slova zaspal. Teraz som mu ho nedala, iba zopakovala, že dudlík spapal záchod. Lenže hned ako som ho položila do postielky, začal tam rečnit s plyšákmi a vôôôbec nebol na spanie..Tak som ho vybrala o 5 min. som mu znova dala čaj, teraz už aj 2 dudlíky, hned ako si ho dal do úst, prevrátil oči akoby už zaspával a do minuty spal...Tak sa mi to nepodarilo ho odnaučit. Pri zaspávaní dudlík ešte potrebujeme 😒, skúsim o pár mesiacov znova..

kamilka12
24. feb 2010

ja dnes nevarím, zo včera máme zapekané cestoviny...

ka3n
24. feb 2010

ahojte..a aku velkost si mu kupila tej vlozky kamilka?

Mne dnes dosli tie kozene botky com som z MMB objednala, krasne vonaju kozou, stielku maju a tak sa vytesujem..🙂)

kamilka12
24. feb 2010

povedala som tej pani v zdravot. potrebách, že tenisky má č. 22 a ona mi dala k tomu vložky..takže neviem aké je to číslo, lebo na obale je napísané "vložky ortopedické PPN č. 15(multiform)"..sedia tam presne..

terezicka
24. feb 2010

Ahojte 🙂
Kamilka aké zľavy majú v Takku?

kamilka12
24. feb 2010

terezicka - do schránky mi prišla taká karta, kde je 50, 30, 20 a 10% zľava a môžeš to využit na jeden kus tovaru..ja som teraz použila tú 50 a 30%-tnú...tuším aj annicka tu o tom už písala...

terezicka
24. feb 2010

Inak dneska som bola zas nominovaná na zlú matku 😅 😝 😀 Lebo o 11-tej som dovolila Lucke zjesť len 2 tyčinky keďže o pol 12-tej jedáva polievku a keby som jej ich dovolila zjesť viac tak sa mi samozrejme nenaobeduje. No a Lucka spustila rev keď som jej už nedala ďalšiu tyčinku a svokra so svojou švagrinou sa do mňa pustili nech ju nechám jesť tyčinky že to bude mať namiesto obedu a polievku zje neskôr. Stále som vravela že nie, že v tomto nepustím, to je moje pravidlo a basta. Lucka sa samozrejme ukľudnila ale ešte medzitým jej povedali že má zlú mamu 😝 Ale môžem ich ja všetkých viete čo 🙄

terezicka
24. feb 2010

Jaj Kamilka tak mne nič také neprišlo... A prišlo ti to na meno alebo len ako normálny leták?
Mne dnes prišlo z Tesca ak kúpil jedno balenie pampers sleep and play za 13 euro, tak druhé mám zadarmo k tomu. Tak asi to pôjdem kúpiť

kamilka12
24. feb 2010

terez - no tak tá tvoja svokra ..uff 😠 ☹ 🙄

hej,prišlo mi to na meno, raz som sa tam u nich zaregistrovala a sem tam mi to chodí, aj sms-ky mi chodia.

terezicka
24. feb 2010

Aha ja nie som registrovaná... A mali dobrý výber? hlavne tie bundičky prechodná a ceny bez zliav sú aké?

winona24
autor
24. feb 2010

ahojte...my sme boli dnes doobeda von..ale pôjdeme aj poobede....veď je krásne....

terez tú Tesco zľavu som využila aj sa...veď tam jedna plienka vyjde na 0,12€...no nekúp to 😀 😀

kamil a pekné veci majú v Takku??

annie13
24. feb 2010

ja som akurat prisla z takka bola som 40 v rade, ale dobre som malemu kupila, frajersku riflovu bundu, tricko, mikinku, rifle sa mi nepacili vsetko 92ky este ze som isla dnes lebo zajtra by uz totalne nic nebolo
pre dievcatka maju krasny vyber
terezicka zaregistruj sa a bude ti to chodit domov, je to super riflovka nas vysla na 5 eur a je fakt krasna
http://www.takko-fashion.com/sk/newsletter/inde...
idem vas docitat

ka3n
24. feb 2010

inak fakt, ze tie ortopedicke vlozky su sakra drahe ja som minuly rok na leto kupila malemu v john garfield iba take lacne platenky a vlozku v protetike pomaly cenovo ako tie platenky :((