Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
15. mar 2010

ahojte...... 😉 😉

evitkamalicka
15. mar 2010

aky ste mali vikend?

winona24
autor
15. mar 2010

v sobotu Natálke vybehla znenazdajky teplota....aj soplík mala...nachcípaní sme všetci...ale už v nedeľu ako by jej nič nebolo....šípim ,že to budú očáky....

ka3n
15. mar 2010

ahojte..ja sa tak tesim na to oteplenie co hlasia 🙂) júúj..

baby co annie este nerodi?? ja furt na nu myslim 🙂

silwietta
15. mar 2010

kati, vcera este pisala, ale to nic nemusi znamenat.... ved hadam sa ozve a da vediet

claudinka
15. mar 2010

winon ze ocaaaky 😀 😀

silwietta
15. mar 2010

baby inak dnes som sa dozvedela vysledky PAPP testov a na vsetko mam nizke riziko, tak sa vytesujem... 😵

momoyka
15. mar 2010

evit, este nedosiel kocik? potom povies ako si spokojna...

silwi, blahozelame..

mne vyslo pri prvych odberoch cosi s toxoplazmozou, budu mi opakovat ten test..

momoyka
15. mar 2010

ahojte, som sa zabudla...

zanin
15. mar 2010

Ahojte.
Silwi tak blahozelam kedze je to uz oficialne potvrdene 😀 .
Annie ozvi sa nam aby sme vedeli co je s tebou.
Katka kto by sa netesil po takej dlhej zime. Konecne pride jar. Juchuuu 😀

evitkamalicka
15. mar 2010

momo este nie, ale v priebehu tohto tyzdna ma dojst

ollako
15. mar 2010

ahojte
silwi tesim sa s tebou 😵
dnes mi konecne vysli krasne dve ciarky na testiku,ziadne tieniky 😝 tak z toho sa zase vytesujem ja 😀
boli sme dnes s Petkom na kontrole, tak vraj ked odkasle ma to tam ciste, ale este musi tie hlieniky povykasliavat von, takze stale budeme sa sirupe na odkaslanie a aerius antihistaminikum, uzivat este dva tyzdne po vylieceni, dufam, ze drobec nebude alergik 😖

zanin
15. mar 2010

Olako gratulujem. No nesnaziliek a netehuliek je tu uz ako safranu. 😀

felixko
15. mar 2010

lucia tej múky do bábovky ide 160g, už ma upozornila segra, lebo ju tiež pekla, sorry ☹

felixko
15. mar 2010

my sa práve chystáme von, akurát sa smejem na Ninuške, lebo mi schováva podprsenky do šuflíka a tie ramienka jej tam nechcú ísť a rozpráva, že "mama upac káble"

všetkým detičkám a maminkám skoré uzdravenie, ja sa tiež cítim poriadne unavená, skoro každý deň ma bolieva hlava, celé telo a pritom skoro nič ťažké nerobím. už nech príde tá vyťúžená jar.

ollako
15. mar 2010

zanin dakujem
felixko ninka je aka zlata 😀

evitkamalicka
15. mar 2010

ollako to su uz pekne dialnice 🙂

felixko
15. mar 2010

ollako, no, naša Ninka občas zahlási, včera sa zobudila,akurát bola u nás svokra, ja som umývala riad a muž ju išiel vziať z postele, keď zistil, že sa pokakala. išiel ju prebaliť, prišla za nimi svokra a svokor a naša Nina na plné ústa, že: "kakaľa, srala..." samozrejme, že ešte nepovie "r", ale keď povie to slovo, každý pochopí, čo myslí

ollako
15. mar 2010

evitka pravda... 😉
vam som to asi nepisla, predstavte si , ze sme bez telky, mali sme doma tri, dva hore a jeden starka dolu, a dva sa nam pokazili potom co mali elektrikaru nejaku poruchu 😠 normalne by som im opravu dala k nahradne 😠 😠 taky som nastvana...no aspon, ze mam net 😝

zanin
15. mar 2010

Aby som nezabudla Enewy vsetko najlepsie k dnesnym meninam 😀

momoyka
15. mar 2010

baby, ja mam dnes asi jarnu lenivost... od rana sa len pomotkavam, a boli ma hlava ako das... a mala furt chodi a cosi odo mna chce, furt pride chyti ma za ruku a taha,...

annie13
15. mar 2010

tu som a stale 2v1 asi si aj toto postavi domcek a pojde o 2 TT neskor ako Branko
oco ma rano nahovoril aby sme s Brankom isli s nim kupovat auto do NItry tak sme kupili krasne modre
http://www.zavolantom.eu/2009/09/22/novy-hyunda...
bola som aj v Maxe co tam maju, akurat mali 50 % v cocodrile co my v ZV nemame tak som pre malu kupila krasne cervene siatky s trickom s oveckou vpredu velmi mile a sebe botasky zo 60 zlacnene na 22
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8076974&tab=4
ale v modrom
tak sa vytesujem ze som si konecne daco aj ja kupila, ani zle mi nebolo, Branko bol strasne dobry, spinkal v aute, hral sa aj v restauracii bol ukazkovo dobry
kontrolu mam az vo stvrtok myslim ze hlienova zatka odisla ale necitim ze by som sla rodit

felixko
15. mar 2010

momoyka aj ja cítim jarnú únavu, skoro každý deň ma bolí hlava. chcelo by to trošku slniečka pre zlepšenie nálady 😀

annie pekné autíčko, ticho závidím. aj my chceme po prerábke bytu kúpiť nové auto, len čakáme, koľko nám zostane euráčov 😖
ja som si dnes tiež kúpila nové topánky z Otta a rifle, malej som objednala 3-je topánky z MMB 😉

annie13
15. mar 2010

felixko aj ja by som ho brala, no mne zostane autobus ked uz budeme v byte ale snad mi oco sem tam da previezt 😀
fuj citali ste toto, ja by ju dala mucit
http://dnes.atlas.sk/eu_a_europa/635035/francuz...

winona24
autor
15. mar 2010

claudi čo je také smiešne na očákoch???? 😨 😨 😀 😀

rony253
15. mar 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. vidim ze sa mate fajn... My sme dnes boli vonku skoro 3 hodiny poobede bolo krasne bezvetrie. Kopec deticiek bolo vonku aj v sarinom veku aj starsie bolo super, stale sme niekoho stretli, najprv bola bytka o jeden kociarik jedneho dievcatak Sara jej ho brala, potom tahala ine dievcatka za ruku no pekne poobedie sme mali.
A huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ostrihali sme nechtiky na nohach ale ked vam poviem ako zasmejete sa: vcera som skusala jej strihat a neslo. Ked som jej dala ponozku a isla som jej ukazat ze jaj ostriham cez ponozku necukala s nohou, tak ma napadlo, ze nena nejakej starej ponozke odstrihnem spicku a tak aj bolo, a dnes sme to isli skusat, najprv necukala ale potom sa to nedalo strihat lebo znovu cukala, tak ked zaspala nechala som jej tu ponozku na nohe a tak som jej ostrihala ani necukla, dala som jej potom na druhu nozku a aj tu sme ostrihali. takze to mame za sebou. 😀

miriam24
16. mar 2010

Caute .. dnes som tu prva??? divne ...

rony no super napad 😀

Anka .. ja ze uz tu uvidim od teba spravu ze mas po porode a ty stale 2 v 1 .... a ten clanok som radsej ani neotvorila ☹

Martinko je este stale trochu chorucky .. teda hlavne kasle ale velmi dobre mu zabera syrupcek tak dufam ze uz to bude len lepsie

evitkamalicka
16. mar 2010

dobry den mamky

annie13
16. mar 2010

miriam kinderko ako vyšité a ani sa to netvári na pôrod, dnes ma tak boli panva a krize mama vzala maleho do mesta, tak si idem zdriemnut

annie13
16. mar 2010

bratova mala ma uz 16 dni, vcera tu bol, prvy krat zavital do Dracika tak kupil ten kolotoc FP tak sa tu vytesoval kolko to ma melodii, ze je to na baterky ako sa bude mala tesit, zlate
nasmu malemu doniesol opakovacieho papaga k meninam a 2 kinderka, tak sme sa vytesovali aj my 🙂