Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
17. máj 2010

ake ranajky robite, dajte nejaku inspiraciu... prave sme si urobili chlebik vo vajicku, tak Sara papa, ja to inak skoro vobec nerobim, ale dnes vynimka, lebo uz som nevedela, co jej mam dat...

rony253
17. máj 2010

annie dobre ste sa rozhodli... 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

ja sa davam sterilizovat, kedze 3 tehu mi uz neodporucaju a lieky ani kondomy ani nic take nechcem

winona24
autor
17. máj 2010

fuha evit..... 😨 😨 😨 😨

dobré ránko všetkým

annie13
17. máj 2010

ja som nad tym tiez uvazovala ale je to moc definitivne kamarat mal 23 jeho brat 21 ked sa im narodil maly bracek a vsetci su z neho hotovy, tak co ked aj ja budem chciet este babo po 40ke

winona24
autor
17. máj 2010

mne to taktiež príde strašne radikálne a hlavne nevratné....nedala by som si to dobrovoľne nikdy....... ☹ ☹ ☹

evitkamalicka
17. máj 2010

nuz kadzy ma svoj nazor, ja s tym nemam problem, nakolko uz dalsie deti neplanujem

evitkamalicka
17. máj 2010

a da sa potom otehotniet umelym oplodnenim

winona24
autor
17. máj 2010

tak ako si napísala evit...každý má svoj názor.....ja som len napísala ten svoj.... 😉

apropo umelé oplodnenie.....asi ani jedna z nás netuší čo to obnáša..... ☹

evitkamalicka
17. máj 2010

win to by bola len ta najkrajnejsia moznost to UO, ja uz proste dalsie deticky nechcem a ani mi zo zdravotneho hladiska neodporucaju, takze pre mna je toto najlepsie riesenie

winona24
autor
17. máj 2010

ja viem evit...... 😔

evitkamalicka
17. máj 2010

nevadi, stavaju sa aj horsie veci

rony253
17. máj 2010

evit, moja kamoska urobila to co chces ty... ja na toto nemam nazor, az po druhom uvidim co bude, ale pre mna to do uvahy asi neprichadza, tak bude dalej tak ako je... 🙂

momoyka
17. máj 2010

ahojte baby, ako sa mate? co noveho?

winona24
autor
17. máj 2010

momo ty a pochváľ..... 😉 😉 😉 😉 ako ide tehu????

evitkamalicka
17. máj 2010

momo pohlavie este neviete?

bubinko83
17. máj 2010

baby ahojte,
juuuuj my mame za sebou strašny vikend.Maly začal v piatok vrackat asi 3x a potom ho prehanalo.Tak som mu dala dietu,len čaj a suchare,lebo vypitoval jest.Ale mlieko som mu nedala až dnes prvy krat.Ja som bola ako tak v pohode ale v sobotu večer neonrmlane krče do brucha,ako keby ma nožom rezal.Nejako som zaspala ale nad ranom som utekala na WC-ko a nevedela som z ktorej strany sa otočit či zadkom alebo predkom.No hroza.Ešte že som včera stravila cely den u mamy a o Filipka sa mi postarala.Neprajem nikomu na svete.Inak že je ta črevna chripka rozširena tak davajte pozor na detičky a aj tehulky.

bubinko83
17. máj 2010

inak ked som vas čitala do zadu a pozerala tie miery detičiek ,my mame 84cm a 10 kg.Tak sme asi najmenši .Filipko aky atleeeeeeeeet 😉

ollako
17. máj 2010

ahojte babulky, my sme boliuz pred pol siestov vyspinkani,takze parada 🙄 akdovolite poviem vam moj nazorku sterilizacii, respektujem kazdeho kto sa tak rozhodne, je to kazdeho vec, ale sapre taketo riesenie nerozhodnom aj ked viem, ze zrejme aj druhy porod bude cisarskym,a mam narok na bezpltny zakrok a riziko pri tretom tehotenstve dost stupa,lenze za prve mam "len"27 ,za druhe ma o tom presvedcil jedna zovotna tragedia, mojej kolegynky, ktora mi bola velkou kamaratkou a oporou je to Prazacka , ktora mala rodinu manzela, dve deti, syna a dcerku no osud sa snou nepekne zahral a pri autonehode prisla o muza , syna , ktory zomrel onedlho po nehode a dcera a zo zraneni nastastie dostala...dnes ma myslim 39 rokov a noveho manzela s ktorym ma 2,5 rocnu dcerku...., tiez jedny znamy 40 rocny manzelsky par, prisiel pri autonehode o obe det, syna a dceru a oni sa po 40 rozhodli pre dalsie dieta a maju uz myslim 7 rocneho syna a dokonca 8 rocneho vnuka, v case nehody, bolapriatelka ich syna v casnom stadiu tehotenstva...preto sa nechcem takto radikalne rozhodnut, clovek nikdy nevie co mu osud prinesie.a ak by som nahodou velmi tuzila po dalsom babatku, myslim, ze by som to riziko tretieho tehotenstva velmi neriesila 😉 ...alesamozrejme , ze si prajem aby som v buducnosti nic podobne risit nemusela

ollako
17. máj 2010

prepacte za preklepy blbne mi medzernik a aj ine klavesy, Petko sa s nimi vcera hral, pacilo sa mu ako vyskakuju 🙄 😀

momoyka
17. máj 2010

hmm, boli sme na obyc sono, tam to nevidel poriadne, ale este pojdeme na 3d, tak dufam, ze tam bude vidno..
inac fajn, ked prave nemam zlcnikovy zachvat..🙂((

annie13
17. máj 2010

boze ollako az sa to tazko citalo
aj nasim znamym zabil autobus 4 rocnu dcerku a teraz maju znova dcerku malicku aj ked synovia uz maju cez 25 rokov
aj ked mnohi ich za to odsudzovali ze si to spravili ako nahradu este aj meno jej chcela dat rovnake ale to ju nastastie presvedcili

annie13
17. máj 2010

momo a co by si chcela ja viem ze zdrave babo, ale co radsej

ka3n
17. máj 2010

ahojte..no tak ako to tu citam, fakt ta sterilizacie je osobna vec kazdeho, ale rovnako sa moze stat aj taka tragedia ako pise ollako, hoci si ju nikto nikdy nechceme ani len predstavit, ale v dnesnom svete je mozne vsetko..Ja tiez budem riesit nejaku anti po 2 dietati, zatial mame iba kondomy a staci nam to...uz sa tesim na leto-jesen ako sa budeme snazit o druhe babatko, uz ked teraz vidim tie male babatka, aj tu kamoska ma malu mesacnu dcerenku je to take krasne 🙂 len asi by som to este nezvladla a tak davam tomu trosku casu...

Mna toto pocasie zabíja ..kto sa prida 🙂 ?

silwietta
17. máj 2010

ahojte baby, hlasim sa po dvoch tyzdnoch, co sme boli s Miskom u nasich.... super bolo, skoda len ze kazdy den okrem jednej soboty prsalo....

silwietta
17. máj 2010

rony, u nas ranajky dlhodobo aktivia... ale len sladka biela, ine nechce....

winona24
autor
17. máj 2010

no riny raňajky sú aj u nás pohroma....praženica,párok,chlieb vo vajci..... a ináč...slabota....

winona24
autor
17. máj 2010

rony....pardon 😀 😀 😀

felixko
17. máj 2010

baby a aké párky dávate deťom? ja môžem len kinderpárky, od ostatných má malá kŕče v bruchu ☹

winona24
autor
17. máj 2010

buď kupujem viedenské,hydinové s čo najvyšším obsahom mäsa...alebo spišské.....