Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
17. máj 2010

Ja kupujem rovnake parky ako win, viedenske, hydinove alebo spisske..Matus aj ja tieto lubime, nedavam mu to stale, ale sem-tam mu dovolim..a lubi ich teda velmi 🙂

annie13
17. máj 2010

my sme este parky ani nemali musim uz kupit a skusit
ako ich pripravujete?

winona24
autor
17. máj 2010

annie normálne ich vo vode ohreješ.... 😅 😅 😅 😅

silwietta
17. máj 2010

my bud kinder parky alebo telacie, ale nezje z toho vela...

bubinko83
17. máj 2010

a tie kinder parky su dobre?

winona24
autor
17. máj 2010

celkom ujdú.....

bubinko83
17. máj 2010

win a čo je na nich "kinder" akože ine zloženie?

bubinko83
17. máj 2010

baby aka kosa je vonku že 8 stupnov 😲 Som si aj zakurila trošku.

vejinka
17. máj 2010

ahojte dievcata 😉 tak dnes sa nam v plnej krase ukazal chlap ako hora 😅 😵

evitkamalicka
17. máj 2010

veji parada, tak aj ty, gratulujem

ollako
17. máj 2010

veji tak aj ty chlapciska 😉 ..tak sa Erik bude mat s kym hrat

vejinka
17. máj 2010

dakujem baby no tesime sa velmi... 😉

luciankasebastianko
17. máj 2010

ahojte blbne my net 😠 aj včera som písala a nič 😒 veji gratulácia 😉 ant. nemáme, poprípade kondom 😀 sopliky ustupujú , počasie - 🙄 ideme sa zblázniť doma ,ranajkovali sme domácu brynzovú nátierku 😝 a uvažujem že budúci tyžden ak sopka a múž povolia išla by som na dovču 😎

eweny
17. máj 2010

vejinka, ale toto?..dalsi chlap? 🙂

eweny
17. máj 2010

lucianka, aj mne to robi..uz niekolkokrat som pisala a vobec mi to nezobrazilo..stava sa mi to, ked som pripojena cez mobil..a kam na dovolenku sa chystas? 🙂

katkaaalex
17. máj 2010

Bubinko 83 my sme na tom s vahou vemi podobne, dnes som ho odvazia a ma 10 kg ae aj s plienkou a obecenim 🙂
Ak sa mi zajtra podari, odmeriam ho a napisem ti🙂

Baby, mate skusenosti s flakmi od bananu? Malemu sa uspinila ciapocka a vobec sa to nevypralo, tak ma to mrzi, pekna ciapocka od svokry to bola.
Dakujem 🙂

ollako
17. máj 2010

ach boze babulky, moj maly sa zobudil a asi 15 min uplne strasne plakal, cely spoteny, mokry, neviem ci ho brusko bolelo ci, co natrela som mu ho vetrovou mastickou ako malemu miminu no este chvilu potom plakal, potom si si k sebe privinula a zaspinkal behom kratkej chvilky 😕 , neviem co to malo znamenat, ale uz som chcela vytacat 112, strasne ☹ ...dufam, ze bude pekne hajkat

luciankasebastianko
17. máj 2010

ollako neboj to sa detom stáva ,my sme to maly tak 3x asi pred pol rokom ,asi to bol iba zly sen 😕 ewen asi egypt 😕

eweny
17. máj 2010

lucianka, no teda 🙂 ja som este nikdy nebola pri mori ☹ a neviem ci tento rok nieco bude, hoci minule dosiel muzik domov s tym, ze co keby sme isli niekam last minute..hned som to zamietla, ani neviem preco 😒

natasa8
17. máj 2010

ahojte... pekny vecer 🙂

eweny.. preco si to zamietla?... urcite treba ist 😉 Ja tiez dufam ze sa tento rok dostaneme na dovolenku....

k tym vaham... Katka meria cca 83 cm a vazi necelych 11 kg..

Veji... gratulujem k druhemu chlapcekovi 😉 drzte sa nech vam to rychlo a hladko ubieha 😉

ka3n
17. máj 2010

ahojte.vejinka jéééééj super, moooc blahoželám k chlapčekovi...Erik bude mať bratčeka isto bude rad 🙂

Eweny, to si asi zamietla a ani nevedela preco 🙂 ..Ja by som rada isla k moru tento rok, ale este uvidime..mozno tiez nejaky last..my sme chceli ist tento we do TErchovej, ale ked je take "krasne" pocko budeme doma a pojdeme otyzden-dva..ale uz sme kupili nosic tak ho chceme vyskúsat.

rony253
17. máj 2010

ahojteeeeeee, ja som este hore, lebo muz podonasal este kopec kartonov s kancealrie nasej v dome a malej vecia nase bundy, tak triedime papiere, hladali sme sobasny list, malej rodny list a pod. ideme t na urady a potrebujeme vsetky papiere 😉 .
mala si hajuska, a ja sa pomaly tiez chystam...
Luci, nehnevaj ma, aj ja chcem ist, idete tam kde sme boli my? bolo super, aj zajtra by som sla... 🙂

rony253
18. máj 2010

dobre ranko, tak som to tu vcera uzavrela a aj otvaram novy den 🙂
ste sa bavili o parkach, ja tiez nedavam casto ale ta koza mi zje 2 parky naraz, nakrajam jej ich na kolecka olupem a praska... 😀
zacnem teraz pomazankovat, len si musim zaobstarat lepsi mixer, mam asi 3 ale ani jeden nie je podla mojich predstav, aby som pomazanku vyslahala. vraj je nejaka kniha s detskymi pomazankami, nevie niekto nieco o tom?
Inak pocasie otrasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, uz mam fest nervy, zas neviem ako sa von dostaneme, vcera sme vobec neboli von... 😠

annie13
18. máj 2010

ahojte
eweny to si nemala zamietnut, ja by som strasne isla, ale egypt nie pre male deti a na moju stitnu zlazu prilis horucu
nam nehrozi toho roku more s Vikinkou je este malicka, to by som ju netrepala
uz sme si predbezne zarezervovali www.avena.sk uz mame vernostnu zlavu a budeme chodit do aquacity bešenovej a tatralandie brankovi sa to velmi pacilo a teraz ked sa naucil smykat na smyakacke to bude radosti
Veji velka gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacia k Vilkovi tak dalsi chlap v dome, Erik bude rad 😉
dnes kupim tie parky 🙂

evitkamalicka
18. máj 2010

dobre ranecko,

my tiez obcas papame parky viedenske a spisske

rony253
18. máj 2010

annie, musim ti oponovat, my sme boli uz minuleho roku v egypte a mala to vsetko super zvladla, bez jedneho problemu a to mala 11 mesiacov. Teraz v tomto veku to bude horsie, ale treba stale ruky umyvat ich mineralkou ktoru dostane Lucia ak by sli v kazdom hotely a davat pozor na ovocie, salaty, lebo to je umyte v ich vode a zich vody sa hnackuje. ale varene jedlo moze papat vsetko a nepit dzusy s ladom. takze ked davas bacha nic sa nemoze stat. minuleho roku tam boli aj deti 2 rocne a davali im pit tie dzusy, ktore by nemali a hnackovali. Ja som Sare uvarila v malej konvici na hotelovej izbe feniklovy caj a pila len toto alebo vodu.

terezicka
18. máj 2010

Ahojte, asi všade tak prší ako aj u nás, hrôza, už by konečne mohlo začať byť krajšie počasie...
Lucka mi nejako posledné dni začína bojkotovať jedlo, teda hlavne raňajky. Nie síce vždy keď jej niečo zachutí tak to zje - ako aj dnes rybacia pomazánka ale jej musíme dávať chebíky my do pusy. A cez obed vymýšľa lebo raz kričí na Mareka aby ju choval a potom zas na mňa. Tak keď sme obaja doma, sa len striedame kto ju bude chovať. 😅 Joj a začala si obhrýzať nechty, vôbec to nerobila predtým, ale teraz dosť často.
Dnes ideme poobede na návštevu, sa teším, Lucka sa tiež zahrá lebo majú 2 dievčatá, teda dúfam 🙂

terezicka
18. máj 2010

Jej tu sa riešia dovolenky pri mori, by som šla aj ja, ale asi sotva... Tento rok to vyzerá na Slovenský raj ale ja som rada, lebo my máme túry radi a možno pôjdeme s našimi - ak to Marek schváli 😅
Párky my kupujeme bratislavské, veľmi nám chutia a Lucke tiež

winona24
autor
18. máj 2010

ahojte......

tak u nás dovolenka pri mori ešte pár rokov nehrozí.....minimálne dovtedy ako začnem robiť....

ľudia moji tu zase fúka ako najaté...ja už som na pečienku z toho....to je oštara doma....4 deň ☹ ☹ ☹

winona24
autor
18. máj 2010

baby ja som toľko peňazí pomíňala od včera...a to som nevystrčila ani nohu z domu....ale minula som to na Natálku.....vydražila som jej supišnú prechodnú Next bundu,šaty.....plátenky som jej objednala....2 mikiny......OMG...mňa Milan zabije 😅 😅 😅