Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

sasasx
29. máj 2009

zimmaaaaa a centimetrove kruupy hlasim z presova🙂 esteze sme stihli ist vybavit do mesta co bolo treba doobeda a teraz si spinka v teplucku...
u nas chutia tiez velmi ovsene vlocky - ja ich davam k masu aj k zltku a ma ich velmi rad, tak za 1-2 polievkove lyzice dam a necham to rozvarit - ja to v podstate pridavam az na koniec, tak 10-15 min pred tym ako skoncim varenie masa, to sa stihne rozvarit pekne, prip. este mi to ostane vo vode

lucindela
29. máj 2009

ahojte...
aj my blahozelame Lucke k 8.mesiacikom....idem sa napapat a neskor skocim s malou na nakup....vyskusame aspon auticko... 😀

vejinka
29. máj 2009

luci preco si si zmazala fotku?? ved si ju nechaaaj 😉

vejinka
29. máj 2009

u nas prezmenu prsi skoro cely den....ale tesim sa koli urode ale kosa je tuuuu asi 5-6 stupnov

vejinka
29. máj 2009

no idem si kuknut panelaka

lucindela
29. máj 2009

veji: tak ja nejako nepotrebujem tu mat foto... 🙂 ja si na takom niecom nepotrpim,aby som tu mala fotky... 😀 ale ak vyhrabem nieco celkom schopne,tak to tu potoom dam a aj necham!

vejinka
29. máj 2009

dobre luci uz sa tesim 😉

rony253
29. máj 2009

ahojte, ja idem rychlo varit obed, lebo Sara prave zaspala. neviem ako dnes rozoberate temu, vobec nemam cas vas citat. papa

winona24
autor
29. máj 2009

ja striedam oliv oil a masielko.....

no malá sa mi najedla a už odfukuje v postieľke... 😉

euffra
29. máj 2009

ahojte, tak ja som dnes dala prvy krat banan a malu riadne striasalo a tvarila sa tak kyslo, akoby som jej davala citron 🙂
obed dnes tiez nic moc, zjedla ledva 4 lyzicky
zato sa krasne vykakala do serblika, to je moj uspeh, vystihla som to 🙂
ako vas tak citam, tiez uz zacnem davat do jedla olivovy olej alebo maslo, ja som este nedavala.
ja dam lepok az po roku, my sme obaja silny alergici a v tomto pripade sa nedoporucuje zatazovat babatko na lepok, az po roku
inak, babatka maju dostavat vraj aj biele pecivo, nie len tmave, lebo ich telicka je vraj tazke zatazovat len tym tmavym pecivom, oni vraj potrebuju aj to biele, na rozdiel od dospelych, aspon tak som citala

euffra
29. máj 2009

ozaj, vy varite kazdy den? lebo ja nie, ja jej cersvo navarene zmrazujem v aventackych poharikoch kam som davala mlieko po malych porciach, lebo ona papa tak strasne malo, ze nedokazem tak malo kazdy den navarit a este ked tam ma byt aj maso, tak mrazim a potom len vytahujem

ollako
29. máj 2009

caute baby na TA3 davaju, ze zomrelo 8,5 mesacne dieta na prasaciu chripku 🤐 ach pane boze 😢

ollako
29. máj 2009

oprava nezomrelo, ale je nakazene

rony253
29. máj 2009

jezisi olla ani nehovor

rony253
29. máj 2009

jak sa ten virus prenasa?
Inac Sara v tej postielke zaspala a spala v nej 10 min vseho vsudy, ja si dole varim, a pocujem babyfon, skoro som sok dostala.
inac spava poobede hodinu a pol
inak tu leje, pocasie je hrozne, dnes sme boli len na terase a to som ju nababusila, len aby sa nadychala cerstveho vzduchu.
Obed mam uz v podstate navareny, len este sa špizy dopekaju v trube. "ze obed, je pol štvrtej", ale inak sa neda.

miriam24
29. máj 2009

Ahojte .. to o tom nakazenom babatku davali prave v uputavke na spravy 😨

win . a ake davas maslo?aku znacku? .. olivovy olej davam aj ja a tiez casto pridavam troska rasce ... aby to mal aj trosku ochutene

ka3n
29. máj 2009

júúj baby ,tak to je sila s tou chripkou, ale nastastie ako citam na tom ta3 tak aj otec aj dieta su zdravy a maju sa dobre..hadam uz nebudu nijake poplachy a ziadny chripka tu nebude.

vejinka
29. máj 2009

dievcata tak kupila som v 101tke elmex pastu pre deti dve balenia a kefka zadarmo za nejakych 5,15 € aj zo zlavou lebo mame orange kartu 😉 tak od dnes bdueme cistit pastou..a nevadi ked to prehltne??lebo on neviem este vypluvat 😖

ka3n
29. máj 2009

veji, ja este nebudem malemu cistit zuby, zacnem az ked bude mat vsetky vyrastene, si myslim, ze je to zbytocne..ani mne mama necitilia zuby ked som nemala este ani rok a nemam ani jeden kaz, zatial co som bola na kontrole.

vejinka
29. máj 2009

paneboze ze osem a pol rocne dieta ved to ako nase...dufam ze je to male kojene vtedy ma asi maximalnu sancu na vyzdravenie..a inak deti prezivaju chorobu lahsie ako dospeli no dufam ze sa obaja z toho dostanu bez nasledkov..moc im drzim palce hlavne tomu malickemu 😔

ollako
29. máj 2009

teraz na jojke som teraz pocula , ze je mozne , ze tej chripky je viac, lenze moze mat lahky priebeh, tak ludia mozno nenavstivili ani lekara...mozno ju mam aj ja 🤐 😝 asponze teplota mi uz klesla 😅 maly je uplne v pohode chvalabohu..u lekara som nebola,
bol iba muz, lebo ma aj krce v bruchu, a pytala so ho lekarka ci bol v zahranici alebo na letisku a taky chlapik sedel vedla neho sa nanho cudne pozrel a zmizol z cakarne ako smrad...asi si zlakol 😀

vejinka
29. máj 2009

nie rocne ale mesacne uz neviem co pisem 😔

ollako
29. máj 2009

veji a aj ja uz pisem ako debil 😠

vejinka
29. máj 2009

oll hehehhe to je ale sila ako sa ludia boja.. ale to je asi v kazdom z nas....ale to ze zmizol ako smrad je dobreee 😀 😀 😀 😀

vejinka
29. máj 2009

idem vecerat a potom robit kasu pridem vecer

winona24
autor
29. máj 2009

miriam....to je uplne jedno.....clever....liptovske...aké akurát mám v chladničkr

ollako
29. máj 2009

baby mam take nervy 😠 😠 moj mama dala malemu klasicku krupicovu kasu urobenu v z krabickoveho mlieka z obchodu, chapete to jake mam nervy 😠 😠 , este si zo mna robi prcu, ze citam voloviny na internete a ze maly mi zachvilu od hladu zomrie, ze som ho nenaucila nic poriadne jest ani pit, boze co mam robit, aby ma respektovali 😠 hlavne , ze tam nakupene vselijake kase sunarky a tak a ona mu spravi do toho mlieka juj ako som nasr...

ka3n
29. máj 2009

no ja cakam draheho, maly ostava so svokrou a neterkou, ideme do TT trosku na nakupy, chcem hlavne malemu pokupit cumliky a tak....vecer sa asi uz neozvem, neviem ako budem stihat..zajtra ideme do BA do avionu rano, chcem si plavky kupit v new yorkeri.

Prehnala sa tu burka, ale uz je ok..som pocuvala pocasie s tym meteorologom, ci ako sa to povie a nepotesim vas baby, ani seba teda..povedal, ze este tyzden ma byt asi takto trosku teplejsie okolo 23 st..od dalsej soboty tusim 6.6 to je ma byt 7 dni hic, horko az 30, ako v lete a potom od 15teho vraj ma padat medardova kvapka..no pevne verim, ze to pocko nevyjde ako vravel..na to teplo sa tesim, ale hadam bude pokracovat aj po 15-tom juni..

Tak idem sa hrajusat s malym..pekny zvysok dna.

zuzana1710
29. máj 2009

ahojte.

olla,ja som to uz vzdala..mojej malej dali vcera nasi mlety mak..