Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bendy
5. jún 2009

rony..popozeraj niekde medzi hrackami

bendy
5. jún 2009

johnie a ked sme uz pri skrabancoch nemas problem malej strihat nechty??Lebo ja neskutocny ona si to vobec nechce dat, musi mi vzdy muz pomahat ju drzat 😒

bendy
5. jún 2009

malu som dala po dlhom case do toho polohovacieho lehatka, tak sa tak vytesuje akoby tam bola prvy krat 🙂

ollako
5. jún 2009

no ja som nic nespala, nedalo sa mi...toto neznasam, som unavena ako kon a nemozem spat 😠 ...maly sa co chvila zobudi a ja som ako matoha 🙄 ..a ani som nic nespravila

rony kukni tam kde by ta ani nenapadlo, napr v chladnicke..mojeje tete sa stalo, ze mama penazenku v mraznicke a po troch dnoch ju tam nasla, uz si bola aj peniaze pozicat a chystala sa na urady vybavovat nove doklady 😝
uvidis najdes ju tam , kde by si to necakala 😉

natasa8
5. jún 2009

mna este caka zehlenie, ale dala som si kus pauzu 😝

rony... ja som minule tak hladala malej karticku poistenca, mali sme ist na klbiky a karticka nikde. Nakoniec sme zistili ze karticka odcestovala omylom aj s mojou sestrou do kosic 😅
Inak ked nieco stratim, vacsinou to najdem az po tom ked kupim nove 😅

olli .. aj ja som taka, ked som prilis unavena tak neviem zaspat, len mi po rozume chodia same hovadiny 😠

no.. idem este zehlit, nie je toho vela, tak snad stihnem kym sa mala zobudi

sasasx
5. jún 2009

rony...davam dalsi tip do plena - hladaj za postelou...teda aspon mne tam maly pravidelne zhadzuje vsetky veci

claudinka
5. jún 2009

Ahojte, aku ste mali nocku? mne sa maly prvykrat kupodivu zobudil dost skoro, uz medzi deviatou-desiatou, potom papal o 2.30 a potom o 7.00 a vstaval 7.45 🙂 ale na to, ze sme predtym byvali hore kazdu chvilku, je to uspech 😝 😀

ollako
5. jún 2009

aj ja chcem aby sa Petko budil len 3x za noc ☹

babuci
5. jún 2009

baby o zehleni ani nehovorte. nepoznate niekoho kto mi to pride pozehlit? ja mam v podkrovi tusim asi 3 nepozehlene kose kopcom. ☹

claudinka
5. jún 2009

ja mam na zehlenie nastastie iba jednu varku a dalsia sa teraz perie a to vidim na vikend naraz, lebo som leniva 😀 vsetko som si vyzehlila minulu sobotu, ked bol maly u svokry na styri hodky 😀

claudinka
5. jún 2009

babule, co ste mali pozicane monitor dychu z Unionu, mne este stale pre neho neprisli.. si ho mam nechat? 😀

johnie
5. jún 2009

bendy na prutennom kose sa skrabla.. ale nechty strihame ked spinka

evitkamalicka
5. jún 2009

ja nezehlim vobec, len niektore veci a tych je malo, vacsinou mame vsetko nekrcive...prave som povysavala a poumyvala vsetky podlahy, drobec sa hra v postielke a tak chvilu oddych

claudinka
5. jún 2009

moj sa tiez zobudil, pustila som mu nachvilku bebe a o chvilku vyipnam telku a pojde sa hrat na zem.. ja som akurat tiez zhruba upratala a nic sa mi nechce, snad bude pekne pocasie a pojdeme von dnes

winona24
autor
5. jún 2009

claudi mne sa ozvali hneď ako prešlo pol roka....na deň presne...asi na Vás zabudli...tak im zavolaj že čo??? 😅

claudinka
5. jún 2009

sak uz som volala a ze zavolaju a furt nic 😀

johnie
5. jún 2009

ja zehlim po novom na zemi pekne to povystieram a rukou uhladim a je..este tie kosele keby sa dali tiez len tak tak si to dam patentovat

winona24
autor
5. jún 2009

tak to máš asi darček od nich.... 😀

claudinka
5. jún 2009

winon, vsak? 😀

ok idem sa venovat drobcekovi, lebo ma nebude lubit.. vecer sa tu mozno zastavim, pekny dnik 😉

miriam24
5. jún 2009

Claudi .. mne si pre neho prisli ked mal maly 7,5 mes. ...

no ja zehlim vsetko ale vacsinou ja davam prat a zehli moja `svokra` .. ona to vola - v ramci vecerneho odpocinku ... no budem jej to vyhovarat? 😀

Jani .. Paulinke blahozelame k 9. mes 🙂

no moj svokor isiel s malym na prechadzku .. dufam ze mu zaspinka lebo u nas je priserny hukot .. vrtaju tam koli kablom na elektrinu takze sa to tu riadne otriasa 😒

lucindela
5. jún 2009

ahojte...
prisla som po dlhsej dobe urobit sem kuk...
mala este haja s tatom a ja uz buntosim,lebo nejako nemozem spat...tak idem troska popracovat... 🙂

ka3n
5. jún 2009

ahojte..ja vas zdravim a zase prcham 🙂) dnes je u nas krasne teplucko a slnecko, tak sa tesim von..

vejinka
5. jún 2009

slniecko? u nas je ako v sude 😔

bendy
5. jún 2009

mala mi prave zaspala, od rana u nas lialo a teraz tiez vykuklo slnko ale dost fuci

bendy
5. jún 2009

mam jednu otazocku na vas, ake caje davate pit svojim deturencom??Ja som doteraz ziadny nedavala len prevarenu Lucku a nedavno som kupila ze co povie na to od Hipp granulovany ale sa mi zda nechutne sladky

lucindela
5. jún 2009

bendy: ked je velmi sladky,pridavaj menej,aby nebol... 🙂

bendy
5. jún 2009

lucindela: ale ked som ho tam dala menej tak to nemalo ani cajikovu chut..skusim radsej nieco bylinkove

bendy
5. jún 2009

nieco co neobsahuje cukor, nevsimla som si to ked som ho kupovala

miriam24
5. jún 2009

bendy .. ja davam malemu detsky bio caj z DM-ky .. ale moj pit z flasky moc nechce 😖 .. neviem co budem robit ked budu fakt horucavy 😒

bendy
5. jún 2009

ani moja nevie pit s flase, davam jej zatial len vodu z hrnceka s naustkom alebo z normalneho pohara sa jej paci pit