Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
8. jún 2009

bubi fakt ?
ja som malej skusala minuly tyzden uvarit cestoviny a zjedla 3 lyzicky ☹ Inak dokaze obedu spraskat aj 200 g ked jej chuti ...

dnes rano som jej na ranajky davala kasu, a ku tej nemliecnej som primiesala lyzicku mliecnej - bolo to tam trosku citit, ale mala to aj tak zjedla. Takze ju takto postupne mozno naucim aj na mliecnu kasu 😵

rony253
8. jún 2009

tak uz sme hore, taku hodku sme si pospali, no ja by som teda este spala, ale Sara tu uz vedie velke diskusie, dadadababa vava tete mama pa ba, vselico 😀 a to dost hlasne, idem vyvesat pradlo.

vejinka
8. jún 2009

kocky mrknite do stretnuti..hodila som tam rozpis izieb aj mena aj list co dnes ak boh da poslem do larionu

sasasx
8. jún 2009

my mame navarene od vcera... masko s ryzou a mrkvickou...aj polievocku s cestovinami ma maly odlozenu, ale vcera vyplul cestoviny, akoby cakal nieco ine... ale zato ovocie mu velmi chuti, toho by papal neurekom

miriam24
8. jún 2009

ja mam tiez pre maleho este zo soboty .. lebo nejak mu posledne dni nechuti .. sice nieco spapa ale moc toho nie je 😒

inak ja ked varim masko alebo aj zeleninu tak mu tam na chut davat kvapku oliv.oleja .. troska rasce a aj petrzlenovu vnat .. ma to potom celkom dobru chut a nie taku velmi bez chuti ..

ollako
8. jún 2009

mna asi vyvali maly si uz rozprava, to spal 50 min. to nemysli vazne 🙄 ...ved uz spaval hodinu a pol a viac
neviem ci mam ist za nim,

ollako
8. jún 2009

mirka aj ja som dala vcera drvenu rascu aj stipku soli davam, lebo on to inak vobec nechce papkat 😖 ...tiez vnatku

silwietta
8. jún 2009

ja mam tiez od vcera, mrkvicka, zemiacik, kalerab a masko... tiez zvyknem dat trosku olivoveho oleja a sem tam rascu

natasa8
8. jún 2009

aj ja davam olivovy olej a rascu 😉

bubinko83
8. jún 2009

natasa,aj ja som bola prekvapena ,že tolko spapal lebo on tie prikrmy moc nechce.Ale musim uznat že tieto špagetky boli velmi dobre.Ved bodaj by aj neboli,ved za 50sk by som mu kupila pomaly aj menu v meste 🙄 😀

natasa8
8. jún 2009

bubi... normalne som sa pozrela kde byvas, kde maju menu za 50 😀 😀 By ma nikto neprinutil varit 😉

natasa8
8. jún 2009

no mala sa zobudila, som s nou chcela skocit o druhej k lekarke, ale to bude chciet akurat spat druhy spanok ☹

tak vam prajem penky dnik 🙂

bubinko83
8. jún 2009

natas ,nemame menu za 5Osk to sol len tak treskla.Ale za 3 eurače sa napapaš do prasknutia a to fakt.Ja sa vačšinou stravujem v meste ked sme vonku. 😅

silwietta
8. jún 2009

bubi a to chodis aj s malym do restiky? to ides s niekym este?

kamilka12
8. jún 2009

Ahojte 😵 ,

vidím, že sa bavíte o kŕmení...ja som dala pred dvomi dňami malému prvý krát pohárik Hipp - rajčiny, pene, cuketa...a zjedol celý pohár...on kupované ľúbi, ale nikdy mi nezjedol všetko až teraz 🙂

winona24
autor
8. jún 2009

ahojte babulky...tam my sme už obehli aj nemocku....kontrola na kardio...všetko ok....malá mi spí....

čo sa tu dialo cez weekend???

winona24
autor
8. jún 2009

NATAS všetko naj...... 😉 😉 😉

vejinka
8. jún 2009

win super ze je vsetko ako ma byt 😉

kamilka12
8. jún 2009

Natasa - všetko najlepšie k narodeninám Ti prajem 😉

winona24
autor
8. jún 2009

a dodatočne aj Monike k tým 18 tinám 😀 😀

eweny
8. jún 2009

bubinko aky to bol presne prikrm?..ten moj vobec ziadne kupovanie nechce, po case vzdy vyskusam, ale aj tak to rovno mozem cele vyhodit do zachodu..takze peniazky idu len tak do luftu..parada!

ollako
8. jún 2009

aj ja sa samozrejme pripajak ku gratulaciam 🙂
maly sa hra na deke na zemi, asi ho uz ohradka omrzela 😝

eweny
8. jún 2009

ja davam slnecnicovy olej namiesto olivoveho..

eweny
8. jún 2009

natas, aj my sa pridavame ku gratulaciam 🙂

eweny
8. jún 2009

no a ja som tusim aj zabudla pozdravit..ahojteeeeeeeee 😉

eweny
8. jún 2009

ja mam dilemu, co vezmem malemu na obed na stretko, ked mi kupovane nechce..myslite, ze by sa tomu nieco stalo, ked mu doma navarim, dam do pohara a sterilizujem?

vejinka
8. jún 2009

aj ja sa pripajam vsetkym kockam gratuluejm 😉

winona24
autor
8. jún 2009

no vidite...musím aj ja vyskúšať,či mi malá bude kupované jesť 😲

ollako
8. jún 2009

ewen ja myslim,ze v pohode, ked sa to dobre uzavre...my sme si takto navarili na dovolenku 😉

johnie
8. jún 2009

ahojte... selma hajuska
ew ja si myslim ze v pohode mozes tak sterilizovat my sme kupovane ani neskusali.. vlastne len tie dva pohare co boli v kufriku z porodnice 😉