Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
10. jún 2009

ja som si to vsimla minule, ked som nieco hladala, tak kukam, ze aha evitka 😀

ja by som chcela velmi mat kratsie vlasy, ale potom to mam ako helmu, kedze mam veeelmi huste vlasy 😒 otras

claudinka
10. jún 2009

ach jaj stale nehaja.. to sme hore od 7.30.. aale pozor uz lezi, to som zvedava, dokedy vydrzi, lebo furt je na nohach 🙂 snad uz zahaja, o pol tretej idem na polhodku k maleho pradedovi kuknut o dve ulice dalej

claudinka
10. jún 2009

stava sa vam, ze detuse uz niekedy vedia sami stat? nachvilku vedia udrzat balanc? dnes som bola doobeda u susedy a skoro sme odpadli, maly stal, drzal sa gauca a zrazu kukame a on stoji bez drzania par sekund 😀 😀 aj minule som si to vsimla

zaspaaaaaaaaavaaaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeee to je uuuuuuuuuspech umreeeeeeeeeeeeeeem
sam v postielke, boze ja sa tak strasne tesim, to sa mi nepodarilo uz asi neviemkolko mesiacov 😀

claudinka
10. jún 2009

a uz spinka.. no odpadnem 😝 asi vyskocim z balkona od radosti 😀 😀

winona24
autor
10. jún 2009

ideme do ZOO...nepridá sa niekto?

winona24
autor
10. jún 2009

claudi len to nie 😀

sasasx
10. jún 2009

baby, ak by ste mali na to vlohy, tak vsade hladaju poistovatelov/sprostredkovatelov - ale to mi pripada uz ako predavanie bizuterie, ze nahovaras niekoho na to, o com sama vies, ze to neni dobre...ale to len taky tip do plena...🙂
ja som doucovala trocha, ale zasa o maleho sa mi vtedy starali rodicia...ja by som tiez najradsej robila svoju povodnu robotu z domu, keby som bola v BA, tak by sa asi aj dalo, ze len sem tam zajst do officu,ale teraz nie;(

winona24
autor
10. jún 2009

mno sasa....ale jednoznačne potrebujem niečo....hrdlačiť z tej almužny o štátu sa mi nechce...máme úver na krku....

claudinka
10. jún 2009

dnes winon? to sa mi nechce 😒

vsak to, vsetko je len o vnucovani a oblbovani.. ja take veci som nikdy nevedela robit, niekoho nutit, nech si nieco kupi, ze je to pre neho to najlepsie..

claudinka
10. jún 2009

my ho na krku len mat budeme o chvilku snad 😒 ja sa chystam ist teraz brigadovat utorky a soboty, maly bude u svokrovcov dufam, musim to vybavit, aspon nieco zatial.. aj tak uz s nim nevladzem byt kazdy den 😒 neda sa to

silwietta
10. jún 2009

claudi hej, samu podari na par sekund stat sam, minule stal sam viac ako 5 sekund a este sa z toho aj rehotal 😀

winona24
autor
10. jún 2009

a kde claudi???

claudinka
10. jún 2009

u muza v robote.. v raci na konecnej

silvi strasne su sikovni, ja z toho uplne nechapem, co uz vsetko dokazu.. som necakala, ze to pojde tak rychlo vsetko, uplne sranda

silwietta
10. jún 2009

sasi, poistovaka to nie, to uz radsej roznasat letaky 😅

winona24
autor
10. jún 2009

a čo budeš robiť??

sasasx
10. jún 2009

aj risko uz stoji sem tam sam...len sa toho sam zlakne a hned si radsej cupne a ide na zadok;) ale hlavne ze sa naucil sam perfektne padat, a ked sa aj chyta o nieco, tak najprv tym skusi zatriast, ci to drzi (napr. taka utierka prehodena o stolicku) a ked nedrzi, tak si najde nejaky iny zachytny pevny bod. je uplne perfektne ho sledovat ako rozmysla o co by sa mohol chytit (a co vyviest🙂

sasasx
10. jún 2009

inak silwi, nie zly napad...to sa da aj s kocikom;) - roznasat letaky

ka3n
10. jún 2009

preco claudi nevladzes byt s malym kazdy den doma? ja som s nim sice doma - nepracujem aleakokeby sme ani neboli, stale niekam "labzujeme"

silwietta
10. jún 2009

claudi co budes robit?

ka3n
10. jún 2009

sisa, dnes som doma, keby si mala ako tak v klude dojdi..nemam na plane nic.. Drahy je v BB do noci.

claudinka
10. jún 2009

prepisovat udaje do pocitaca, to iste, co som robila cez tehu a zaciatkom septembra prestala..

ka3n mne maly vonku nechce byt v kociku a doma sa vsade, ale uplne vsade stavia a kazdy den dookola ho furt upozornovat, tam nie, to nono a tak, niekedy je to uz na hlavu.. nemozem sa s nim vybrat kazdy den niekam na vylet 😒 a snazim sa ho naucit spavat cez obed doma, co uz tri dni mi tak spava, takze je to cele take nafigu.. strasne vymysla a neda sa s nim nijako hrat, furt mi uteka, lozi, kam nema, hrat sa s hrackami ani nicim podobnym nehrozi, vsetko ho bavi minutku, proste o nicom 😀 ale inak ho milujem najviac na svete.. ale vydrzim aj bez neho kludne raz za cas, urcite mi to len dobre urobi

claudinka
10. jún 2009

ked aj niekde idem, vacsinou sa chcu vsetci prechadzat, aby im deti spali alebo nech nestojime na mieste a prave to ja potrebujem, mne bliaka, ked chodim 😀 😀

silwietta
10. jún 2009

claudi a da sa to robit aj z domu? ci musis do firmy?

claudinka
10. jún 2009

vsak to, ze to sa neda z domu 😒

silwietta
10. jún 2009

claudi inak sadni na vlacik a dobehni k nam, mozes na zahrade sediet s malym kolko chces, ziadne chodenie nie je nutne... mame plno ceresni a jahod 😉

claudinka
10. jún 2009

silvi vidis? to neni zly napad 😀 sa niekedy dohodneme 😉 😉

ka3n
10. jún 2009

júúj no claudi je to tvoje dieta a ked si sa raz rozhodla mat dieta, uz sa neda cuvnut, treba ho brat takeho aky je..aj moj je taky. niekedy je to s nim na nevydrzanie, ale je to dieta- moje dieta a nedovolim si odist, ved co by si bezomne pocal.

claudinka
10. jún 2009

nenormalne francuzske zemiaky som vcera urobila 😀 najlepsie, ake sa mi zatial podarili 😵 😵 maly furt haja 😀

claudinka
10. jún 2009

ka3n praveze ten moj bezomna byt problem nema 😉 takze raz-dvakrat tyzdenne par hodin bezomna vydrzi.. je to normalne, ze sa aj stari rodicia obcas postaraju predsa 😉