Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
2. máj 2009

Veji, tak to neviem jedine od niekoho na dedine alebo kde to byvas, alebo od niekoho ineho..

rony253
2. máj 2009

Ka3n, no neviem ci sa da povedat lepsie, lebo sople sa jej este tvoria, ale uz jej netecu po brade obrazne povedane, prve dni jej same tiekli von, teraz jej to v nose pre istotu brble a dýcha pusou, a odsavam ak je nutne, ja neviem aj kvapkam kvapky a do nosa aj do pusy, ale presne v tomto týždni ked ochorela sa jej urobila aj bodka na dasienku co vraj znamena, ze pojde zub, tak asi aj preto pokracujeme so soplenim, neviem vazne kedy to skonci. V pondelok volam lekara, uz som aj ja na nervy, ked robim vsetko preto,aby jej to preslo a neprechadza to, len sa to o minimum zlepsi.
Lisul, dobru nocku papa

vejinka
2. máj 2009

bru noc

rony253
2. máj 2009

a tu nikoho nikde, idem aj ja, caute a dobru nocku.

jurocko
2. máj 2009

no čaute..ako pozeram tu nikoho,či sa mylim?je tu niekto?

eweny
2. máj 2009

tak si vas je pekne docitam, no vela toho nie je 🙂

sasasx, v tej hypernove je to akcia len na pampers c.4..ozaj a aky je velkostny rozdiel v tych 4+?

jurocko
2. máj 2009

ahoj eveny ako sa mate?

eweny
2. máj 2009

jurocko, ahoj..ale da sa to, hoci dnes sme mali hodinovy zachvat placu, lebo si buchol cumlom do cela..ja nechcem vidiet co to bude, ked zacne padat a udierat sa kade-tade..najhorsie je, ze nevie chytit potom dych a z toho place este viac ☹

a ako ste sa mali vy?..boli ste na tom dome?

jurocko
2. máj 2009

mi sme sa dnes mali perfektne....orobila som sa velmi.....presuvali sme drevo..rezali ho..a este mi treba popliet čarnice,venicky...takže roboty mam ajaaaaaaaj ☹ ale nevadi zrobi sa..
tobiasko mi pekne popapal zemiak mrkva a mesko,potom banan s piskotkou a stale medzi tym cicu....
teraz deti hajkaju a idem nachystat jest a popijat čajik
karin sa dnes vyblaznila do sytosti..jteraz spinka a unaven---je tam super..uz sa tesim na leto.... 😀 😎

jurocko
2. máj 2009

ano boli sme tam eveny chodime tam skoro kazdy den.....je tam fakt super uz keby bola besiedka hotova
tesim sa ked tam budeme ranajkovat,večerat..opekat..

jurocko
2. máj 2009

karinka sa velmi tesi ked jej dedko urobi pieskovisko a hojdalku ale chceme aj kupit taku hojdaciu 😝

eweny
2. máj 2009

tak to ti ticho zavidim, keby som tam vyhrala nejake Loto, tak urcite kupujeme domcek a utekam svetelnou rychlostou z tohto cinzaku..nuz mozem snivat..nastastie mame aspon zahradu a taku malu zahradnu chatku v nej, ale je to 6km vzdialene..v lete tam budeme chodit trosku oddychovat 🙂

jurocko
2. máj 2009

no vidis to mas tiez vyborne..vies keby somvedela ze to tak bude tak urcite neinvestujem tolko penazi do bytu--myslim prerabku ale prepravim si domcek keby som vedela ze sa všetko v zivote uplne obrati 😝 ale asi to tak malo byt...je to smutne ale co uz ☹

jurocko
2. máj 2009

alenieco je dobre a nieco zle..mame to velmi zlozite nie je všetko ruzove.....aletažške 😠

jurocko
2. máj 2009

si tam eveny?či psiem si rada

jurocko
2. máj 2009

chcela som napisat sama 😢

jurocko
2. máj 2009

tak ´dobru nocku a sladke sničkyyyyyyyyyyyy 🙂

eweny
2. máj 2009

maly mrncal, tak som utekala za nim

eweny
2. máj 2009

no nic teda..tak dobru noc 😉

rony253
2. máj 2009

ja som upratala kuchynu a predtym nez to tu vypnem som nakukla. idem aj ja hajat, papa

natasa8
3. máj 2009

prvaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀
toto sa mi este nesalo - sice je nedela, to sa tu cely dne skoro nik neukaze, ale nevadi, aj tak som prva 😉

natasa8
3. máj 2009

mne sa pokazilo dieta, uz druhu noc bola kazdu hodinu hore pricucnuta na cicke 😠
Dnes k tomu pridala este aj budicek rano o piatej 😠 😠
O siedmej som ju isla nakojit, a potvora pri tom zaspala - tak som ju nechala spat v nasej posteli - ked som uz nevyspata ja, nemusi byt aj dieta

dnes to vyzera na kraaaaaaasne pocasie, ani vietor nefuka, tak pojdeme s malou konecne von - po vyse tyzdni. Uz vyzera v poriadku, teda ked odmyslim to nocne buntosenie ...

jurocko
3. máj 2009

breeeeee ranko--druhaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jurocko
3. máj 2009

noc v pohode raz hore....a spinkal do siedmej a nas nechal do pol osmej
ma dost hlienou a stych pokaslieva tak dufam ze to prejde..chcem vyskusat ten kamilkin recept na noc...verim ze pomoze ☹

jurocko
3. máj 2009

u nas tiez vyzera na krasny den 😎 slnecnyyyy 😎 🙂 🙂 🙂

bubinko83
3. máj 2009

dobre ranko,aj my mame za sebou fajn noc,raz hore.Ale u nas je to už zvyk,chvalabohu. 🙂

bubinko83
3. máj 2009

my ideme k svokrovcom na obed takže nemusim nič varit 😉

ollako
3. máj 2009

ahojte my sme mali noc celkom v pohode,nemusel byt nonstop na ciciku, tak aspon trosku som sa vyspala 😅
muz zas isiel na stavbu uz mame mury takmer hotove, taaak sa teskam 😀

ka3n
3. máj 2009

ahojte babeny, tak u nas je dnes krasne teplucko a slnecno..vytahuje kratase, hadam sa trosku opalim..sme dohodnuty na druhu do Sc na jazera na piknik, ale predtym este ideme do ikey, draheho napadlo, ze k tomu slnecniku co sme vcera kupili nam chyba podstavec..mame doma iba taky labilny..tak zase balim batoh a vyrazame...júúj ani sa mi moc nechce, som uz nejaka unavena..a som aj prvykrat v piatok uz dostala menstruaciu, tak taky nezvyk 🙂)

Obedik je navareny, aj malemu som spravila, sa papame a pojdeme..

silwietta
3. máj 2009

ahojte zenusky... ja si odskokujem k netu od zberania pradla, varenia obediku pre maleho a tak... maleho som supla manzelovi, nech je trosku vonku s deckami, aj ja za nimi pojdem o chvilku, je tam krasne....