Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
4. jún 2009

moj zboznuje prenosnu postielku, tam by vedel byt furt 😀

silwietta
4. jún 2009

Si blondinka.
Cestujes autobusom.
Surne si musis prdnut.
Nastastie hra hlasna hudba.
Tak si viackrat ulavis, samozrejme uplne perfektne v rytme duniacich basov
a bicich.
Ked vystupujes, vsimnes si, ze ostatni cestujuci sa na teba pohorsene a
znechutene pozeraju.
Vtedy si uvedomis, ze stale mas na usiach sluchadla a pocuvas svoju Mp3
🙂)

miriam24
4. jún 2009

silwi .. 😀 😀 😀

ka3n
4. jún 2009

ahojte..aj moj spi s nami, teda vedla nas ma svoj matrac na zemi...aspon sa v noci len pretocim nakojim a spime 🙂) aj preto moja svokra vedie reci, ze aku velku chybu robim..

anickaajanko
4. jún 2009

to co pise claudi v stretnutiach tak to je for ze?
skoro tak dobry ako silwiettin,

ka3n
4. jún 2009

no citala som si to..nechapem..

vejinka
4. jún 2009

no tak sme boli v meste a minula som 50€ dost..ale aspom som kupila malemu body s dlhym rukavom kasicky sprchace prikrmy na larion vatove tycinky sebe čukoty tri po tri potom chamomile ivax z lekarne lebo sa mi maly zacal vyhadzovat ked vidi cudzich ludi..nechapem ale je to tak ...idem ideme zrazu sa zastavime pokecam s kamoskou a maly sa vyhadze...odideme od nej a maly strati vyrazky...to je ako z hororu...no a ked sme isli von bolo krasne slnko svitilo vietor nefucal..prijemne presli sme 500 metrov zatiahlo sa zacal silny vietor fukat a fucaaaloooo skoro cely cas co sme boli v meste ale maleho som dobre obliekla takze ani sa nespotil ani mu zima nebolo ale toto pocasie je ozaj na nervy 😕

a co sa tyka claudi...dufam ze to bol vtip lebo ma to poriadne zaskocilo..takze potrebujem vysvetlenie

vejinka
4. jún 2009

idem vecerat potom umyvat riady a vecer pridem

bendy
4. jún 2009

Pozeram, ze je tu nejako pusto, asi vsetky ukladate drobcov. Ta moja uz zabuvala tak idem rychlo spratat kuchynu atd.

terezicka
4. jún 2009

Ahojte no tak táto noc bola konečne o dačo lepšia, a bola som s Luckou sama - Marek v nočnej tak som sa bála ale našťastie celkom ok. len sme museli zas v noci odsávať sople lebo veľmi Lucka chrčala a dnes celý deň tiež, veľmi jej tečú z nosa. A dneska zas celý deň bola urevaná, nič ju nezaujímalo keď sme ju dali do ohrádky tak veľký rev a vždy keď sme ju zložili z rúk alebo sa stratili z jej dohľadu tak len plač. Teraz sme ju už uložili do postieľky ale vôbec nechcela jesť, ani raz nepotiahla z fľašky...Som zvedavá čo to má znamenať, či zaspí alebo bude robiť cirkusy 🙄

claudinka
4. jún 2009

Ahojte, maly mi konecne akurat zaspal, dnes sme mali iba jeden spanok hodinu a pol a tot vsetko 😀
upratovat sa mi veru nechce, cakam na jeden serial, druhy a do hajaaan
to stretko ma baby mrzi 😒

bendy
4. jún 2009

ja som uz tak zhruba upratala 🙂 a idem cakat na Panelak, skoda ze to byva tak neskoro utorky a stvrtky no ale co uz 😒

vejinka
4. jún 2009

tak som tu maly akurat zaspal

ollako
4. jún 2009

Ahojte maly mi prave zahajal
claudi tak to ma fakt mrzi, ze tam nebudes ☹ to snad ani nie je pravda
ja si idem mrknut ordinaciu

vejinka
4. jún 2009

claudi takze to nebol vtip?,, uff nejake rodinne problemi?

vejinka
4. jún 2009

takze ta mam aj vymazat z tabulky?

vejinka
4. jún 2009

boze to som xcela napisat do stretnuti

bendy
4. jún 2009

malej som dala pred spanim tu kasu namiesto MM a cuduj sa svete ona zaspala bez protestov tak som zvedava kedy sa zobudi, ci to vobec zaberie a bude lepsie spat.

claudinka
4. jún 2009

bendy ja som nadsena, aspon stiham VKV na prime pokukat 🙂

nebudem to tu riesit, lebo zase nebudem pocuvat muzika, ako vsetko vykvakam koniku a potom vyzera ako debil 😀 😀

claudinka
4. jún 2009

mne kupodivu tiez zaspal bez protestov len tak z nicoho nic sam, to sa nestalo uz zopar mesiacov 😀 😀

bendy
4. jún 2009

Tak raz za dva tyzdne to vyhovuje aj mne lebo ked cakam na Panelak tak aspon pozehlim. A zacala som pozerat aj Ordinaciu, pomaly sa dostavam do deja 🙂

bendy
4. jún 2009

a ked mu das kasu na veceru kedy sa ti potom zobudi?

claudinka
4. jún 2009

vacsinou az pred dvanastou prvykrat.. to papa okolo siedmej veceru ako dnes a potom sa zobudi este o stvrtej a potom az rano.. teda aspon dva ci tri dni sme to mali konecne tak, ze nebol kazdu chvilku hore konecne..

bendy
4. jún 2009

noo to by sa aj mne pacilo 😀 😀

claudinka
4. jún 2009

a ked som dala uplne prvykrat kasu, tak sa zobudil prvykrat az o tretej 😀 😀 ale zase nevesaj hlavu, ked sa zobudi skor.. mne takto zacal spavat az teraz a to uz kase davam na noc skoro mesiac.. som zvysila davku a hned je lepsie 🙂

bendy
4. jún 2009

vsak ano, ved uvidime ked jej ju budem davat pravidelne. Mna len stve to, ze ako dobre mi spavala mozno raz sa zobudila niekedy ani to nie. No a zrazu ani neviem kde nastal sek a hore sme kazde 2-3 hodiny 😝

rony253
4. jún 2009

Ahojte, mala spinka, tiez neprotestovala.
Claudi to nemyslis vazne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

claudinka
4. jún 2009

ja si vobec nepamatam, aki sme boli od narodenia.. ale najlepsiu noc sme mali urcite dva-trikrat papat, lepsia este nebola..

claudinka
4. jún 2009

rony sup na skype, nemozem teraz uz volat, malinky mi haja 😉

vejinka
4. jún 2009

zopar foteciek som pridala ktore xcete tak kuk