Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

babuci
10. jún 2009

baby co varite detom? mojmu nic v poslednej dobe nechuti. davate do vsetkeho mlieko?

bendy
10. jún 2009

ja mlieko nadavam do nicoho, varim jej zeleninu, cestoviny, maso, ovsene vlocky, ryzu a stale dookola 😒

silwietta
10. jún 2009

babu ja som vcera 1x dala malemu sosovicu (mrkva+zemiak+sosovica) a chutilo mu... trosku si poprdkal, ale brusko z toho bolave nemal...

silwietta
10. jún 2009

a ani ja nedavam mlieko... to som spravila asi iba 3x a nezaznamenala som rozdiel, ze by mu to viac chutilo

bendy
10. jún 2009

tak sosovicu vyskusam asi aj ja nech si zvyka 🙂

natasa8
10. jún 2009

tiez nedavam mlieko....
ja som skusala par receptov z mama a ja, tie celkom chutili - napr. vlocky s maskom a zeleninkou, kuracinka s jablckom.... mala ma rada rizotko - u naj je skor problem ovocie, to jej musim maskovat kade tade, ale uz sa mi stalo ze nezjedla jej oblubenu kasu, lebo som tam nastruhalia 1/4 jablcka 😠

bubinko83
10. jún 2009

aj ja davam šošovicu už dlho a maly od nej vobec neprdka a velmi mu chuti.A davam mu aj brumika a otvara pusinku na neho ako taky maly vrabček.Ma ho rad 😉

silwietta
10. jún 2009

ja som vlocky zatial skusala len na sladko, s jablckom, alebo troskou vyzivy... ale skusim aj s maskom

ollako
10. jún 2009

ja dam dnes malemu zo vcera, ryzu s maskom na mrkvicke, to mu chutilo 😝 po dlhej dobe aspon nieco...a tiez som rozmyslal, ze vyskusam aj sosovicu

ollako
10. jún 2009

baby ako robite tie ovsene vlocky, ja som to este nikdy nerobila 😕

natasa8
10. jún 2009

Ja nad tym stretkom vobec nedokazem premyslat, ja musim najskor prezit tento vikend oslavu - moj muzik ma 30 rokov. Neviem preco som suhlasila s tym ze oslava bude u jeho rodicoch vo Vrabloch. Nemozem mu teraz ani nic napiect, ani uvarit oblubene jedlo, lebo o vsetko sa chce postarat svokra. Je to sice fajn ze sa pri malej nemusim o take veci starat, ale citim sa ako total neschopna manzelka, ani poriadny darcek pre neho nemam ☹

ollako
10. jún 2009

natas neber to tak tragicky, ked bude mat 40 tak mu navaris a napacies od vymysliu sveta 😀
ja by som bola rad, ze mam pokoj, je nie som dobra gazdinka 🤐

natasa8
10. jún 2009

olli - varis vo vode. Ak chces robit z maskom, tak nechas vari masko so zeleninkou vo vode, ked je uvarene vyberies masko nakrajas, zeleninku popucis a v tom vyvavare (cca 2 dcl) uvaris vlocky (asi 2 - 3 polievkove lyzice). Potom to vsetko spolu zmiesas a pridas par kvapiek olivoveho oleja. Mala to zboznuje 😉

bendy
10. jún 2009

ja ovsene vlocky varim spolu s masom a zeleninou alebo ich uvarim zvlast a ked zmaknu prepasirujem ich a velmi jej chutia.

ollako
10. jún 2009

dik za tipy 😉

natasa8
10. jún 2009

ja kupujem vlocky v lidli - tie su take malicke, ze ich netreba ani dlho varit a netreba ich ani pasirovat ani mixovat.
Minule som jej skusila uvarit vlocky z prosa - kupila som v DM a tie jej tiez chutili 🙂

bendy
10. jún 2009

baby a davate deturencom jogurty?

silwietta
10. jún 2009

bendy ja davam uz asi 2 tyzdne a maly ich zboznuje

bendy
10. jún 2009

a aky??

silwietta
10. jún 2009

natas aj my mame tie male vlocky, su super

vejinka
10. jún 2009

ja dnes tiez dam ovsene vlocky a masko..a len rozvarim na kasu pretlacim vydlickou a ma 😉

silwietta
10. jún 2009

zacala som s probiou sladkou, potom s obycajnou a teraz hocijaky biely jogurt plnotucny... ale ozajstny jogurt s biokulturou

vejinka
10. jún 2009

ja davam activiu sladku a papa mi to pekne..zo zaciatku to bola hruza ale naucil sa

ollako
10. jún 2009

baby mne maly spi uz vyse dvoch hodin 😲 , to snad nie je pravda 😲 😲 😲

natasa8
10. jún 2009

ja jogurt zatial nedavam....

ollako
10. jún 2009

ja som vyskusala pribinacka a chutil mu a na dnes mam pripravenu aktiviu sladku uvidim, cu bude chutit, ale ked sa zobudi, dam mu obed a potom na olovrant dame jogurtik

natasa8
10. jún 2009

ale budem davat activiu tmavozelenu ... tu mam vyskusanu ze su tam zive kultury, lebo z nej som vzdy robievala jogurt doma 😉

bendy
10. jún 2009

asi ho skusim lebo niekedy mam pocit ze papa dookola to iste

vejinka
10. jún 2009

mne spi asi hodinu a pol

ollako
10. jún 2009

bendy ved prave, nech uz pap aj nieco chutne,
a uz si rozprava da-da, ta-ta ddddaaaa 😀