Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
1. júl 2009

evit ale Erik je zjavne po mne a v noci ani spotenu hlavicku nema..zato cez den hrozne 😔

vejinka
1. júl 2009

uz som ho aj nakojila treda dokojila....a pokakany nebol tak som zvedava co mu zasa je ked len vresti 🙄

vejinka
1. júl 2009

evit gratulujem k deviatim mesiacom adamkovi 😉

vejinka
1. júl 2009

a stale nespime a zjapeme... 😠

kamilka12
1. júl 2009

Ahojte,

evit - aj my gratulujeme 😵

My sme dnes vstali o 8mej, takže spat sa ide o 10tej...teraz Martinko sedí v pavúkovi a obžúva rohlík

kamilka12
1. júl 2009

Ja sa cítim stále na figu..takúto silnú nádchu som už dávno nemala, kto to kedy videl nádchu v lete 😠 Ani na slnko sa mi nedá íst...čo mi tak slzia oči..a furt kýcham a soplím, som myslela, že dnes mi bude už lepšie..a akurát mi ide ešte aj hlavu roztrhnút 😠

Dnes vyzerá, že bude vonku pekne...ale presne ako Estell písala, včera to bola v NR katastrofa. Zrazu sa o 16tej zatiahlo a začali padat krupy..som len zízala.. 😕

kamilka12
1. júl 2009

no už máme práve za sebou jednu drhnúcu sa scénu s rohlíkom 🙄 ..ja neviem, kedy sa naučí prehltat aj menšie kúsky..

vejinka
1. júl 2009

kamil skore uzdravenie prajem 😉

vejinka
1. júl 2009

my sme vcera sksali marhulu len tak hryzt a veru poriadny kus si odhryzol a zacal sa nim dusit..ale zjedol ho vobec nexcel aby som mu ho vybrala..

vejinka
1. júl 2009

win paneboze co si to na facebook dala za video ...pidipindurov 😀

winona24
autor
1. júl 2009

veji dívaj sa a buď rada ,že to nemáš doma 😀 😀 😀

vejinka
1. júl 2009

ty koksoooo a ten posledny...no mam ja dost sak to bez sance aby ten clovek mal potomkov..teda vsetko sa da ale prirodzene tazko 😅

vejinka
1. júl 2009

no to veru som rada.... 😀 😀 😀 😀 😀

natasa8
1. júl 2009

ahojte.... 🙂
my sme dnes hore od siedmej a zaspinkala o desiatej 🙂
aj sme stihli prechadzku a stretli sme aj Misik s malim Markom ...

evit... gratulujem

kamilka12
1. júl 2009

veji - díky..snáď sa mi už dnes polepší..

Ozik, čo všetko už drobcom dávate? Myslím aké kusy, kúsky...do úst. Kamoška dáva v pohode malého hrozno..to velké bobulové, ale dá mu najskor polku a ked to prežuje a prehltne dá mu druhú polku...ale ten malý to tak krásne žuje...aj 2 minúty...Martinovi hned všetko behne do hrdla a už je bordový... A tiež mu dáva do ruky napolitanku..(Milu, Horalku - čo by som ja síce nedávala) a malý jej to pekne papá a to má iba 4 zúbky..

vejinka
1. júl 2009

ja sa bojim mu davat kusky...od zaciatku nemixujem len pucim vydlickou ale kusky by som sa bala..

vejinka
1. júl 2009

na trelku popucim dnes nektarinku a banan ..to bude mat na obed

natasa8
1. júl 2009

kamilka... ja nic take nedavam, ale ja nie som smerodajna, lebo ja sa prisne drzim tabuliek co deticky mozu v ktorom mesiaci....

Katka aj tak stale odmieta ovocie, ked jej dam do ustociek trosku broskynky alebo ceresne tak to s kyslim vyrazom vypluje ☹ trosku zacala papat babanik, skrabala som jej ho na lyzicku, ale teraz ho chce papat len tak, ze si sama odhryzuje.... ak zje z banana nejakych 5-10 cm, tak u nas je to uspech... 😒

silwietta
1. júl 2009

ja uz davam kusky ale iba take veci co su lahko rozpustne, napriklad piskotky, keksiky, striedku z chlebika... ale ovocko mu bud postruham alebo roztlacim...

silwietta
1. júl 2009

inak ahojte 😀

silwietta
1. júl 2009

mne maly ovocie spapka, nie vela, ale ochutna vsetko co mu dam... stale sa zatvari akokeby som mu davala citron, ale ked vidi ze to jem ja tak to chce aj on... davala som mu ceresne (samozrejme male kusocky bez supky), ribezle (iba vytlacila tu stavicku), egrese, broskynu aj marhulu...

claudinka
1. júl 2009

ahojte, no tak my papame krasne a vsetko 🙂 a ovocie tiez nepucim, iba kusky mu davam do pusy a to krasne spapa.. iba na desiatu, ak robim aj tri-styri druhy ovocia dokopy, mixnem, lebo nemam cas sa s tym babrat 🙂

natasa8
1. júl 2009

baby .. a kolko vam toho ovocia deticky zjedia ?

ja som teraz skusila dat Katke marhulku (len tak mimo hlavnych jedal, lebo pred tym som kojila).... tak som pri nej jedla a dala som jej odhryznut, tak si asi 4krat odhryzla a potom sa jej hrooooozne grglo a uz nechcela.

Ked jej davam ovocie popucene na olovrant, tak mam problem do nej dostat 2 lyzicky ☹

ollako
1. júl 2009

ahojte tak moj maly dnes vobec nechcel zapsinkat a uz mal taky krasny rezim a dnes nejako strajkuje juuj ci mam nervy 😠 ,
ale uz haja tak som stihla pradlo poskladat a vyvesit dalsie a idem mu urobit caj...a pojdeme von cele doobedie som ho kojila, tak ani nedesiatoval a ked sa zobudi dam mu rovno obed...neviem ci to je zubami, ze je dnes ako cert, alebo teplom chudakto ma len body s kratkym rukavom a je dopoteny ako slak 🙄 ...ja neviem ci ho mam nechavat holeho , alebo co 😕 ale to teplo mu urcite strasne vadi 😝
v kuchyni mam po celom stole naskladane pradlo a bojim sa ho ist ulozit do izby, aby som ho nezobudila, ..ale najprv som mu chcela v skrinke upratat a vytriedit male veci...rastie ako z vody 😅
no iem sa naobedovat kym spinka, lebo potom niet sance, nejaky je dnes ako sto certov

natas mne maly spapa par lyziciek nikdy nezje cely banan, alebo cele jablcko, ani celu vyzivku nespapa, len po troske, ale nejak to momentalne neriesim, lebo je teplo , tak mu davam aspon vela pit a vela ho teraz kojim, ale moze to byt tymi zubami, ze mi to nechce 😕

zuzana1710
1. júl 2009

ahojte baby,,,prosim vas ako sa robia tie studene zabaly,ked ma babo vysoku teplotu??kde sa ma dat ta studena plienka???

zuzana1710
1. júl 2009

natas,ja davam cely banan s piskotami,alebo cele jablko s hruskou a vsetko zje..ale musi tam byt trochu kase,alebo piskoty(susienky,marina kekse)

zuzana1710
1. júl 2009

kamil,moja tiez hocico pozuje..davam jej palicky tie slovakia zemiakove a sama ich zbasti.davam chlieb cely aj s korkou,jablcko,ale to sa jej stale vysmykuje...horalku som tiez dala,ale len 3x si hryzla...

natasa8
1. júl 2009

zuzi.. tu si precitaj k tym zabalom 😉
http://www.oszzs-sr.sk/buxus/generate_page.php?...

zuzana1710
1. júl 2009

natas,dakujem velmi pekne.,.ja som skusila dat na rucicky a nozicky..vrieskala,le zda sa mi,ze jej o nieco klesla..este raz dikes..

goga03
1. júl 2009

ahojte,
co sa tyka toho jedla, tak som natom ako natasa, tiez sa drzim tabuliek, co v ktorom mesiaci sa moze davat. myslim, ze sa nemam kam ponahlat, horalky a podobne veci moze jest cely zivot. osobne si myslim, ze v nich nie je nic potrebne, co by mu v strave chybalo.
oliver ma len dva spodne zuby, ale ja mu na desiatu davam na kusy pokrajane ovocie, dnes mal broskynu, si to chyti do ruky a vopcha do ust, najprv vytlaci stavu a potom pozuje tu duzinu a ostatne.minule si zdvihol ruky a vytlacil stavu na vlasy 😀
taketo jedenie nam trva aj pol hodinu, ked sa niekde ponahlame, ze tam mame byt na presnu hodinu, tak mu davam vyzivu, je to rychle a ciste. 😅
ale jedenie z ruky je pre neho vacsia zabava a co sa tyka toho mnozsta,tak zje jednu velku broskynu, alebo 2 mensie marhule, alebo stredne jablko.no a za tym sa dorazi 2 kukuricnymi chrumkami, to sa miu tiez rata, na nich si masiruje dasienka