Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
6. aug 2009

claudi ahoj...no prsi tu 😠

vejinka
6. aug 2009

claudi aj lubko rastie a riastie 😉

vejinka
6. aug 2009

claudi...lubko samozrejme do krasy...po maminke 😉

claudinka
6. aug 2009

dieta mi zaspalo na rukach, tak som ho dala do postielky.. letim poumyvat dlazku a naobedovat sa..
vejus lebo som rozmyslala, ze by som na vikend dosla k tete do LM 🙂

momoyka
6. aug 2009

cafte, pekny dnicek

dnes sme samy doma, muzik v robote, mala sa teraz zobudila, stihla som nieco vyzehlit, ale malo, a uz sa ideme hrat...teda papat a potom hrat a potom vonku..

vejinka
6. aug 2009

claudi dooojdi aspom budem mat program 😉 a kde konkretne byva??

vejinka
6. aug 2009

momo ahoj a papa nech vam vyjde pocko 😉

momoyka
6. aug 2009

veji, pozeram tvoj albumik, a my mame taky isty bazenik korytnacku, hanicke sa strasne paci... 🙂

claudinka
6. aug 2009

vejus a co ja viem? 😀 musim pohladat jej adresu..

u nas to tiez vyzera kazdu chvilku na dazd.. a to sme chceli ist poobede na detsku diskoteku v tom nasom novom materskom centre, tak uvidime.. kebyze prsi, aspon tam nebude vela ludi 😀

vejinka
6. aug 2009

momo aj Erikovi lenze nam odniekial fuci...krava..rano nafukame a vecer je vyfucana..a nikde to nieje vidiet

vejinka
6. aug 2009

teda korytnacka 😀

vejinka
6. aug 2009

no nieco som si pridala do albumu ERIK 😉

claudinka
6. aug 2009

veji to je supeeeer 😉

vejinka
6. aug 2009

aspom bduem vediet kolko mi este zostava na kupenie nejakeho darceka ...ktory este nemam vybraty 🙄

claudinka
6. aug 2009

ja tiez neviem, co mu kupit, vsak vsetko ma.. tak to bude asi len nejaka drobnost..

claudinka
6. aug 2009

veji mne nejde to, co mas v albume, to odpocitavanie.. ten link je dlhy a nejde mi 😒

vejinka
6. aug 2009

to je divnee..mne to slo bez problemov

claudinka
6. aug 2009

nevadi 😀

vejinka
6. aug 2009

idem si ja lahnut lebo chodim ako mrtvola 😔

claudinka
6. aug 2009

jaaaj na konovi mi to ide.. ale chcela som to dat na FB alebo normalne ako link a to mi neslo 😝 ja blondska 😝

evitkamalicka
6. aug 2009

ja to mam v albume tiez uz davno 😉

claudinka
6. aug 2009

mne maly haja uz hodinku.. chudacik moj malinky, tie zubky ho poriadne jeduju 😒

claudinka
6. aug 2009

ja tu uz ani albumy velmi nekukam, skor na fb, to stiham obcas 😀

evitkamalicka
6. aug 2009

ja uz nejako ani MK ani FB, len obcas

claudinka
6. aug 2009

aaa uz sme hore, tak sa lucim 😉

luciankasebastianko
6. aug 2009

kamilka ☹ prajem skoré uzdravenie 😉
rony držím palce nech to malú rýchlo prejde,špekulantka jedna 😉
veji no fakt neviem ,ale ja už som zmenila názor lebo sme stavali dom a koľko krát sme kúpili zbytočne drahú vec a ja už by som do bývania veľa neinvestovala račej pojdem na dovču 😀 a ešte keď nezoženiete kachličky no neviem musíš sa rozhodnúť ty s mužom 😉

euffra
6. aug 2009

ahojte babulky,
co sa tyka hryzenia do bradavky, Nina to tiez robila asi tyzden, oducila som ju tak, ze vzdy ked kusla, stlacila som jej pusku na lickach tak ze zaroven povolila ten stisk ust. prso som potom zbalila a odisla, ona spustila krik. ja som sa potom po chvilke vratila a dala jej papat. toto som urobila vzdy ked kusla a ona si to dala dohromady v tej jej hlavicke, ze pride o prsnik a zaroven aj ten stisk pusy jej bol asi neprijemny tak to uz nerobi. u nas to zabralo a naucila sa.

silwietta
6. aug 2009

ahojte babule, my sme boli dnes poobede s ka3n v trnave, nechali sme detvaky vyvalat sa v gulickach v maxe 😎

vejinka
6. aug 2009

maly mi akurat zaspal...lucia mas pravdu rozhodli sme sa pre to lacnejsie..nieje to vobec tretotriedne..je to pekne a vyrobca je cesky pozorne som si to pokuakla aj ma aj upravu specialnu takmer ako rawak..takze kupime viktoriu..tak sa vola ten sprchac 😉

janac1974
6. aug 2009

cawte,
veji,my mame RAVAK vanu,zial este nevyskusanu a sprchovy kut od KOLO...
my sme boli dnes u dr.malemu idu stolicky,tak nam odporucila len gel na potieranie dasienok..
uz som mu aj potrela a teraz pekne zaspinkal...
a v septembri na ockovanie..sa bojim...maly mal po 2.ockovani petechie z vysokej teploty.
Brali sme ascorutin na spevnenie cievok...