Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
2. okt 2009

ahojte...
tak som chcela precitat ako sa mate, som myslela ze tu bude tak 1 strana ku kavicke a vy ste sa nejak rozpisali 😅

silwi... aj my sme uz objednali autosedacku, buduci vikend ideme do Ke, tak dufam ze dovtedy pride. Cez vikend sme boli v Brezne u nasich, v sobotu 4 hodiny tam a v nedelu nazad - som myslela ze ju slak trafi v tom vajci 😠 😠 Vsetci vravia ze v riadnej sedacke mi bude spat, tak som zvedava 😀

ku kojeniu - ja stale kojim, v poslednej dobe sa mi zda ze mam aj mlieka nejak viac, uz sme mali obdobie ze pekne pila aj UM, vecer po kojeni a potom aj v noci som bola este urobit, ale teraz jej staci to kojenie, vsetko UM co urobim vylievam. Ale kym sa v noci budi tak mi je pohodlnejsie ju nakojit ako chodit robit UM. Aj tak v noci papa tak raz, maximalne dvakrat, takze v pohode.

A krpata mi zrazu odmieta jest kase, doteraz jedla aj rano aj vecer a teraz uz 2 dni len vypluva 😠 😠 😠 Vcera vecer som jej dala namiesto kase polievku, co som mala odlozenu na dnes na obed, takze musim aj dnes varit 😠 😠

jurocko
2. okt 2009

JA SOM PRAVE DORANAJKOVALA,POMALY SI UTIERAM PRAH ABY ZAJTRA BOLO POMENEJ,IDEM DALEJ....PRACOVAT... :-

BAVILI STE SA AKO MATE MLIECKO,JA MAM HO NASTASTIE DOST LEBO MALY JE Z NEHO DOST SYTY TAK SOM RADA A NAD UM SOM ANI VOBEC NEROZMYSLA.JA PLANUJEM KOJIT DLHO ASPON DO DVOCH ROKOU..VED UVIDIME AKO KARINKU 😀 😀 😉 😉

TAK PEKNY DEN VAM PRAJEM

johnie
2. okt 2009

ahojte masky 😉

silwi aj my sme mali doteraz vajco, vcera muz vykseftoval sedacku do 18kg co sa da dat v smere jazdy CAM - tak konecne sa tam nebudem musiet krcit
ja som dnes bola uz v senci, na otocku v praci, mala ju u babkovcov a ja idem pracovat

my kasicku lubime, teda ja jej robim taku krupicovu a to zlupne na supu .. no zase ona vypluva rozok, jablko, teda odhryzne si a vypluje alebo da mne ze ham... tak dakujem pekne po celom dome mame povypluvane jedlo

idem si pustit prijatelov a pracovat... hezkej zbytek dne a keby som tu netoto tak aj pekny vikendos 😀

johnie
2. okt 2009

samozrejme ja sa vo vajci nekrim ale mala sa nebude musiet.... 😎

miriam24
2. okt 2009

Ahojte .. maly spinka .. v robote nic nemam tak mam trochen casu .. dnes varim sosovicu .. uz ste davali detom sosovicu?chcem dat Matkovi trosku na kostovku

my mame autosedacku asi 3 tyzdne a malemu sa v nej velmi paci .. da sa aj tak polohovat takze ked zaspinka (co zaspi vzdy v aute) tak mu nelieta hlavicka a tiez ma z nej lepsi vyhlad lebo je vysoko takze sa mu v nej velmi paci

len vcera co davali toho chlapceka ze aj napriek tomu ze bol priputany v autosedacke neprezil ☹ normalne prestavam tomu doverovat 😒

janac1974
2. okt 2009

ahojte...aj mne maly akurat zaspinkal...
miriam ja davam sosovicu,ale zatial len tu cervenu...dnes som skusala 1x bravcove maso
panenku spolu s tekvicovym privarkom a celkom mu smakovalo...

boli sme v tescu na nakup a maly bol hrozne podareny na kazdeho sa vyskieral...on vobec
nechce sediet v kosiku,ale musi stat a na kazdeho vykrikoval a usmieval sa...no mala som
dost z neho...

rony253
2. okt 2009

Ahojte, tak my sme dnes boli u doktora, lebo Sara od rana hnackovala, dal nam nieco na posilnenie mikroflory na prirodnej baze vola sa to antibiolfilus, a ma mat 3 dni dietku.
ma vela pit a vraj jej zatekaju trosku hlieny tak nam dal aj kvapky do nosa. 😒 ale z nosa jej nastastie netecie.

silwietta
2. okt 2009

miri sosovicu som uz Miskovi davala a v pohodke, celkom mu aj chutila...

a aku sedacku ste kupili? mne sa zatial najviac paci chicco key 1 a romer king plus...

claudinka
2. okt 2009

o com sa bavime? chlapi mi spia

jurocko
2. okt 2009

aj nasemu chuti aj fazula,hrach hrašok

a tekvicovy privarok s meskom ako si robila janac?mam tekcicu tak by som mu zajtra spravila,dakujem

jurocko
2. okt 2009

pokazil sa nam televizor jooooooj ake necakene vydavky..som nahnevana hrooozneeeeeeeee vrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

jurocko
2. okt 2009

☹ ☹ ☹ ☹

miriam24
2. okt 2009

tak sosovica mala uspech .. hlavne mrkvicka z nej .. a ked som mu namacala chlebik do stavy .. len sa tak po tom zaprasilo 😀

nam sa zasa pokazila pracka .. nema ani rok a stala skoro 12tis .. 😠 dnes tu bol aj opravar .. povedal ze nevie presne co tomu je a odisiel s tym ze sa ozve 😖

silwi .. tuto sme kupili vo farbach aka je na prvej strane .. taka sedo modra a dali nam ju nakoniec za 108E http://www.lacnejsienekupis.sk/index_g.php?acti...

claudinka
2. okt 2009

weeej akurat kamoska porodila.. 4-kiloveho Adamka 😵

vikykiss
2. okt 2009

Ahoje môžem Vás poprosiť?
http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?s=hl...
ďakujem 🙂 pekne neskôr sa stavím 😉

rony253
2. okt 2009

ahojte my sme doma z prechadzky a teraz sa trosku hrame, mame dietku, uvarila som jej ryzu mrkvu a kuracie mäsko, trosku popapala a uvarila som jej aj zemiaky a to zjedla asi dva mesiaciky a stale zemlu, ma vraj jest biely chlieb a moze aj sunku, tak takto dnes prezivame.

janac1974
2. okt 2009

jurocko 🙂 tekvicu som nastruhala trosku poprazila na masle a uvarila,na zahustenie som dala aj jeden zemiacik...potom som to rozmixovala na kasovitu penu...masko som oprazila na oliv.oleji posypala
bazalkou a zaliala vodou a podusila do mäkka...vyskusaj mozno to aj Tobiaskovi bude chutit,mozes to
dochutit podla seba...

momoyka
2. okt 2009

ahojte baby, tak my mame za sebou oslavu hankinu, aj oslavu babkinu, mala 100 rokov, bolo to krasne..

momoyka
2. okt 2009

kuknite... tu je nasa mala medialna hviezda 🙂
http://korzar.sme.sk/c/5043145/oslavila-ste-nar...

vejinka
2. okt 2009

jeeeeeeeeeeej ved to je hanka 😵

momoyka
2. okt 2009

aaaano 🙂

vejinka
2. okt 2009

dnes som malemu kupila zimne topanky..teda skor cizmy skusim najst na nete lebo muz nema kedy stiahnut fotky z fotaka.

vejinka
2. okt 2009

http://www.protetika.sk/katalogy/doj9.html zimna obuv druhy letak...a nazov Felix ..inak su super a kupila som velkost 24 lebo nejako nam moc rastie noha tak aby vydrzali do konca zimy..a aj predavacka povedala ze dva centimetre by tam mal byt volny priestor..na zimnych takze dnes sme otrieskali za topanky 25€

jurocko
2. okt 2009

jeeeeeeeej momo hanka je krasna a babka sa doziva krasnych narodenin tak to muselo byt fakt super udalost a oslava pre vasu rodinu-------------no kraaaaaaaaaasa

veji krasne topanocky ja chcem kozene nieco take ako ti mas ja by som mala mat topanky u Turecka tak chodi moja znama lebo ma obchod a stamadial nosi tovar 😉

jurocko
2. okt 2009

z 😀

vejinka
2. okt 2009

no my sme moc na vyber nemali..prve ktore mu boli dobre tie sme brali...kedze u nas na liptove sa ochladilo poriadne jesenne topanky by uz ani nevynosil...mal by ich par krat a tieto vynosi statocne..teda dufam

jurocko
2. okt 2009

to mate fakt velke nozky my mame tak 21-22 ale ani som nerozmyslala ze ake dam tej znamej kupit topanky o dva tyždne opet ide tak uvidim a musim porozmyslat 🙂

no nic idem ulozit karin akurat dovečerala a idem sa venovat draheum aby som ho nezanedbavala 😀 😀

vejinka
2. okt 2009

a mali sme kupene tie sandalky co takmer nenosil kedze nechodil.. skusala som mu dat hrubanske ponozky a sandalky a ze aspom po dvore troska pochodime..ale videla som ako tazko sa mu tam noha davala..a ako tazko chodil..urcite ho to tlacilo a tym padom sme boli nuteni rychlo mu kupit topanky aby mohol po dvore pomalicky cupiitat sam..

jurocko
2. okt 2009

tak dobruuuuuuuuu nocku a paaaaaaaaaaaaaaaa veji 🙂

vejinka
2. okt 2009

jurocko peknu noc papapap 😉